Megjelent a phpBB 3.0.12

Szerző
Üzenet
Marcee
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.17. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2921
Hozzászólás Elküldve: 2013.09.29. 15:10    Hozzászólás témája: Megjelent a phpBB 3.0.12
Hozzászólás az előzmény idézésével
A tegnapi nap folyamán megjelent a phpBB 3.0.12-es verziója, "Richard 'D!cky' Foote"-nak ajánlva. Az előző verzióhoz hasonlóan ez a kiadás is hibajavító, új funkciót nem tartalmaz. A javítások között frissített keresőrobot listát, az újabb PHP verziók fejlettebb támogatását és MySQL InnoDB adatbázis tárolómotor használata esetén Fulltext mysql keresőindex használatának támogatását találhatjuk.

Továbbá a LOCAL_URL BBCode jelölő működése módosításra került. Így ha valaki a fórumán használ ezt a jelölőt tartalmazó egyéni BBCode-ot, ellenőrizze, hogy az a frissítés után is megfelelően működik, vagy fontolja meg az áttérést az újonnan bevezetett RELATIVE_URL jelölőre. A hozzászólás jóváhagyás ezentúl a moderátorok hozzászólásaira is érvényes, a "Hozzászólhat jóváhagyás nélkül" jogosultsági beállításnak megfelelően. Valamint a jelszóellenőrzés erőforrás igényének csökkentése érdekében alapértelmezetten korlátozva lett a nagyon hosszú jelszavak használata.

Az új verzió változtatásainak teljes listája angolul elérhető a phpBB.com-on megjelent hírből (közvetlen link a változásokról).

Szokásunkhoz híven javasoljuk a frissítést a legújabb verzióra.
A teljes verzió és a nyelvi fájlok tőlünk, a frissítő csomagok pedig a phpBB.com oldaláról tölthetőek le. Ez utóbbi helyről az automatikus frissítő csomagon (Automatic Update Package) kívül többféle frissítő csomag is elérhető. Ne felejtsétek el frissíteni a nyelvi fájlokat se!
A nyelvi fájlokkal kapcsolatos észrevételeiteket, javaslataitokat szívesen fogadjuk Fordítási hibabejelentőnkben!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ragadozo
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2008.05.08. Csütörtök 18:26
Hozzászólások: 638
Hozzászólás Elküldve: 2013.09.29. 16:27    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Én már tegnap este frissítettem az egyik oldalt, és a phpBB-3.0.11_to_3.0.12.zip (Automatic Update Package from 3.0.11) frissítő csomagot használtam (a honosítást még nem tettem fel).
Annak ellenére, hogy sok MOD van fenn, és van jó pár egyéni módosítás is benne, nekem hibátlanul lefutott. És a fórum futásában hibára utaló jeleket nem találtam. :)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
zseni
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.12.17. Hétfő 20:04
Hozzászólások: 26
Hozzászólás Elküldve: 2013.10.12. 22:01    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Én is több fórumon frissítettem, ami tele van különböző MOD-l és egyéb kiegészítésekkel. Eddig hiba nélkül sikerültek a frissítések!
_________________
Kaposvár AirSoft Team
http://airsoft-kaposvar.hu
Joomla Fan Club
http://joomlafanclub.hu/

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés