Valami hiba van

Szerző
Üzenet
Vani15
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s


Csatlakozott: 2012.11.11. Vasárnap 15:54
Hozzászólások: 78
Hozzászólás Elküldve: 2014.01.07. 19:56    Hozzászólás témája: Valami hiba van
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok, boldog új esztendőt!

Az a gond, hogy ha rá akarok menni az oldalra akkor ez fogad engem :

Kód:

Forbidden

You don't have permission to access / on this server.

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request


Bementem a tárhelyre és ott pedig ez fogadott:

Kód:

Database u246487142_erik contains hundreds of thousands records and overloads MySQL server. Please check your website and disable all sections that allows posting or commenting for anonymous or unregistered users. Secure all website areas with CAPTCHA image codes. Check all your website for malicious content. Delete all folders that you are not using. 


Próbáltam be menni a ftp-re, de nem enged be vagy nem jól tudom a jelszót nem tudom, de most még megváltosztatni se tudom a jelszót mivel be se enegd a tárhely sehova nem enged be még az adatbázist se tudom le menteni .. és egyentlem egy mentésem se nincsen mivel ujból tettem a rendszert és pont azt meg elfelejtettem valahova lementeni, szóval valami ötlet esetleg, hogy hogy lehet ezt megoldani?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ragadozo
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2008.05.08. Csütörtök 18:26
Hozzászólások: 638
Hozzászólás Elküldve: 2014.01.07. 20:13    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Szia!

Csak egy kérdés?
Mit jelent az, hogy "újból tettem a rendszert" ??
Letörölted FTP-n, és újra telepítetted a 3.0.12-tőt?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Marcee
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.17. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2921
Hozzászólás Elküldve: 2014.01.07. 21:00    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Ez az általánosnak tűnő hibaüzenet arról szól, hogy az adatbázisod túl nagy méretű és túlterheli az adatbázis szervert. Próbáld meg letiltani azokat a részeket, ahol nem regisztráltként hozzá lehet szólni, használj CAPCTHA képeket a robot hozzászólók kiszűrésére, ellenőrizd a tárhelyed oda nem illő tartalom után, és töröld a nem használt mappákat.
Én arra tippelnék a leírásod alapján, hogy túl nagy forgalma volt az oldaladnak és a szolgáltatód felfüggesztette vagy letiltotta a tárhelyed.

Attól, hogy letörölted a fórum fájljait, az adatbázisa még megmaradt (a csatolmányok és az avatarok így is elveszhettek). Ha be tudsz lépni a tárhelyed adminisztrációs felületére, akkor ott a phpMyAdminnal vagy hasonló eszközzel le tudod menteni az adatbázist, és akkor legalább a felhasználók és a hozzászólások megmaradnak. Ha nem tudsz belépni, akkor megpróbálhatod felvenni a kapcsolatot a tárhelyszolgáltatóddal és elkérni a mentést a fájljaidról és az adatbázisodról.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Vani15
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s


Csatlakozott: 2012.11.11. Vasárnap 15:54
Hozzászólások: 78
Hozzászólás Elküldve: 2014.01.07. 21:12    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Szia Ragadozó!

Az azt jelenti, hogy ujból raktam a windowst és formáznom kelett mind a két lemezt mivel sok károkozók voltak rajta és a régebbi mentéseket meg nem tettem usb-re igy elveszett sajnos..

_

Ő értem, de azagond, hogy nem tudok be menni sehova se még a tárhelyen az admin panelbe sehova .. mit tehetnék?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ragadozo
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2008.05.08. Csütörtök 18:26
Hozzászólások: 638
Hozzászólás Elküldve: 2014.01.07. 21:17    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Attól tartok, hogy azon kívül, amit Marcee írt, elképzelhető, hogy a szerveredre is vírus került(??). Lehet, hogy onnan (is) kaphattál vírust.
Mindenképpen vedd fel a kapcsolatot a szolgáltatóddal, mert szerintem (is) fel van függesztve az oldalad.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Vani15
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s


Csatlakozott: 2012.11.11. Vasárnap 15:54
Hozzászólások: 78
Hozzászólás Elküldve: 2014.01.07. 21:24    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
És mit irhatnék én neki, hogy kérem adja vissza az oldalamat :D :D

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ragadozo
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2008.05.08. Csütörtök 18:26
Hozzászólások: 638
Hozzászólás Elküldve: 2014.01.07. 21:51    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Mellesleg megjegyzem, amikor regisztráltál az oldalra, kellett, hogy kapjál méleket, amikben többek között az elérések is voltak.
És az nem a saját gépeden tárolódik, hanem a levelező szerveren (ha csak azt is nem törölted le valamikor).

De talán először kérdezzél rá a tárhely tulajra, hogy miért nem tudod elérni az oldalad.
A többi meg majd jön magától. Ha gondjuk van az oldaladdal, úgy is el fogja mondani, ha meg más probléma van, akkor talán segít ....

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Vani15
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s


Csatlakozott: 2012.11.11. Vasárnap 15:54
Hozzászólások: 78
Hozzászólás Elküldve: 2014.01.07. 22:08    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Köszönöm a segitséget , megirtam nekik remélem, hogy visszadják nekem legalább arra, hogy lementsem az adatbázist meg a stb.t

Köszönöm mindenkinek a segitséget!

Üdv..Vani15

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ian
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.27. Szombat 10:42
Hozzászólások: 66
Hozzászólás Elküldve: 2014.01.08. 10:14    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Véletlenül nem az 000webhost szerverén van a fórumod? Mert ha igen és az ingyenes kategóriában vagy, akkor nagy valószínűség szerint nem fognak segíteni...

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Vani15
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s


Csatlakozott: 2012.11.11. Vasárnap 15:54
Hozzászólások: 78
Hozzászólás Elküldve: 2014.01.10. 15:29    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Vissza engedték az oldalt és most már megyen, de most mindenképpen költözni kell az oldalnak ..

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés