Köszönőgomb telepítéséhez segítség kérése

Szerző
Üzenet
Géza bátyó
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2014.02.05. Szerda 14:15
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Elküldve: 2014.02.05. 14:48    Hozzászólás témája: Köszönőgomb telepítéséhez segítség kérése
Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagy tisztelettel köszöntöm a a jelenlévő, akár a későbbiekben a kérésemet olvasókat.

Mindenekelőtt, leírom hogy amatőrként szeretném a segítséget kérni, lehet a hozzáértőknek derűs pillanatokat okoznak majd soraim.
Tehát a probléma amivel nem boldogulok a következő, telepítettem a PHBBB 3.0.12 - es verzóját, az itteni útmutató elolvasása után minden ment símán , pik, pak, a fórum feltelepült, és máris működőképes állapotba került, egy előre kiválasztott, külalakot (skint) telepítettem hozzá ez is minden hiba nélkül sikerült
ezután még egy Ajax chat-et telepítettem , ezzel sem volt fennakadás, hiba nélkűl működik.
Azután szerettem volna telepíteni a köszönöm gombot, itt viszont már a hiányos kis autodidakta tudásom kevésnek bizonyult, sajnos a fájlok felmásolása, és a telepítő (install_thanks_mod.php) futtatása után ami egyébbként lépésről lépésre végbe is ment, ez a funkció nem működik.
Bizonyos vagyok benne hogy valamit elnéztem , vagy nem tettem meg ami szükséges lett volna, de sajnos ez már meghaladja kevéske tudásomat.

Teljesen kétségbe estem, amikor is eszembe jutott ez a lehetőség hogy esetleg itt kérjek segítséget, amennyiben módjában áll valakinek segíteni, nagyon megköszönöm, ha nem tudnátok segíteni, akkor is maradok nagy tisztelettel.
Géza

a fórum elérhetősége: http://hszone.esy.es/forumext/h_s_klub

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Breki
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2011.08.20. Szombat 17:48
Hozzászólások: 73
Hozzászólás Elküldve: 2014.02.05. 18:13    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Szia!
Bár én átalakítottam egy kicsit a köszönöm mod-ot, és funkcióban is másra használom, de emlékeimben úgy rémlik, hogy nem elég feltelepíteni, engedélyezni is kell a felhasználóknak, csoportoknak a használatát.
Adminpultban a jogosultságokat keresd, és kapcsold be a csoportoknak, különben meg sem jelenik a gomb.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Géza bátyó
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2014.02.05. Szerda 14:15
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Elküldve: 2014.02.05. 19:20    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Köszönöm a válaszodat, megnéztem minden csoportnak engedélyezve van sajnos semmi nem változott meg.
manuálisan (FTP-n keresztül) belemásoltam a képeket ,(thankposts.gif, removethanks.gif) a telepített Skin , azonos mappájába is , de ez sem oldotta meg a problémát, egyébként is jelen voltak az adott képek mert kérte a felülírásukat, Szóval tanácstalan vagyok, mert ezen kívül minden működik rendesen.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Breki
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2011.08.20. Szombat 17:48
Hozzászólások: 73
Hozzászólás Elküldve: 2014.02.05. 19:59    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Azt elfelejtettem mondani, hogy a saját hozzászólásodnál neked nem jelenik meg a gomb, csak más hsz-énél láthatod!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Géza bátyó
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2014.02.05. Szerda 14:15
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Elküldve: 2014.02.05. 20:02    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Igen regisztráltam egy tesztfelhasználót hogy lássam a változásokat, attól tartok valami komoly baj van sajnos én ezt nem tudom kideríteni.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Breki
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2011.08.20. Szombat 17:48
Hozzászólások: 73
Hozzászólás Elküldve: 2014.02.05. 20:09    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Regeltem nálad, megpróbálok segíteni :D

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Géza bátyó
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2014.02.05. Szerda 14:15
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Elküldve: 2014.02.05. 20:13    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Köszönöm jövök

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés