page_header - hsz-ok számlálása - ,,válasz erre''

Szerző
Üzenet
Ragadozo
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2008.05.08. Csütörtök 18:26
Hozzászólások: 638
Hozzászólás Elküldve: 2014.06.03. 16:50    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Minden szerkesztés után az AVP-ben a szokásos módon törölni kell a cache-t! :)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TGWH
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2007.10.05. Péntek 23:29
Hozzászólások: 109
Hozzászólás Elküldve: 2014.06.03. 16:57    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Ragadozo írta:

Minden szerkesztés után az AVP-ben a szokásos módon törölni kell a cache-t! :)
Bzmegbzmeg, mást nem tudok írni, működik! :D ezer meg egy köszönet! Direkt próbáltam másik böngészőből, hátha az operán túlról működik, hát nem :D

Izé, következő kérés, a számra linkként hivatkozni :D feldobja kis ablakban, vagy lenyílik és mutatja :D


Bocs, elkiabáltam, szar az egész :lol: 1, 2, 3, 7 :D ha valaki ír közben, akkor beszarik az egész, valamint van 0, 1, 1 számozás is, jó, azt gondolom először rendbe kéne tenni, de az első példában említett téma meg volt szerkesztve phpmyadminban...


Nagy kérdés, hogy tudom beállítani, hogy ne lehessen idézni? Max. 1-et tudok megadni...

Vagyis nem, csak a kettes maradt ki, kipróbáltam egy másik témában... de az idézetet tartalmazó nem számlálódik, az tuti...
_________________
Knights and Merchants magyar fan oldal és fórum

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Ragadozo
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2008.05.08. Csütörtök 18:26
Hozzászólások: 638
Hozzászólás Elküldve: 2014.06.03. 20:02    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Azt írtam is, hogy egy dolog még nem működik, a Hozzászólás az előzmény idézésével funkció, pontosabban nem sorszámozza.
Ezt jelenleg úgy lehet kikerülni, hogy az "Idézés" funkció nem lesz használva, amíg nincs megoldás az idézéses hozzászólások sorszámozására.

styles/prosilver/template/viewtopic_body.html
Keresd ezt:

Kód:

               <!-- IF postrow.U_QUOTE --><li class="quote-icon"><a href="{postrow.U_QUOTE}" title="{L_REPLY_WITH_QUOTE}"><span>{L_REPLY_WITH_QUOTE}</span></a></li><!-- ENDIF -->

Csere erre:

Kód:

               <!-- IF U_MCP or U_ACP --><!-- IF postrow.U_QUOTE --><li class="quote-icon"><a href="{postrow.U_QUOTE}" title="{L_REPLY_WITH_QUOTE}"><span>{L_REPLY_WITH_QUOTE}</span></a></li><!-- ENDIF --><!-- ENDIF -->

Ezzel azt éred el, hogy csak moderátoroknak, adminisztrátoroknak érhető el az idézés lehetősége, viszont bár mikor vissza tudod állítani egy egyszerű szerkesztéssel.

Egyébként előbb rendbe kell tenni hozzá az adatbázist manuálisan, aztán lehet tesztelni.
Egyetlen kritikus pontja lehet, ha ugyanabban a topikban cca. 3 másodpercen belül két felhasználó küld el üzenetet. Ekkor előfordulhat, hogy mindkettő ugyanazt a sorszámot kapja. :)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
TGWH
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2007.10.05. Péntek 23:29
Hozzászólások: 109
Hozzászólás Elküldve: 2014.06.03. 20:15    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Ragadozo írta:

Azt írtam is, hogy egy dolog még nem működik, a Hozzászólás az előzmény idézésével funkció, pontosabban nem sorszámozza.
Ezt jelenleg úgy lehet kikerülni, hogy az "Idézés" funkció nem lesz használva, amíg nincs megoldás az idézéses hozzászólások sorszámozására.

styles/prosilver/template/viewtopic_body.html
Keresd ezt:

Kód:

               <!-- IF postrow.U_QUOTE --><li class="quote-icon"><a href="{postrow.U_QUOTE}" title="{L_REPLY_WITH_QUOTE}"><span>{L_REPLY_WITH_QUOTE}</span></a></li><!-- ENDIF -->

Csere erre:

Kód:

               <!-- IF U_MCP or U_ACP --><!-- IF postrow.U_QUOTE --><li class="quote-icon"><a href="{postrow.U_QUOTE}" title="{L_REPLY_WITH_QUOTE}"><span>{L_REPLY_WITH_QUOTE}</span></a></li><!-- ENDIF --><!-- ENDIF -->

Ezzel azt éred el, hogy csak moderátoroknak, adminisztrátoroknak érhető el az idézés lehetősége, viszont bár mikor vissza tudod állítani egy egyszerű szerkesztéssel.

Egyébként előbb rendbe kell tenni hozzá az adatbázist manuálisan, aztán lehet tesztelni.
Egyetlen kritikus pontja lehet, ha ugyanabban a topikban cca. 3 másodpercen belül két felhasználó küld el üzenetet. Ekkor előfordulhat, hogy mindkettő ugyanazt a sorszámot kapja. :)
Na jó, de a rendbetett témában miért hagy ki bizonyos számokat? Majd rendbeteszem holnap után, köszönöm, majd szólok mi lett.
_________________
Knights and Merchants magyar fan oldal és fórum

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Ragadozo
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2008.05.08. Csütörtök 18:26
Hozzászólások: 638
Hozzászólás Elküldve: 2014.06.05. 09:24    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

TGWH írta:

Na jó, de a rendbetett témában miért hagy ki .......
Küldtem Privát Üzenetet! :)
.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés