Nem jelennek meg a hozzászólások

Szerző
Üzenet
toldmikl
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2014.08.07. 23:56    Hozzászólás témája: Nem jelennek meg a hozzászólások
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!

Sikerült elindítanom 2-3 fórumot. Az phpBB motoron fut (az egyik oldal a régebbi verzión, az új az újabban,)
A gondom ott kezdődik, hogy mindkét fórumon olyan problémám akadt, hogy nem enged semmilyen tartalmat sem bemásolni egy hozzászólásba, mindegy hogy idézem vagy sem. Ha én magam pötyögöm be hogy :aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaa

Akkor ezt megjeleníti a hozzászólás mentésekor, de ha mondjuk egy cikket vagy bármit akarok bemásolni, amit nem én pötyögök be, akkor kb az első két szót megjeleníti jobb esetben vagy csak pár betüt aztán üres a hozzászólás helye csak az a pár betü látszódik... Szerintetek mi lehet a baj? Mindkettőnél jelentkezett a probléma, így ez nekem már túl magas. Lehet, hogy nem olvassák be a CTRL+C és CTRL+V tartalmat?

BTW: Előnézetben szépen megjelenik a szöveg, de ha elmentem, akkor eltünik... Próbáltam más böngészőből is, úgy is eltünt, tehát nem a böngésző a baj.

Itt tudjátok csekkolni az oldalt: http://forexfabrik.hol.es/viewtopic.php?t=2

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés