reCAPTCHA 2.0

Szerző
Üzenet
kornelfrici
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2014.07.15. Kedd 6:56
Hozzászólások: 12
Hozzászólás Elküldve: 2015.01.10. 13:18    Hozzászólás témája: Google recaptcha 2.0 nem jön elő
Hozzászólás az előzmény idézésével
Működik a google recaptcha 1.0 az oldalamon, de a checkboxos recaptcha 2.0 nem jelenik meg. Mit tegyek hogy előjöjjön?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Marcee
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.17. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2921
Hozzászólás Elküldve: 2015.01.17. 10:18    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Egyelőre nem találtam MOD-ot vagy leírást a reCAPTCHA 2.0 phpBB-be integrálásáról. Még túl új, szerintem várj egy kicsit.
Ha másféle SPAM védelmet szeretnél használni a beépítetteken felül, akkor nézd meg a phpbb.com Preventing Spam in phpBB3 c. témáját.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kornelfrici
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2014.07.15. Kedd 6:56
Hozzászólások: 12
Hozzászólás Elküldve: 2015.01.18. 16:56    Hozzászólás témája: ReCaptcha vacakol
Hozzászólás az előzmény idézésével

Marcee írta:

Egyelőre nem találtam MOD-ot vagy leírást a reCAPTCHA 2.0 phpBB-be integrálásáról. Még túl új, szerintem várj egy kicsit.
Ha másféle SPAM védelmet szeretnél használni a beépítetteken felül, akkor nézd meg a phpbb.com Preventing Spam in phpBB3 c. témáját.
Köszönöm, várok egy kicsit, örülnék ha tudnék arról, ha sikerül valakinek megoldani. Jelenleg sikerült kiszűrnöm a robot regisztrálókat a Recaptcha 1.0 verzió bevezetésével plusz az "agreed" lecserélésével, így a fórum tökéletesen működik. Előtte mindennap több robotot ki kellett dobálnom. A Recaptcha 2.0 azért tetszik mert nagyon egyszerű, csak egy egérkattintás, ellenben távolról képtelenek generálni egy egérkattintást a megfelelő helyen, így nagyon biztonságos a robotok ellen.

üdv

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés