Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

phpBB 3.2

Szerző
Üzenet
KillBill
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.03.26. Hétfő 5:42
Hozzászólások: 2258
Hozzászólás Elküldve: 2015.11.05. 23:57    Hozzászólás témája: phpBB 3.2
Hozzászólás az előzmény idézésével
Szia Marcee, átnézted már a nyelvi fájlok változását?

Ja és jó lenne, ha lenne már erre is nyitva egy fórum rész :wink:

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Marcee
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.17. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2921
Hozzászólás Elküldve: 2015.11.07. 13:58    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Csak nagyjából néztem bele, mivel az alfa verziók során úgyis fognak még rajtuk változtatni. Egyelőre csak az install.php és a help könyvtár két fájlja tűnik húzósnak, a többiben szerencsére csak kis változtatások vannak.
A fórumokat (és a letöltési kategóriákat meg a többit) csak a beta verziók megjelenésekor terveztem létrehozni, de ha ennyire szeretnéd, akkor hamarosan megcsinálom :)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
KillBill
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.03.26. Hétfő 5:42
Hozzászólások: 2258
Hozzászólás Elküldve: 2015.11.07. 17:14    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Marcee írta:

Csak nagyjából néztem bele, mivel az alfa verziók során úgyis fognak még rajtuk változtatni. Egyelőre csak az install.php és a help könyvtár két fájlja tűnik húzósnak, a többiben szerencsére csak kis változtatások vannak.
A fórumokat (és a letöltési kategóriákat meg a többit) csak a beta verziók megjelenésekor terveztem létrehozni, de ha ennyire szeretnéd, akkor hamarosan megcsinálom :)
Tudod az a legszebb, hogy erre a hónapra írták ki az első megjelenést, de szerintem igen megcsúsznak :lol:

Igen az install és a help-et én is néztem mert már elkezdtem több kiterjesztést is módosítani, hogy kompatibilis legyen a 3.2-vel.

De elég gáz mert sok helyen két funkciót is meg kell írni ahhoz, hogy még fusson a 3.1-en is :roll:

ui: a 2.0 nem kéne archívumba helyezni?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
pstvfan
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.30. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1542
Hozzászólás Elküldve: 2015.11.08. 11:40    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Marcee írta:

Csak nagyjából néztem bele, mivel az alfa verziók során úgyis fognak még rajtuk változtatni. Egyelőre csak az install.php és a help könyvtár két fájlja tűnik húzósnak, a többiben szerencsére csak kis változtatások vannak.
A fórumokat (és a letöltési kategóriákat meg a többit) csak a beta verziók megjelenésekor terveztem létrehozni, de ha ennyire szeretnéd, akkor hamarosan megcsinálom :)
Ha jól emlékszem a help fájlok nem lettek módosítva, csak áthelyezésre kerültek, az install esetében van valamennyi újdonság, de szerintem a fele annak is nagyjából ugyanaz.

KillBill írta:

De elég gáz mert sok helyen két funkciót is meg kell írni ahhoz, hogy még fusson a 3.1-en is :roll:
Szerintem tudod használni a 3.2-ben is ugyanazt, mint 3.1-ben. Általában minden átalakítás esetén megmaradnak a függvények egy ideig, csak áthelyezésre kerülnek az includes/functions_compatibility.php-ba.
_________________
<M>

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
KillBill
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.03.26. Hétfő 5:42
Hozzászólások: 2258
Hozzászólás Elküldve: 2015.11.08. 15:03    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

pstvfan írta:

Szerintem tudod használni a 3.2-ben is ugyanazt, mint 3.1-ben. Általában minden átalakítás esetén megmaradnak a függvények egy ideig, csak áthelyezésre kerülnek az includes/functions_compatibility.php-ba.
Nem igen mert pl a faq-ra teljesen új app hoztak létre így ezt figyelni kell a scriptnek hogy 3.1 vagy 3.2 van futtatva.

Továbbá a bbcodokat is lecserélték input-ról buttonra és új megjelenést kapott (gomb).

A html-be is pl egy class nevet lecseréltek így ez az egy név felborítja a kiterjesztések helyes megjelenését is :roll:

De mindegy mert én már megoldottam könnyedén, már elég jól átlátom az új kódokat.

ui: engem inkább az zavar, hogy egyre több hibás kiterjesztést hitelesítenek :roll:

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
pstvfan
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.30. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1542
Hozzászólás Elküldve: 2015.11.08. 15:40    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

KillBill írta:

ui: engem inkább az zavar, hogy egyre több hibás kiterjesztést hitelesítenek :roll:
Ez alatt mit értesz pontosan?
_________________
<M>

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
KillBill
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.03.26. Hétfő 5:42
Hozzászólások: 2258
Hozzászólás Elküldve: 2015.11.08. 19:02    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

pstvfan írta:

KillBill írta:

ui: engem inkább az zavar, hogy egyre több hibás kiterjesztést hitelesítenek :roll:
Ez alatt mit értesz pontosan?
Az, hogy sok hitelesített kiterjesztés hibákat tartalmazz.
Nem értem 6-10 hónapig ülnek egy vizsgálaton és kis apróságba belekötnek, de nagyobb hibákat meg átengednek ill. nem vesznek észre, tehát nem értem ezt a hitelesítési eljárást :roll:

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés