Tucatnyi hibaüzenet használhatatlan fórum

Szerző
Üzenet
Supervisor
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2011.10.26. Szerda 16:07
Hozzászólások: 19
Hozzászólás Elküldve: 2015.12.21. 12:59    Hozzászólás témája: Tucatnyi hibaüzenet használhatatlan fórum
Hozzászólás az előzmény idézésével
http://www.pirula.net/phpBB2/index.php

A fenti fórumba való belépéskor az alábbi hibaüzenetek miatt a fórum használhatatlan:

Idézet:

Strict Standards: Non-static method utf_normalizer::nfkc() should not be called statically in /home/pirula/www/www/phpBB2/includes/utf/utf_tools.php on line 1663
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1035: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/utf/utf_tools.php:1663)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1035: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/utf/utf_tools.php:1663)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1035: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at [ROOT]/includes/utf/utf_tools.php:1663)

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/pirula/www/www/phpBB2/includes/utf/utf_tools.php:1663) in /home/pirula/www/www/phpBB2/includes/functions.php on line 4663

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/pirula/www/www/phpBB2/includes/utf/utf_tools.php:1663) in /home/pirula/www/www/phpBB2/includes/functions.php on line 4665

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/pirula/www/www/phpBB2/includes/utf/utf_tools.php:1663) in /home/pirula/www/www/phpBB2/includes/functions.php on line 4666

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/pirula/www/www/phpBB2/includes/utf/utf_tools.php:1663) in /home/pirula/www/www/phpBB2/includes/functions.php on line 4667
Már levélben is írtam az üzemeltetőknek és e-mailekben is, de a fórum továbbra is a fenti üzenetekkel használhatatlan.

Sajnos ezekben a fórum működési dolgokban nem vagyok járatos, szeretném megkérdezni, hogy mik lehetnek ezek a fenti hibaüzenetek?
Javíthatók-e, ha igen akkor hogyan?
Remélhető, hogy ebből még újra legyen működőképes fórum?
A szíves válaszokat előre is köszönöm.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pstvfan
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.30. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1542
Hozzászólás Elküldve: 2015.12.21. 16:41    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
A phpBB2 nagyjából 10 éve nem fejlesztett/támogatott, ebből fakadóan a legegyszerűbb javítási opció a frissítés a 3.1-es verzióra.
_________________
<M>

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Supervisor
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2011.10.26. Szerda 16:07
Hozzászólások: 19
Hozzászólás Elküldve: 2015.12.22. 14:58    Hozzászólás témája: Tucatnyi hibaüzenet használhatatlan fórum
Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagyon köszönöm a gyors választ.
Már csaknem nyolc éve vagyok moderátora a fórumnak, többször írtam már az üzemeltetőknek, de a helyzet még változatlan...
Akkor az előzőekben felsoroltak miatt a fórumnak vége vagy még valahogyan meg tudják javítani?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pstvfan
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.30. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1542
Hozzászólás Elküldve: 2015.12.22. 16:28    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Tudnak frissíteni.
_________________
<M>

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Supervisor
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2011.10.26. Szerda 16:07
Hozzászólások: 19
Hozzászólás Elküldve: 2015.12.22. 20:23    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Köszönöm a válaszokat.
Tudatom velük, sajnos én nem tudom frissíteni csak egy moderátor vagyok/voltam...

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Supervisor
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2011.10.26. Szerda 16:07
Hozzászólások: 19
Hozzászólás Elküldve: 2015.12.26. 12:34    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Ezt a frissítést ugye ott a világ másik végén Kanadában tudják eszközölni?
Szívesen frissíteném, ha lenne hozzáférésem meg jogom, de csak moderátori jogaim vannak/voltak...

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Supervisor
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2011.10.26. Szerda 16:07
Hozzászólások: 19
Hozzászólás Elküldve: 2016.02.17. 08:19    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
A fórum tulajdonosa frissítette a fórumot, de most sajnos meg fogja szüntetni. Átvenném a fórumot de sok akadályba ütközök.
A fórum mentését felrakták ide:http://deusmed.forumotion.com/
A gondok, hogy belépni a régi regisztrációval nem lehet, az új regisztráció sem problémamentes. Továbbá eltűntek a fényképek egy sem található az átvitt fórumban.
Belépni nem tud az eredeti regisztrált jelszavával, miként én sem, nekem is csak egy új regisztrációval sikerült a belépés. A régi felhasználóival nem tudok belépni.
Segítséget szeretnék kérni, hogy hol lehet találni olyan szolgáltatót, akár fizetőset is, ahol hibátlanul működhetne tovább a fórum.
Csak a Win 3.1-től a Win10-ig terjedően hardver-szoftver vonatkozásokban vagyok járatos a php ismereteim ugyancsak nagyon kezdetlegesek...
Szóval lehetne-e ha igen akkor hol továbbvinni a fórumot úgy, hogy az továbbra is a működőképes maradjon?
Ehhez szeretnék segítséget kérni amelyet előre is nagyon köszönök.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ragadozo
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2008.05.08. Csütörtök 18:26
Hozzászólások: 638
Hozzászólás Elküldve: 2016.02.17. 09:17    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Szia!

Nagyon sok lehetőség közül lehet választani minőségben és árban is.

Én a Sigmanet-nél vagyok már lassan 10 éve.
Dedikált szerver, ténylegesen 100%-os hozzáállás.
Nem a legolcsóbb, mondjuk közép kategóriás árak, de nagyon stabil.

Írjál egy Emailt erre a címre:

Kód:

info@sigmanet.hu

Keresd Maruzs Ádámot (kezd úgy a levelet, hogy: Tisztelt Maruzs Ádám!)

Írd le, hogy mit szeretnél, és kérjél árajánlatot.
Ha nincsenek extra igényeid, olyan 10 000 - 15 000.- Ft/év (nem tudok most pontos árakat).
Ha kell Domain, vagy meglévő régit szeretnél átíratni, azt is pillanatok alatt elintézik.

Technikailag biztos, hogy tuti, ha meg az ára nem tetszik, legfeljebb megköszönöd, és keresel mást ...

bye.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
pstvfan
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.30. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1542
Hozzászólás Elküldve: 2016.02.17. 11:54    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Ahogy Ragadozo említette, viszonylag több lehetőséged is van, de nagyjából két nagy csoportban lehetne ezeket összefoglalni:
  • Keresel egy tárhely szolgáltatót (ez az amit Ragadozo is javasolt), néhány szolgáltatót találhatsz itt a fórumon is, vagy csak keress rá valamelyik keresővel.
  • A másik lehetőség, ha keresel egy szolgáltatót, ami fórumok üzemeltetésével foglalkozik (pl.: forumatic)

Általánosságban még annyit, hogy ha tárhelyszolgáltatót keresel, az jellemzően olcsóbb lesz, több lehetőséggel a jövőben (saját honlapot is készíthetsz ha akarsz), a fizetős opcióknál általában kapsz e-mail címeket a domaineddel stb. Cserébe neked kell végezned a fórum adminisztrációját, karbantartását (és nyilván ha valami más szolgáltatást is használsz, akkor azokét is).

A fórum szolgáltatók viszonylag drágábbak (legalábbis amiket én láttam), de persze itt is keresgélhetsz, hátha találsz olyat ami megfelelne neked. Itt nyilván a további előnyeit veszíted el a saját tárhelynek, cserébe a fórum frissítését stb. elvégzik helyetted.
_________________
<M>

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Supervisor
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2011.10.26. Szerda 16:07
Hozzászólások: 19
Hozzászólás Elküldve: 2016.02.17. 20:28    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítségét.
Továbbítottam a fórum tulajdonosának a megfelelő választás céljából.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Supervisor
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2011.10.26. Szerda 16:07
Hozzászólások: 19
Hozzászólás Elküldve: 2016.02.20. 15:25    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sajnos a webdigitalnál nem megy a dolog: a phpBB fórumot üzemeltetés szintjén nem ismerjük választ kaptam.

A sigmanet-től bekérték a fórum ZIP mentését és arra még nem érkezett válasz.
Esetleg atw?

Sajnos a mai napig sem sikerült fizetős szolgáltatót találni. A sigmanet-től még nem jött válasz miután a kért mentést elküldtem.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés