Én csinálok valamit rosszul?

Szerző
Üzenet
kakaosital
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2014.05.01. Csütörtök 11:07
Hozzászólások: 27
Hozzászólás Elküldve: 2015.12.22. 19:13    Hozzászólás témája: Én csinálok valamit rosszul?
Hozzászólás az előzmény idézésével
Szóval adva van egy fórum majdnem 30 ezer hozzászólással.
Arra kényszerültem, hogy újra kellett telepítenem mindent. A többi motorral problémám nem volt (Wordpress), de a phpBB3-al megküzdöttem rendesen, s most jött el a pont, hogy feladom.

Feltelepítettem, minden rendben volt. A store mappába feltöltöttem a legutolsó adatbázis kimentésemet, majd szépen a fórum ezek után leállt, s kidobta nekem ezt az üzenetet:

Idézet:

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator at admin@**.hu to inform them of the time this error occurred, and the actions you performed just before this error.

More information about this error may be available in the server error log.
ezek után nyomok egy F5-öt, akkor az alábbi jelenik meg:

Idézet:

A webhely problémába ütközött a(z) ****** lekérése során. Lehetséges, hogy karbantartás miatt nem működik, vagy helytelenül van konfigurálva.
A weboldal újratöltése
Nyomja meg a frissítés gombot az oldal betöltéséhez szükséges adatok újraküldéséhez.
Ismét letöröltem a fórumot, ürítettem az adatbázist.
Ezek után szépen fogtam magam és a frissen telepített fórumból csináltam egy kimentést. Amikor a fenti hibaüzenetet kaptam akkor fogtam, s a MySQL adatbázisban feltöltöttem a friss kimentést az új fórumról, s utána ismét elérhető a fórum. Ha az utolsó kimentést importálom, akkor meghal az egész, s a fentieket dobálja ki nekem.

Valaki találkozott már ilyennel?

Azon is gondolkoztam, hogy mivel minden jelszó megváltozott nem lehet-e, hogy valamilyen értéket kell átírni a régebbről beimportált adatbázissal kapcsolatban (pl. jelszó)?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Marcee
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.17. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2921
Hozzászólás Elküldve: 2015.12.23. 17:17    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Nézd meg a PHP hibanaplóját, hátha van kapcsolódó bejegyzés, amiből kiderül, pontosan mi is a probléma. Ezt általában a tárhelyed adminisztrációs felületéről érheted el. Illetve nézd meg a fórum Adminisztrációs vezérlőpult Karbantartás fülének Hibanapló pontját is, elképzelhető, hogy a hibaüzenet ott is szerepelni fog.
Ha egyik helyen sincs semmi, akkor még próbáld meg bekapcsolni a phpBB hibakereső módját és utána visszaállítani a hibát okozó adatbázis mentést. (A leírás 3.0-hoz készült, de 3.1-ben is ugyanúgy épül fel a fájl, csak az egyik sor változott.)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kakaosital
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2014.05.01. Csütörtök 11:07
Hozzászólások: 27
Hozzászólás Elküldve: 2015.12.25. 19:34    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Köszönöm szépen a tippeket, azóta megoldódott a probléma.
A .htacces fájlban volt a probléma.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés