Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

Kompatibilitás

Szerző
Üzenet
Dragonheart
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2012.11.06. Kedd 10:39
Hozzászólások: 44
Hozzászólás Elküldve: 2016.01.11. 09:33    Hozzászólás témája: Kompatibilitás
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!
Nyitottam új témát,mert a kérdésem több moddal kapcsolatos és lehet saját probléma is.
Szeretnék segítséget kérni, mert az elmúlt több,mint két év nekem ezen a téren kiesett és rengeteg a változás.Átolvastam a fórumot, de elvesztem a sok adatban.
Szeretnék egy fórumot, amiben lenne játékterem is, chat is, portál is, meg több minden.
Szeretném ha segítenétek, hogy melyik PHPBB-t töltsem le, ami a mostani Arcade móddal kompatibilis, szeretnék hozzá chatet, kellene UMIL, Automod, Portál, stb....

Léci segítsetek,mert nem találok arra választ, hogy pl ha a legfrissebbet töltöm le,akkor az esetleges régebbi módok futni fognak e rajta...

Előre is köszönöm és sorry ha a tudatlanságom csak a figyelmetlenségemből ered. Üdv Dragonheart

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Ragadozo
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2008.05.08. Csütörtök 18:26
Hozzászólások: 638
Hozzászólás Elküldve: 2016.01.13. 09:36    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Szia!

A phpBB 3.0.12 verzióhoz az általad említett MOD mindegyike jó.
A phpBB 3.0.13 és a phpBB 3.0.14 verzióknál csak biztonsági frissítések voltak, így ugyanezek a MOD-ok ugyanúgy használhatók.

Javasol megoldás a phpBB 3.0.14 verzió telepítése, és hozzá a kívánt MOD-ok legfrissebb verziójának telepítése.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Dragonheart
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2012.11.06. Kedd 10:39
Hozzászólások: 44
Hozzászólás Elküldve: 2016.01.16. 22:48    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Köszönöm a segítséget

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés