MyFreeForum-hoz magyarítás (phpBB2) & hsz-sorrend

Szerző
Üzenet
Hablegeny
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2016.01.12. Kedd 6:46
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Elküldve: 2016.08.30. 03:07    Hozzászólás témája: MyFreeForum-hoz magyarítás (phpBB2) & hsz-sorrend
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!

Kérésre beállítottam egy fórumot a "MyFreeForum.org"-on (reklámmentes), amelyik - sajnos - phpBB2 -es verzióval fut. Minden rendben megy rajta csak az volt a baj, hogy eredetileg nem volt választható a magyar nyelv. (A séma: "subsilver")

Megpróbáltam szerezni egy magyar nyelvi csomagot és ezt találtam:
http://phpbb.hu/letoltesek/53

Leveleztem az ottani adminnal és kértem, tegye fel a címben szereplő magyar nyelvi csomagot, amelyet sikeresen telepített is.

Most a fórum szinte mindenhol magyarul írja ki a szövegeket és ez így van rendjén.

Sajnos ehhez a csomaghoz nem volt "IMG" könyvtár, így a felületen lévő gombok felirata nem magyarul jelenik meg.

Azt szeretném kérdezni, hogy ismertek-e olyan "letöltést", amihez létezik ez az "IMG"könyvtár is?

(Már próbálkoztam a neten, sajnos nem találtam)

Itt van egy csomag, amiben van IMG könyvtár, csakhogy ez a phpBB3 verzióhoz van.
https://www.phpbb.com/customise/db/translation/hungarian/
Elképzelhető, hogy ennek a csomagnak az IMG könyvtára itt is felhasználható?

Van még egy problémám. A topikokban a hozzászólások (default) "Régebbiek előre" sorrendben jelennek meg. A topik megnyitása után ezt a sorrendet meg lehet fordítani "Újak előre" sorrendre.

Azt szeretném kérdezni, hogy van-e valami módja ennek a default értéknek a átírására, hogy a topik már "Újak előre" sorrenddel induljon?

Ha volna módszer, meg tudnám beszélni az adminnal a módosítást.

Köszönöm a meghallgatást.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés