Szerkeszthetőség blokkolva

Szerző
Üzenet
foltika
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2017.04.04. Kedd 8:16
Hozzászólások: 5
Hozzászólás Elküldve: 2017.05.06. 08:33    Hozzászólás témája: Szerkeszthetőség blokkolva
Hozzászólás az előzmény idézésével
Szevasztok! phpBB3.2-t használok. Telepítettem egy kiterjesztést, amelyen belül különböző szövegeket, fórumszabályokat lehet létrehozni, szerkeszteni.
Most szeretném ismét szerkeszteni az egyik szabályt, de a kiegészítő alkalmazás azt a szöveget adja vissza, hogy a szerkesztő funkció nem működik, mert a Staff olyan tartalmat helyezett el korábban, amelynek mások általi módosítását nem engedélyezte. Adminisztrátorként vagyok belépve. És akkor is ilyen jogosultsággal voltam bent amikor a szöveget eredetileg szerkesztettem.
Kérem, segítsetek. hogyan tudnám feloldani a szerkesztés zárolását? Köszi előre is! :oops:

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Marcee
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.17. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2921
Hozzászólás Elküldve: 2017.05.07. 17:16    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Mi lenne a kiterjesztés neve és linkje? Anélkül sajnos mi is csak találgatni tudnánk.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
foltika
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2017.04.04. Kedd 8:16
Hozzászólások: 5
Hozzászólás Elküldve: 2017.05.07. 20:14    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Kösz a választ.
A kiterjesztés egy "phpBB Official Extension", a Board Rules, amelyet 100%-ban lefordítottam és átalakítottam az elnevezéseit úgy, hogy az a fórum tartalmára vonatkozó szabályokat (olyan megnevezéseket, megfogalmazásokat) tartalmazzon.

Működött is szépen, de egyszer módosítani akartam az egyik szövegen. Ekkor írta ki, hogy nem lehet, mert csak a staff nyúlhat hozzá. Hiába adtam meg magamnak az összes lehetséges jogosultságot, nem engedett hozzányúlni.

Korábban is csinált már ilyet, de akkor elmúlt magától a korlátozás.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
foltika
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2017.04.04. Kedd 8:16
Hozzászólások: 5
Hozzászólás Elküldve: 2017.05.07. 20:27    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Bocsi, a fórum technikai fejlesztés alatt áll (ami azt jelenti, hogy a funkcióival kísérletezek), a tartalom kialakítását a jövőhét végére tervezem.

A fórumot itt találod. A kérdéses kiterjesztés s fejlécsorban szereplő "Kommunikációtartalom" linkkel hívható meg.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Marcee
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.17. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2921
Hozzászólás Elküldve: 2017.05.10. 21:48    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Tudnál esetleg egy képernyőképet mutatni a hibaüzenetről? Feltelepítettem a kiterjesztést, de nem találtam benne olyan funkciót, amivel állítani lehetne azt, hogy a szabály később módosítható-e (nekem egyedül a szabály kategóriáknál nem jelent meg a szerkesztő).

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
foltika
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2017.04.04. Kedd 8:16
Hozzászólások: 5
Hozzászólás Elküldve: 2017.05.11. 03:48    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Szia, sajnos már nem tudok képernyőképet küldeni, mert újraépítem a szabályrendszert és ez egyelőre nem produkálja a hibát.
Egyébként a "szabálykategóriánál" azt lehetett látni a legördülő menüben, hogy "Nincs szülőszabály" és az összes szerkeszteni kívánt szabálynév világosszürkére váltott a legördülő menüben.
Egyébként nekem is furcsa, hogy adminisztrátorként sem lehet beállítani a szerkeszthetőséget, mert így valószínűleg a hiba elő fog jönni ismét.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés