Privát msg minden felhasználónak

Szerző
Üzenet
Dj_JocEe
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.07.24. Hétfő 1:00
Hozzászólások: 245
Hozzászólás Elküldve: 2006.09.18. 20:56    Hozzászólás témája: Privát msg minden felhasználónak
Hozzászólás az előzmény idézésével
Az lenne a kérdésem hogy van-e valahogyan arra lehetőségem hogy minden felhasználómnak küldjek privát üzit?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.25. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2029
Hozzászólás Elküldve: 2006.09.18. 22:21    Hozzászólás témája: Re: Privát msg minden felhasználónak
Hozzászólás az előzmény idézésével

Dj_JocEe írta:

Az lenne a kérdésem hogy van-e valahogyan arra lehetőségem hogy minden felhasználómnak küldjek privát üzit?
Custom Mass PM
This hack adds a functionality to make it possible to send PMs out to usergroups.

Első nekifutásra ezt találtam neked.
_________________
Tapasztalást pénzért venni vagy hagyományképpen kapni nem lehet - fizetni kell azért mindég és mindegyiknek.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Dj_JocEe
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.07.24. Hétfő 1:00
Hozzászólások: 245
Hozzászólás Elküldve: 2006.09.19. 15:23    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Kösz!Bár én nem mod-ra gondoltam!De ígyis jó lessz :D Elősször mielőtt modot kerestem volna azelőtt szerettem volna megtudni nincse alapból rá lehetőség vhogy!De ezek szerint akkor valószínű hogy nincs!Na kösz _zso2 :)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés