Linkek lerövitítése

Szerző
Üzenet
Dj_JocEe
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2006.09.20. 13:42    Hozzászólás témája: Linkek lerövitítése
Hozzászólás az előzmény idézésével
Nekem egy olyan gondom lenne hogy a fórum valamiért néhány linket lerövidít :( Monduuk van egy link hogy www.oldalad.hu/kepek/valamienkep.jpg az ha elküldöm a hsz-t akkor néha így néz ki: www.oldalad.hu/kep...kep.jpg és ezzel még nemis lenne gond ha a linkje nem rövidüülne le!Szal nemcsak a kinézete rövidül le a linknek hanem az a link is amire mutatna!Ez miért lehet, és hogy lehet orvosolni?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2006.09.20. 16:19    Hozzászólás témája:
Valószínűleg valamilyen mod következménye ez?
Mit módosítottál a fórumodon?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Dj_JocEe
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2006.09.20. 23:22    Hozzászólás témája:

fberci írta:

Valószínűleg valamilyen mod következménye ez?
Mit módosítottál a fórumodon?
Egyedül a color groups mod van fent!Sztem ez nem csinlhat semmit, de ki tudja :? És a felhasználói szabályzat van még kibővítve de sztem az sem nyúl bele!sőtt biztos hogy a 2. nem nyúl bele mivel ez a probléma már fentállt az előttis mielőtt azt átírtam!Csak most vettem komolyan a hibt mikor már több felhasználóm is fordult hozzám ezzel a problémájával hogy egy párszor csomószor kell szerkesztenie a hsz-ét mivel eltünik a link egy darabja! :(

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2006.09.21. 13:14    Hozzászólás témája:
Tudnál adni egy linket?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Dj_JocEe
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2006.09.21. 15:12    Hozzászólás témája:

fberci írta:

Tudnál adni egy linket?
Kösz a segítséget, de egyelőrre már tárgytalan, mert újra kelett sajna telepítenem a fórumot, és most tegnap óta semmi gond a linkkekkel!Lehet vmi fájl lett elírva mikor a color groups lett telepítve!De most mikor az adatbázist álítottam vissza akkor pont figyeltem és az adatbázisban normálisan szerepelnek a linkek :? Nemtom mi lehetett a gond :) de szerencsére már jó! :)

Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés