Felhasználói csoportok HELP

Szerző
Üzenet
MrHyde
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2006.10.09. 10:24    Hozzászólás témája: Felhasználói csoportok HELP
Hozzászólás az előzmény idézésével
Üdv mindenkinek!

Szeretnék létrehozni egy felhasználói csoportot, jelen esetben a moderátoroknak. Így nem kellene minden téma alatt 3-4 névnek szerepelnie akik moderátori jogokkal bírnak, csak az szerepelne ott, hogy: 'moderátotok'.

Na elég hülyén fogalmaztam :), de remélem lehetett érteni mit akarok, több helyen is láttam, de nem találtam ilyen beállítási lehetőséget.

Aki vágja a témát, segíthetne. -kösz 8)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2006.10.09. 10:49    Hozzászólás témája: Re: Felhasználói csoportok HELP

MrHyde írta:

Üdv mindenkinek!

Szeretnék létrehozni egy felhasználói csoportot, jelen esetben a moderátoroknak. Így nem kellene minden téma alatt 3-4 névnek szerepelnie akik moderátori jogokkal bírnak, csak az szerepelne ott, hogy: 'moderátotok'.

Na elég hülyén fogalmaztam :), de remélem lehetett érteni mit akarok, több helyen is láttam, de nem találtam ilyen beállítási lehetőséget.

Aki vágja a témát, segíthetne. -kösz 8)
Fórum Adminisztráció -> Csoportok > Beállítások -> Új csoport.

De benne van a kézikönyvben is.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Marcee
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2006.10.09. 15:52    Hozzászólás témája:
Kiegészíteném még annyival, hogy a csoport zárt legyen, majd a csoport jogosultságoknál adj a megfelelő fórumokra moderátori jogokat.

A téma címével kapcsolatban érdemes lenne elolvasnod a Szabályzatunk 5. pontját.

MrHyde
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2006.10.09. 19:04    Hozzászólás témája:
Kösz szépen, már meg is van. Figyelmetlen voltam, télleg benne volt a kézikönyvben. :roll:

Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés