Időzóna: (GMT +2 óra) RSS - hozzászólások

Böngészők

Milyet böngészőt használsz?

Mozilla Firefox 61% 61% [ 24 ]
Internet Explorer 15% 15% [ 6 ]
Netscape Navigator 0% 0% [ 0 ]
Opera 20% 20% [ 8 ]
Egyéb 2% 2% [ 1 ]
Összes szavazat : 39
Szerző
Üzenet
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 2:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2006.10.24. 14:30    Hozzászólás témája: Böngészők
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!

Milyen böngészőket tudtok ajánlani? (ha lehet akkor azt is írjátok honnan lehet letölteni) :idea:



A hozzászólás legutóbb Thomas RC által 2007.01.07. 14:12-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Dj_JocEe
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.07.24. Hétfő 2:00
Hozzászólások: 245
Hozzászólás Elküldve: 2006.10.24. 18:28    Hozzászólás témája: Re: Böngészők >>ki mire esküszik<<
Hozzászólás az előzmény idézésével

Thomas RC írta:

Sziasztok!

Milyen böngészőket tudtok ajánlani? (ha lehet akkor azt is írjátok honnan lehet letölteni) :idea:
Sztem az opera a legjobb!Mármint nekem az a legjobb!Valószínű hogy nagyoin sok embernek más jön be!NEkem személyszerint az opera!
Beépített levelező, irc kliens, meg még egy jópár dolog :)
Letöltés: opera.com :) és persze ingyenes

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.25. Kedd 2:00
Hozzászólások: 2029
Hozzászólás Elküldve: 2006.10.24. 19:02    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Én nagyon sokáig IE párti voltam (pontosabban IE-motoros GreenBrowser párti).
Legfontosabb számomra a fülecskés böngészés, és különböző olyan kényelmi szolgáltatások, mint a profilra szabható jelszó-mentés, az egérmozdulatok felismerése, a lapok ütemezett újratöltése...
Amióta ezeket meg tudom oldani (bővítményekkel) Firefox alól, azóta azt használom.

Azért ajánlom mindenkinek ezt, mert a Firefox alap-beállításokkal véleményem szerint biztonságosabb, mint az IE alap-beállításokkal, sőt, "valid"-abb :), bár szó mi szó, lassabb, mint az IE. (legalábbis nálam)

Kiváncsian várom a 7-es IE-t, lehet, hogy ismét böngésző váltás lesz nálam... addig is azonban:
Mozilla Firefox
_________________
Tapasztalást pénzért venni vagy hagyományképpen kapni nem lehet - fizetni kell azért mindég és mindegyiknek.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Marcee
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.17. Kedd 2:00
Hozzászólások: 2921
Hozzászólás Elküldve: 2006.10.24. 19:31    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Én IE7-re épülő Maxthont (korábban MyIE2).

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 2:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2006.10.24. 19:43    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Én Operát használok. Nagyon sok minden be van bele építve (irc kliens, rss olvasó stb.), valamint könnyen testreszabható (pl. betűkombincációk). Amit még sokszor használok azok az "eszközök" (sütik szerkesztése, sütik kikapcsolása, javascript kikapcsolása stb. egy gombnyomással). Ja, és még a letöltésvezérlő is szimpatikus számomra. A legfőbb dolog, hogy gyors (az én gépemen az IE-hez képest mérföldekkel, pl. új ablak megnyitásakor - én ebből sokat használok, úgyhogy számít). Meg a tabok már alap, most már szinte nem tudnék meglenni nélkülük. :)
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Dj_JocEe
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.07.24. Hétfő 2:00
Hozzászólások: 245
Hozzászólás Elküldve: 2006.10.24. 19:51    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

fberci írta:

Én Operát használok. Nagyon sok minden be van bele építve (irc kliens, rss olvasó stb.), valamint könnyen testreszabható (pl. betűkombincációk). Amit még sokszor használok azok az "eszközök" (sütik szerkesztése, sütik kikapcsolása, javascript kikapcsolása stb. egy gombnyomással). Ja, és még a letöltésvezérlő is szimpatikus számomra. A legfőbb dolog, hogy gyors (az én gépemen az IE-hez képest mérföldekkel, pl. új ablak megnyitásakor - én ebből sokat használok, úgyhogy számít). Meg a tabok már alap, most már szinte nem tudnék meglenni nélkülük. :)
Teljesen igazad van fberci :)

_zso2 írta:

Én nagyon sokáig IE párti voltam (pontosabban IE-motoros GreenBrowser párti).
Legfontosabb számomra a fülecskés böngészés, és különböző olyan kényelmi szolgáltatások, mint a profilra szabható jelszó-mentés, az egérmozdulatok felismerése, a lapok ütemezett újratöltése...
Amióta ezeket meg tudom oldani (bővítményekkel) Firefox alól, azóta azt használom.

Azért ajánlom mindenkinek ezt, mert a Firefox alap-beállításokkal véleményem szerint biztonságosabb, mint az IE alap-beállításokkal, sőt, "valid"-abb Mosoly, bár szó mi szó, lassabb, mint az IE. (legalábbis nálam)

Kiváncsian várom a 7-es IE-t, lehet, hogy ismét böngésző váltás lesz nálam... addig is azonban:
Mozilla Firefox
Már kijött a full IE 7 is :) Kiis prbáltam, és sokkal de sokkal barátságosabb és jobb mint a 6os!De még mindig nem az igazi, mert sztem még mindig nem olyan biztonságos mint a firefox!Úgyhogy aki firefox-ot használ most az sztem nemnagyon fog áttérni az ie 7-re!Bár nem firefox-ot használok úgyhogy nemis nagyon ismerem, de elég biztonságos azt tudom!
De én inkább maradok az operánál :lol:

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 2:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2006.10.25. 16:23    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Letöltöttem az Operát. Szerintem eddig sokkal jbb mint az IE. Most még csak tesztelem 1hétig, aztán ha 1hét alatt nem lesz vele gondom akkor lehet hogy ennél maradok. De továbbra is várom az ajánlásokat...

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Priby
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2005.06.04. Szombat 2:00
Hozzászólások: 346
Hozzászólás Elküldve: 2006.10.26. 17:17    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Firefoxot használok és megvagyok vele elégedve ^^

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ceriak
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.06.14. Kedd 2:00
Hozzászólások: 1080
Hozzászólás Elküldve: 2006.10.26. 21:16    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Firefox, mint a legjobb fejlesztői platform. Kényelmes, gyors, biztonságos, és tonnányi kiterjesztéssel, ami letölthető hozzá bármit ki lehet belőle hozni.
Tegnap jelent meg a kettes verzió.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.25. Kedd 2:00
Hozzászólások: 2029
Hozzászólás Elküldve: 2006.10.26. 22:59    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Ceriak írta:

Tegnap jelent meg a kettes verzió.
... amihez még szinte egyetlen kiegészítés sem müxik rendesen (tegyük hozzá) :)

Én is feltettem a kettest, aztán sikítófrászt kaptam, hogy semi nem úgy működik, és nem úgy néz ki, mint megszoktam... kb. 5 percig volt a gépemen, aztán visszakerült az 1.5.0.7

Apropó... IE7
Van már, aki telepítette? Én is leszedtem, kiváncsi vagyok rá, mennyire lett "valid" böngésző, de ugye, telepítés során akarná csekkolni az XP érvényességét... Olyan gyorsan sem húzta még ki senki az RJ45-öt a gépéből, mint én, mikor megláttam :)
_________________
Tapasztalást pénzért venni vagy hagyományképpen kapni nem lehet - fizetni kell azért mindég és mindegyiknek.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 2:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2006.10.27. 14:38    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Én tegnap kipróbáltam az IE7-et, nálam nem akarta ellenőrizni az xp érvényességét.

Tapasztalat: picivel jobb mint a 6-os verzió... (többet nem tudok róla mondani, olyan szar [szerintem], hogy 15perc után le is töröltem). Lehet hogy maradok fberci által ajánlott Operánál.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Marcee
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.17. Kedd 2:00
Hozzászólások: 2921
Hozzászólás Elküldve: 2006.10.27. 19:11    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Azért annyira nem szörnyű, jelenleg is azt használom (igaz csak a beta3-t, a végleges verzióra nem akarok váltani, amíg meg nem jelenik magyarul is). A kezelőfelületről nem sokat tudok mondani, mert a Maxthon gondosan elrejti. A különböző megjelenési problémákkal szemben az IE6 óta rengeteget fejlődött, jó úton halad. Egy kipróbálást megér.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Dj_JocEe
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.07.24. Hétfő 2:00
Hozzászólások: 245
Hozzászólás Elküldve: 2006.10.27. 19:14    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

_zso2 írta:

Ceriak írta:

Tegnap jelent meg a kettes verzió.
... amihez még szinte egyetlen kiegészítés sem müxik rendesen (tegyük hozzá) :)

Én is feltettem a kettest, aztán sikítófrászt kaptam, hogy semi nem úgy működik, és nem úgy néz ki, mint megszoktam... kb. 5 percig volt a gépemen, aztán visszakerült az 1.5.0.7

Apropó... IE7
Van már, aki telepítette? Én is leszedtem, kiváncsi vagyok rá, mennyire lett "valid" böngésző, de ugye, telepítés során akarná csekkolni az XP érvényességét... Olyan gyorsan sem húzta még ki senki az RJ45-öt a gépéből, mint én, mikor megláttam :)
Énis telepítettem :) Sztem azért sokkal jobb mint a 6os IE!De még mindig nem az igazi!

A win eredetét ellenőrzi, de ha a NO WGA-s változatot szeded le akkor az nem ellenőrzi :)
Ha kell a linkje akkor írj pm-et és elküldöm!



A hozzászólás legutóbb Dj_JocEe által 2006.10.27. 19:15-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 2:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2006.10.27. 19:15    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Marcee írta:

Azért annyira nem szörnyű, jelenleg is azt használom (igaz csak a beta3-t, a végleges verzióra nem akarok váltani, amíg meg nem jelenik magyarul is). A kezelőfelületről nem sokat tudok mondani, mert a Maxthon gondosan elrejti. A különböző megjelenési problémákkal szemben az IE6 óta rengeteget fejlődött, jó úton halad. Egy kipróbálást megér.
Nem tudom, nekem nem tetszik, de végül is: kinek mi tetszik. Egyébként igazad van: Nem olyan szörnyű (igaz lehet hogy azért problémáztam vele, mert angol volt).

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Dj_JocEe
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.07.24. Hétfő 2:00
Hozzászólások: 245
Hozzászólás Elküldve: 2006.10.27. 19:18    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Thomas RC írta:

Marcee írta:

Azért annyira nem szörnyű, jelenleg is azt használom (igaz csak a beta3-t, a végleges verzióra nem akarok váltani, amíg meg nem jelenik magyarul is). A kezelőfelületről nem sokat tudok mondani, mert a Maxthon gondosan elrejti. A különböző megjelenési problémákkal szemben az IE6 óta rengeteget fejlődött, jó úton halad. Egy kipróbálást megér.
Nem tudom, nekem nem tetszik, de végül is: kinek mi tetszik. Egyébként igazad van: Nem olyan szörnyű (igaz lehet hogy azért problémáztam vele, mert angol volt).
Nekem van hozzá egy nem hivatalos magyarosításom is!Igaz nempróbáltam feltenni mert arra már nemvolt időm, de nemis nagyon akarom feltenni hozzá mert úgysem hazsnálom :lol:

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +2 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés