Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

Böngészők

Milyet böngészőt használsz?

Mozilla Firefox 61% 61% [ 24 ]
Internet Explorer 15% 15% [ 6 ]
Netscape Navigator 0% 0% [ 0 ]
Opera 20% 20% [ 8 ]
Egyéb 2% 2% [ 1 ]
Összes szavazat : 39
Szerző
Üzenet
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 1:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2007.05.27. 12:10    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Én asszem váltok Firefox -ra. Legalábbis azért, mert a Vistan baromi szépen néz ki, ráadásul találtam rá egy nekem tetszetős sablnt rá. A neve: Gnome. Mondjuk Opera -t is használom még, de mostanában nagyobb részt a Firefoxot használom

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 1:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2007.05.28. 16:58    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Azt hol lehet beállítani globálisan, hogy ha megnyitok egy lapot, akkor automatikusan frissítse magát mondjuk 5 percenként ? Jelenleg a Firefoxról van szó, de a többi böngészőben sem tudtam ezt beállítani :(

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2007.05.28. 16:59    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Thomas RC írta:

Azt hol lehet beállítani globálisan, hogy ha megnyitok egy lapot, akkor automatikusan frissítse magát mondjuk 5 percenként ? Jelenleg a Firefoxról van szó, de a többi böngészőben sem tudtam ezt beállítani :(
Opera: jobb klikk -> Reload every -> Enable

Firefoxnál legjobb tudomásom szerint kiterjesztés kell hozzá.
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 1:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2007.05.28. 17:03    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Ezt még nemis láttam :)

Csak ezzel meg egy a gond: Minden lapnál / fülnél külön-külön engedélyezni kell :o

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 1:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2007.05.28. 17:53    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

fberci írta:

Firefoxnál legjobb tudomásom szerint kiterjesztés kell hozzá.
És azt nem tudod, hogy melyik plugin kell hozzá ?

megj.: Ki csinálja a laptopokra ezeket az ócska gombokat ??!! Megérek helyesen írni velük, olyan gagyik !

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ceriak
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.06.14. Kedd 1:00
Hozzászólások: 1080
Hozzászólás Elküldve: 2007.05.28. 18:31    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.25. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2029
Hozzászólás Elküldve: 2007.05.29. 07:53    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
TabMixPlus kiegészítés is tartalmazza. Ráadásul ott testre tudod szabni a cuccokat, és ha beállítasz egy munkamenetet, annak minden jellemzőjét letárolva indul újra a FF - így nem kell minden ablakra beállítani a refresh-t örökké.
Egyébként nem ajálnom, hogy minden ablakra beállítsd - néha igen zavaró tud lenni, ha egy oldal újratölt, és eltűnik róla minden addig bevitt adat ;) (Itt nem a fórumra gondolok)
_________________
Tapasztalást pénzért venni vagy hagyományképpen kapni nem lehet - fizetni kell azért mindég és mindegyiknek.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 1:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2007.05.29. 15:05    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Nagyon jó ez a TabMixPlus, de amikor megláttam azt a dőlt piros betűt a tabon, ami azt jelenti, hogy még nem néztem rá arra az oldalra... hát azonnal a beállításokba mentem bele. De hogy ezt hol lehet átállítani tetszőleges színre, és stílusra ( például ne dőlt legyen, hanem félkövér ) azt nem találtam. még a kikapcsolását se találtam meg Szerk.: Mégiscsak megtaláltam :oops: .

Másik: Én nem találom az általad említett funkcióját :?

Szerk.: Mégegy kérdésem van: Mire jó a "Lap zárolása" és / vagy a "Lap védelme" ? Mert semmi különbséget nem vettem észre :?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.25. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2029
Hozzászólás Elküldve: 2007.05.30. 08:26    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem tudom, magyarul használod-e... én angolul mondom el, és melléírom, hogy kb. merre kell navigálni hozzá:

TabMixPlus Options -> Session (utolsó fülecske) -> Use Firefox's built in... KIKAPCSOLVA (ez az első kapcsoló a lapon) -> When browser starts (LEGÖRDÜLŐ az előbbi kapcsoló alatt) Show my windows and tabs from last time (Ez a legalsó a kiválasztható listában).

Érdemes még BEKAPCSOLNI a Crash recovery-t (az előbbi legördülő alatt), ami lefagyás után visszaadja neked a fagyás előtti állapotot (szerencsés esetben ;) )

Lap zárolása és védelme le van valahol írva, ha megtalálom, ideteszem a linket...
_________________
Tapasztalást pénzért venni vagy hagyományképpen kapni nem lehet - fizetni kell azért mindég és mindegyiknek.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 1:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2007.05.30. 12:15    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Megvan, kösz a segítséget !

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
HoremWeb
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.06.18. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 2400
Hozzászólás Elküldve: 2007.11.10. 19:23    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Safarit próbálta már valaki? Épp most töltöm lefelé. (Igen, XP-re... Igaz, még csak Béta, de kiváncsi vagyok...) Innen lehet letölteni.
_________________
Élet, üdv, egészség! - HoremWeb

Kép KEMET = Az Ókori Egyiptom

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 1:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2007.11.10. 19:37    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Safarit én már kipróbáltam, bár az már régen volt. Az egyik betaját próbáltam egyébként. Nekem speciel nem tetszett a kinézete, úgyhogy kapásból uninstall volt :).

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2007.11.10. 19:38    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Én még nem próbáltam, de a weblaboron azt olvastam, hogy még elég bugos. Mindenesetre Windowsra egy ezen a platformon szinte teljesen új böngészőnek nehéz szerintem ma betörni.
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
HoremWeb
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.06.18. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 2400
Hozzászólás Elküldve: 2007.11.10. 19:56    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Nos, felraktam a háromperhármas... izé, 3.0.3-as béta verziót, és most éppen arról írok... Nem akarok dicsekedni, de ilyen ronda fontokat a képernyőmön csak akkor láttam, amikor az OpenSUSE-val bajlódtam. Gusztustalan, még úgy is, hogy a lehető legkisebbre állítottam a betűsimítást. (Tisztelt fejlesztők! Vannak még használatban CRT-k!)
Nem fogom uninstallni, ha nem okoz nagyobb galibát, de ennek csak egyetlen egy oka van:

Idézet:

(...) viszont Windows-ra elérhető változata a fejlesztőknek is megkönnyítheti az Apple böngészővel való tesztelést is, így segítve a Machintosh platform kompatibilitását a weben.
Az is elég érdekes volt, ahogy ide bejelentkeztem vele: egy reklámot egyből betett a képernyő bal harmadához, úgy, hogy a beviteli mezők cimkéi felét kitakarta.* Még jó, hogy nem először járok itt! :)
Múltkorában volt alkalmam ismerkedni a Leopard-dal (Mac OSX), és általában igen lehangoló volt, amit láttam: full csicsa, sokszor a teljesítmény és a használhatóság rovására - hol van már az a régi szép idő, amikor a MAC OS a puritán sebesség és megbízhatóság szinonímája volt? Úgy tűnik, ugyanaz a Safari is. (Pedig milyen jó, Egyiptomhoz passzoló neve van...! :sóhaj: )

(Mikor lesz végre Konqueror for Windows? :D )

*Érdekes, de másodszorra-harmadszorra nem csinálta. Furcsa...
_________________
Élet, üdv, egészség! - HoremWeb

Kép KEMET = Az Ókori Egyiptom



A hozzászólás legutóbb HoremWeb által 2007.11.10. 20:02-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
localicer
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2007.10.25. Csütörtök 20:07
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Elküldve: 2007.11.10. 20:02    Hozzászólás témája: Flock?
Hozzászólás az előzmény idézésével
A Flock böngészőt ismeritek? Ez egy Firefox alapú szörfölő alkalmatosság, több FX-kiterjesztés is használható hozzá. Remekül integráltak bele web 2.0-s szolgáltatásokat. Kb. 2 év fejlesztés után nemrég jelent meg az 1.0-s verziója. Nekem nagyon bejön.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés