Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

Szövegszín módosítása

Szerző
Üzenet
MataHari
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2006.06.25. 11:57    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!
Megköszönnék egy kis helpet... Kiválasztottam egy fórumsablont, majd átalakítottam a designját. Szeretném át is színezni. A gondom csak az (még sosem telepítettem ilyen fórumot - igaz, másmilyet sem :lol: ), hogy mivel a betűk színei (témák) értelemszerűen az alapértelmezett színárnyalathoz lettek megtervezve, átszínezés esetén is nyilvánvalóan az a színe marad a betűknek. Lehet a betűszínt állítani valahol (fórumtémákét, ilyesmit), vagy sem? Mert a jelenlegi nem maradhatna az új szín mellett - borzasztóan festene hozzá! Amíg nem tudom, addig nem merek belefogni az átszínezésbe... Megköszönném, ha lenne valaki olyan segítőkész, hogy válaszolna nekem!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2006.06.25. 13:44    Hozzászólás témája:

MataHari írta:

Megköszönnék egy kis helpet... Kiválasztottam egy fórumsablont, majd átalakítottam a designját. Szeretném át is színezni. A gondom csak az (még sosem telepítettem ilyen fórumot - igaz, másmilyet sem :lol: ), hogy mivel a betűk színei (témák) értelemszerűen az alapértelmezett színárnyalathoz lettek megtervezve, átszínezés esetén is nyilvánvalóan az a színe marad a betűknek. Lehet a betűszínt állítani valahol (fórumtémákét, ilyesmit), vagy sem? Mert a jelenlegi nem maradhatna az új szín mellett - borzasztóan festene hozzá! Amíg nem tudom, addig nem merek belefogni az átszínezésbe...
A szöveg színét a szövegszín résznél tudod módosítani.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
MataHari
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2006.06.25. 16:07    Hozzászólás témája:

fberci írta:

MataHari írta:

Megköszönnék egy kis helpet... Kiválasztottam egy fórumsablont, majd átalakítottam a designját. Szeretném át is színezni. A gondom csak az (még sosem telepítettem ilyen fórumot - igaz, másmilyet sem :lol: ), hogy mivel a betűk színei (témák) értelemszerűen az alapértelmezett színárnyalathoz lettek megtervezve, átszínezés esetén is nyilvánvalóan az a színe marad a betűknek. Lehet a betűszínt állítani valahol (fórumtémákét, ilyesmit), vagy sem? Mert a jelenlegi nem maradhatna az új szín mellett - borzasztóan festene hozzá! Amíg nem tudom, addig nem merek belefogni az átszínezésbe...
A szöveg színét a szövegszín résznél tudod módosítani.
Nagyon szépen köszönöm, így már egészem más a gyerek fekvése! :D

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés