Csoportos levélküldés mindenkinek

Szerző
Üzenet
blackdog
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2005.08.22. Hétfő 1:00
Hozzászólások: 26
Hozzászólás Elküldve: 2005.09.05. 11:09    Hozzászólás témája: Csoportos levélküldés mindenkinek
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!
Tudja valaki, hogy hogy lehet azt megoldani, hogy mindenki tudjon csoportos emailt küldeni?
B.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2005.09.05. 14:19    Hozzászólás témája: Re: Csoportos levélküldés
Hozzászólás az előzmény idézésével

blackdog írta:

Sziasztok!
Tudja valaki, hogy hogy lehet azt megoldani, hogy mindenki tudjon csoportos emailt küldeni?
B.
http://www.phpbbhacks.com/download/2923
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
blackdog
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2005.08.22. Hétfő 1:00
Hozzászólások: 26
Hozzászólás Elküldve: 2005.09.05. 21:03    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Köszi fberci! :wink:
De mit kezdjek vele? A letöltött readme nem ír semmi használhatót. Mit kell csinálnom a 3 php fájllal?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2005.09.06. 11:10    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

blackdog írta:

Köszi fberci! :wink:
De mit kezdjek vele? A letöltött readme nem ír semmi használhatót. Mit kell csinálnom a 3 php fájllal?
Kézikönyvek -> Hogyan telepítsek egy modot?
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
blackdog
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2005.08.22. Hétfő 1:00
Hozzászólások: 26
Hozzászólás Elküldve: 2005.09.07. 11:00    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
fberci, talán biztos nem emlékszel rá, de az első kérdésem, ami miatt regisztráltam magam, az az attach_mod installálása volt. Az is azért mert nem működött, pedig mindent úgy csináltam ahogy kellett. Ugyanis magamtól is rájöttem, hogy az OPEN, a FIND, a BEFORE, stb. mit jelent.
No de ebben a mod-ban semmi ilyen nincs. Az általad megadott zip fájl tartalma a következő:
- Changes.txt
- maillist.php
- massmail.php
- massmailproc.php
- ReadMe.txt

Azt vágom, hogy a három php fájlt be kellene másolnom valahova. De hova? Hiszen honnan fogja a program azt érzékelni. Vártam, hogy a ReadMe.txt-ben lesz erről valami szó, de az angol tudásom szerint semmit nem ír erről.

Gondolom tele van a hócipőd a sok birka mod telepítéssel kapcsolatos gondokkal, ezért írtad, hogy kézikönyv, stb. De szerintem ez most egy kicsit más eset.

Kérlek szúrj le nyugodtan, ha mégis hülye vagyok, és a megoldás ott van előttem, csak egyszerűen nem találom meg! :roll:

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2005.09.07. 14:17    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

blackdog írta:

fberci, talán biztos nem emlékszel rá, de az első kérdésem, ami miatt regisztráltam magam, az az attach_mod installálása volt. Az is azért mert nem működött, pedig mindent úgy csináltam ahogy kellett. Ugyanis magamtól is rájöttem, hogy az OPEN, a FIND, a BEFORE, stb. mit jelent.
No de ebben a mod-ban semmi ilyen nincs. Az általad megadott zip fájl tartalma a következő:
- Changes.txt
- maillist.php
- massmail.php
- massmailproc.php
- ReadMe.txt

Azt vágom, hogy a három php fájlt be kellene másolnom valahova. De hova? Hiszen honnan fogja a program azt érzékelni. Vártam, hogy a ReadMe.txt-ben lesz erről valami szó, de az angol tudásom szerint semmit nem ír erről.

Gondolom tele van a hócipőd a sok birka mod telepítéssel kapcsolatos gondokkal, ezért írtad, hogy kézikönyv, stb. De szerintem ez most egy kicsit más eset.

Kérlek szúrj le nyugodtan, ha mégis hülye vagyok, és a megoldás ott van előttem, csak egyszerűen nem találom meg! :roll:
Az angol az nagyon fontos nyelv, főleg az interneten :D. Szerintem a Changes.txt-t kéne megnézned :wink:.
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
blackdog
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2005.08.22. Hétfő 1:00
Hozzászólások: 26
Hozzászólás Elküldve: 2005.09.08. 12:25    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
A Changes.txt tartalma:

Version 0.0.010
Fixed
-----
Bug in maillist.php that caused MySQL error in massmailproc.php
Bug in maillist.php that caused error to show at top of massmail.php

Added
-----
Security to make this a little more secure.


Version 0.0.001
First release was full of bugs.

Mindez lefordítva (nyersen):
Version 0.0.010
Kijavítva (a következők)
-----
Hiba a maillist.php-ben ami MySQL-hibát okozott a massmailproc.php-ben
Hiba a maillist.php-ben ami hibát okozott a massmail.php "felső" részének megjelenítésében

Hozzáadva
-----
Biztonság, ami egy kicsit még biztonságosabbá vált


Version 0.0.001
Az első release ami tele volt hibákkal


Szerinted melyik rész magyarázza, hogy mit kell csinálni? Lefordítsam a ReadMe.txt-t is?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2005.09.08. 15:50    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

blackdog írta:

A Changes.txt tartalma:

Version 0.0.010
Fixed
-----
Bug in maillist.php that caused MySQL error in massmailproc.php
Bug in maillist.php that caused error to show at top of massmail.php

Added
-----
Security to make this a little more secure.


Version 0.0.001
First release was full of bugs.

Mindez lefordítva (nyersen):
Version 0.0.010
Kijavítva (a következők)
-----
Hiba a maillist.php-ben ami MySQL-hibát okozott a massmailproc.php-ben
Hiba a maillist.php-ben ami hibát okozott a massmail.php "felső" részének megjelenítésében

Hozzáadva
-----
Biztonság, ami egy kicsit még biztonságosabbá vált


Version 0.0.001
Az első release ami tele volt hibákkal


Szerinted melyik rész magyarázza, hogy mit kell csinálni? Lefordítsam a ReadMe.txt-t is?
Értem én az angolt is :).

Letöltöttem a mod-ot, hát inkább hagyjuk a részletes véleményemet a minőségéről. Ennél még az én modom is jobb volt (a hozzászólás áthelyezéses)...
Szóval a lényeg az, hogy a 3 php fájlt kell felmásolni a phpBB gyökérkönyvtárjába. A massmail.php-t kell meghívnod, ha levelet akarsz küldeni, de előtte konfigurálnod kell az egészet a maillist.php-ban.
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
blackdog
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2005.08.22. Hétfő 1:00
Hozzászólások: 26
Hozzászólás Elküldve: 2005.09.09. 15:07    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Hát ez olyan f.s ez a mod, hogy le is szedtem. Ilyet miért rak fel valaki! Azért köszi a segítséget!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés