Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

Sablon ajánlás

Szerző
Üzenet
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2006.11.15. 18:56    Hozzászólás témája: Sablon ajánlás
Hozzászólás az előzmény idézésével
Valaki nem tudna "mutatni" egy linket ahol olyan sablont lehet letölteni ami illik a weblapom kinézetéhez? (élő weblaphoz kattints ide, vagy a screenshothoz kattints ide.

Mert én nem találtam semmi jót, hát gondolom megkérdezlek titeket hátha tudtok valamit ajánláni.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2006.11.15. 19:00    Hozzászólás témája: Re: Sablon ajánlás

Thomas RC írta:

Valaki nem tudna "mutatni" egy linket ahol olyan sablont lehet letölteni ami illik a weblapom kinézetéhez? (élő weblaphoz kattints ide, vagy a screenshothoz kattints ide.

Mert én nem találtam semmi jót, hát gondolom megkérdezlek titeket hátha tudtok valamit ajánláni.
AZ élő link nem igazán működik nekem... sőt, nem is tudom behozni a honlapot.
A képet meglestem, de egy dolgot nem tudok. A fórumod külön oldalon nyílik meg? Vagy bent, a középső részen?
Mert ha középen, akkor SZVSZ az lenne a legmegfelelőbb, ha portolnád a portál skin-jét a fórumhoz, ha pedig új lapon, akkor meg igazán teljesen mindegy, hogy néz ki, csak ne üssön el nagyon szineiben... nem? o:)

Egyébként legcélszerűbb ITT nézelődni sablonügyben.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2006.11.15. 19:07    Hozzászólás témája: Re: Sablon ajánlás

_zso2 írta:

Thomas RC írta:

AZ élő link nem igazán működik nekem... sőt, nem is tudom behozni a honlapot.
A képet meglestem, de egy dolgot nem tudok. A fórumod külön oldalon nyílik meg? Vagy bent, a középső részen?
Mert ha középen, akkor SZVSZ az lenne a legmegfelelőbb, ha portolnád a portál skin-jét a fórumhoz, ha pedig új lapon, akkor meg igazán teljesen mindegy, hogy néz ki, csak ne üssön el nagyon szineiben... nem? o:)

Egyébként legcélszerűbb ITT nézelődni sablonügyben.
a fórum külön nyílik meg, nincs beépítve a portálomba. Akkor az élő linket megpróbálom újból (ha jól tudom internet explorerből csak egy fehér lap jelenik meg, nem tudni miért): http://modellrc.extra.hu. Így jónak kell lennie, ha így sem jó akkor meg írd be a böngészőbe a linket, és enter. Egyébként mindgyárt ott is kürölnézek, amit adtál linket.

_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2006.11.15. 19:11    Hozzászólás témája:
Ha beírom, ha bármit csinálok, nem jön be az oldalad, csak egy nagy fehér lap.

Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2006.11.15. 19:15    Hozzászólás témája:

_zso2 írta:

Ezt mondom: valamelyik böngészőből (én csak Internet Explorer 6-tal néztem meg) csak egy nagy fehér lap jelenik meg, csak tudnám miért? Egyébként én Opera 9.02-őt használok, avval nálam nincs gond.

Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2006.11.15. 21:50    Hozzászólás témája:

_zso2 írta:

Tudom már mé nem jeleníti meg :!: :arrow: kipróbáltam firefoxból és a forrásnál nem ír semmit a böngésző. Valaki nem tudja mitől van ez?

Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés