"Jelentés egy moderátornak" mod

Szerző
Üzenet
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2006.11.27. 15:08    Hozzászólás témája: "Jelentés egy moderátornak" mod
Hozzászólás az előzmény idézésével
Melyik az a bizonyos mod ami a phpbb+ (plus.phpbb.hu) oldalán is megtalálható a fórum részen? Tudjátok ott fenn vannak olyan gombok, hogy szerkeszt, töröl, stb. és ott ettől a modtól lesz egy kék színű négyzet, amire ha rámegyek azt írja a böngésző: jelentés egy moderátornak. Ezt hol lehet megtalálni?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Marcee
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Hozzászólás Elküldve: 2006.11.27. 18:05    Hozzászólás témája:
Advanced Report Hack
Report Post Hack
Report Posts
Report Post Basic
Eltérő tudásúak, ki kell próbálni, hogy melyik a legmegfelelőbb.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2006.11.27. 18:09    Hozzászólás témája:

Marcee írta:

Advanced Report Hack
Report Post Hack
Report Posts
Report Post Basic
Azt nem tudod melyik van a plus.phpbb.hu-n? Vagy ha nem akkor röviden az eltérésüket leírnád (hogy mi a különbség közöttük)?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2006.12.09. 20:03    Hozzászólás témája:

Marcee írta:

Advanced Report Hack
Report Post Hack
Report Posts
Report Post Basic
Utánanéztem ezeknek. Valamennyire jók, de én eredetileg olyat keresek, amibe valamiféle card.php is van.

Dj_JocEe
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2006.12.09. 20:07    Hozzászólás témája:

Thomas RC írta:

Utánanéztem ezeknek. Valamennyire jók, de én eredetileg olyat keresek, amibe valamiféle card.php is van.
Akokr ha utánnanéztél nekik, akkor pls írd már le nagyjából hogy meik mit tud :D

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2006.12.09. 20:13    Hozzászólás témája:

Dj_JocEe írta:

Thomas RC írta:

Akokr ha utánnanéztél nekik, akkor pls írd már le nagyjából hogy meik mit tud :D
Fogalmam sincs. Olyan értelemben néztem utánuk, hogy...

Előről kezdem az egészet inkább:

1. Olyan mod-ot szerettem volna a fórumba ami a plus.phpbb.hu-n van a felhasználó hozzászólásánál (valamilyen színes kocka amire ha ráviszem az egeret azt írja ki: jelentés egy moderátornak). Utánanéztem hogy annak a modnak van egy card.php-je.

2. blablabla.... És most letöltöttem az összeset amiket Marcee írt, de egyikben sem volt card.php, tehát nem az amit eredetileg kerestem.

Vagyis magyarul: nem raktam fel a fórumra.

Dj_JocEe
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2006.12.09. 20:17    Hozzászólás témája:
Jah :) Nekem meg nem ilyen lenne jó, hanem olyan amiben indokolni lehet, hogy miértis akarod azt a hsz-t jelenteni valakinek :)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2006.12.13. 18:13    Hozzászólás témája:
Sikerült megtalálnom, az áhított mod-ot. Itt a link: http://www.phpbbhacks.com/viewhack.php?id=220.

Dj_JocEe
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2006.12.13. 20:54    Hozzászólás témája:

Thomas RC írta:

Sikerült megtalálnom, az áhított mod-ot. Itt a link: http://www.phpbbhacks.com/viewhack.php?id=220.
Ez az ameik neked kelett?

Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2006.12.13. 20:58    Hozzászólás témája:

Dj_JocEe írta:

Thomas RC írta:

Ez az ameik neked kelett?
pontosan. körülnéztem a phpbb2.de-n és egyszercsak megtaláltam azt a leírást, hogy miket gyömöszöltek bele a plus-os verzióba. Elolvastam végig a modok listáját, és megakadt a szemem egy yellow card feliraton, begépeltem a phpbbhacks.com-ot mod nevének másolása, phpbbhacks keresőjébe beillesztem, és "Kidobta" a mod listát. Ott csak megkerestem melyikben van olyan hogy card.php, és ennyi a történet. Egyébként még nem telepítem, mert azt írja az install hogy kb 40 perc, nehéz szintű a telepítés.

Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés