Időzóna: (GMT +2 óra)

245 találat

Szerző
Üzenet

Téma: Szerverek, tárhelyek

Dj_JocEe
Válaszok: 25
Megtekintve: 5691
HozzászólásFórum: Off   Elküldve: 2007.02.23. 16:35   Téma: Szerverek, tárhelyek
Csinaltam a minap egy osszeallitast, melyben a magyar ingyenes tarhely szolgaltatok vannak osszegyujtve, es reszletezve (mysql meret, napi mail kuldesi kvota, stb...)!
A leirast ITT

Téma: Beszélgetés

Dj_JocEe
Válaszok: 2348
Megtekintve: 101680
HozzászólásFórum: Off   Elküldve: 2007.02.18. 13:19   Téma: Beszélgetés
igaz ezsem egy phpbb-hez kapcsolodo kerdes, de hatha valaki tudna nekem egy kissegitseget adni, vagy vmi linet (mert en nem talaltam)

Valaki hozzaertotol kernek valami segitseget!Kezdem az elejen

Téma: Beszélgetés

Dj_JocEe
Válaszok: 2348
Megtekintve: 101680
HozzászólásFórum: Off   Elküldve: 2007.02.10. 14:17   Téma: Beszélgetés
koszi a linet, ere neis gondolam :) nem egy oldalon van a 2 forum, foleg mert nemis arrol szol! a phpbb-s forumom egy ugyaugy mint eddig, de egy teljesen mas temaban, masik tarheyen inditottam egy

Téma: Beszélgetés

Dj_JocEe
Válaszok: 2348
Megtekintve: 101680
HozzászólásFórum: Off   Elküldve: 2007.02.10. 14:10   Téma: Beszélgetés
sorry h ezt pont nalatok kerdezem, de nemtud valaki egy olyan szemelyt aki ismeri az ipb-t?mert most ra kenyszerultem egy ipb-s forum telepitesere, beallitasara, vezetesere is...az 1. megvan, a 2. is

Téma: Tűzfal

Dj_JocEe
Válaszok: 21
Megtekintve: 3873
HozzászólásFórum: Off   Elküldve: 2007.02.08. 22:29   Téma: Tűzfal
enis kerio-t hasznalok :) nekem eddig semmi gondom nem volt vele :) eddig meg nemlattam h lenne benne magyar nyev, de lehet h csak en vok hulye :lol:

Téma: adatbázis hostneve extra.hu esetén

Dj_JocEe
Válaszok: 3
Megtekintve: 1072
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2007.01.23. 20:27   Téma: adatbázis hostneve extra.hu esetén
Egy kis odafigyelessel megtudhattad volna mar regen :D Az extra admi paneljen le van irva, miutan aktivaltad a MySQL-t!
Egyebkent felhasznaloneved.extra.sql -t kell oda beirni!Parsze a

Téma: rejtélyes eltünés

Dj_JocEe
Válaszok: 9
Megtekintve: 1181
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2007.01.23. 15:27   Téma: rejtélyes eltünés
Ahogy elnezem az index.php atiranyit az install/install.php fajlra, amit gondolom toroltel a telepites utan, es ezert ir 404es hibat!

Téma: Hozzaszolasok oriasi megnovekedese

Dj_JocEe
Válaszok: 3
Megtekintve: 1035
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2007.01.23. 15:15   Téma: Hozzaszolasok oriasi megnovekedese
Hat ezaz hogy a phpMyAdmin-ban nemjartam azota miota a koltoztetest megcsinaltram a forumon, es miota utoljara mod-ot telepitettem!Ez a hiba pedig csak egy par napja tunt fel!DE akkor ezekszerint

Téma: Hozzaszolasok oriasi megnovekedese

Dj_JocEe
Válaszok: 3
Megtekintve: 1035
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2007.01.22. 22:33   Téma: Hozzaszolasok oriasi megnovekedese
Nekem egy olyan gondom lennee ogy egy par felhasznalonak az oldalon eszmeletlenul megnovekedet valamiert a hozzaszolas szama!Ez minden user-nel ugyanannyi, es ez egy 8 szamjegyu szam pontosabban:

Téma: Temafigyeles torlese

Dj_JocEe
Válaszok: 2
Megtekintve: 910
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2007.01.22. 17:16   Téma: Temafigyeles torlese
Kosz!Kiszurta a szemem de eszre sem vettem :lol:

Téma: Temafigyeles torlese

Dj_JocEe
Válaszok: 2
Megtekintve: 910
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2007.01.22. 16:57   Téma: Temafigyeles torlese
Nem talaltam topikot amiben le lenne irva az hogy meik tabla tarolja a temafigyelest!Szal meik tablaban van az hogy ki mien topikot figyeltetett meg!Es ha ennek a tablanak csak ugy torlom a tartalmat

Téma: Fizetős tárhely

Dj_JocEe
Válaszok: 99
Megtekintve: 11866
HozzászólásFórum: Off   Elküldve: 2007.01.18. 22:42   Téma: Fizetős tárhely
Ez sztem sem valami hasznalhato dolog!Mert direkt azert jo fizetos tarhelyen lenni, mert ott kevesebb gond van a szerverrel, adatbazissal, stb...De igy lehet h 10ezerrel kevesebbet fizetsz, de

Téma: Beszélgetés

Dj_JocEe
Válaszok: 2348
Megtekintve: 101680
HozzászólásFórum: Off   Elküldve: 2007.01.15. 22:02   Téma: Beszélgetés
Valahol olvastam a kulcsszavakról. és azt hogy állítólag ezt is megnézik a keresőrobotok. Ez igaz is legalább?

Meg találtam egy ilyet hogy:

7, Gondoljunk az elírásokra: a felhasználók sokszor

Téma: Hová tűnt az oldalamról a ki online rész??

Dj_JocEe
Válaszok: 11
Megtekintve: 1464
Dehat ez nemis phpBB hanem IPB :D Ezen az oldalon pedig phpBB-vel foglalkoznak csak :)

Téma: Antivirus

Dj_JocEe
Válaszok: 55
Megtekintve: 9008
HozzászólásFórum: Off   Elküldve: 2007.01.11. 17:44   Téma: Antivirus
Egy virusirto nem attol lessz jo hogy jol nez ki :D En virusirton nem a kinezetre megyek, hanem inkabb a jo adatbazisara, es hogy mennyire egyszeru hasznalni :) Meg azsem hatrany ha nem zabalja fel a
Hirdetés
Hirdetés