Időzóna: (GMT +1 óra)

7 találat

Szerző
Üzenet

Téma: Fizetős tárhely

Fezo
Válaszok: 99
Megtekintve: 11854
HozzászólásFórum: Off   Elküldve: 2007.03.09. 19:31   Téma: Fizetős tárhely
Sziasztok

Miközben olvasgattam az előző hozzászólásokat láttam hogy felmerült a Lanten Webhosting neve is !

Jómagam is ezt a céget ajánlanám mindenkinek (nekem 4 hostingom is van náluk)

Az

Téma: Logó átméretezése

Fezo
Válaszok: 5
Megtekintve: 1508
HozzászólásFórum: 2.0.x Sablonok   Elküldve: 2007.03.09. 19:03   Téma: Logó átméretezése
Megoldódott a probléma

Köszönöm zárható

Téma: Logó átméretezése

Fezo
Válaszok: 5
Megtekintve: 1508
HozzászólásFórum: 2.0.x Sablonok   Elküldve: 2007.03.09. 17:59   Téma: Logó átméretezése
Hogy még érthetőbb legyen :

http://www.fezo-rc.hu/images/forum_logo.jpg

Téma: Logó átméretezése

Fezo
Válaszok: 5
Megtekintve: 1508
HozzászólásFórum: 2.0.x Sablonok   Elküldve: 2007.03.09. 17:54   Téma: Logó átméretezése
Hello fberci

Természetesen ezt már ELOLVASTAM mielőtt megnyitottam a topicot (pont erre írtam azt hogy az utat már megtaláltam a megoldáshoz csak ezekben nem találom a megfelelő részt !)

Nem

Téma: Logó átméretezése

Fezo
Válaszok: 5
Megtekintve: 1508
HozzászólásFórum: 2.0.x Sablonok   Elküldve: 2007.03.09. 15:33   Téma: Logó átméretezése
Sziasztok

Még mindig a logo méretével bajlódom ! Ezért a segítségetekre lenne szükségem.

Ugyan a gyári phpbb logot le tudtam cserélni a sajátomra de csak az előző logo méretére

(ez

Téma: Fórum adminisztráció belépési hiba ?!

Fezo
Válaszok: 2
Megtekintve: 854
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2007.03.04. 12:05   Téma: Fórum adminisztráció belépési hiba ?!
Köszönöm _zso2

És még mielőtt megszólnátok hogy miért nem kerestem rá a fórum keresőben csupán azért mert nem találtam a keresés funkciót :D de azóta már megtaláltam (normál fórumokhoz szoktam

Téma: Fórum adminisztráció belépési hiba ?!

Fezo
Válaszok: 2
Megtekintve: 854
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2007.03.04. 09:42   Téma: Fórum adminisztráció belépési hiba ?!
Sziasztok

Életemben először próbálkoztam phpbb telepítésével fberci útmutatója szerint (szóról szóra azt csináltam amit leírt) és elsőre sikerült , ezért hálás köszönet neki . De valamit csak
Hirdetés
Hirdetés