Időzóna: (GMT +1 óra)

6 találat

Szerző
Üzenet

Téma: Regisztrációs hiba

PistiSan
Válaszok: 15
Megtekintve: 2093
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2009.08.15. 18:16   Téma: Regisztrációs hiba
Hát az MX hibára meglett a megoldás, de a többi hiba ugyan úgy kijött, azután konzultáltam egy ismerősömmel akinek atw-n van az oldal, mondta hogy neki is vannak ilyen hibái, de nem tud vele mit

Téma: Regisztrációs hiba

PistiSan
Válaszok: 15
Megtekintve: 2093
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2009.08.15. 11:25   Téma: Regisztrációs hiba
Most költöztettem a fórumomat ATW-re, csoportos e-mail küldésekor szintén ezt az üzenetet kapom, kipróbáltam a logok törlését, semmit sem változott a helyzet, regisztrációnál ezt a hibaüzenetet

Téma: Rossz címet ad meg a hozzászólás értesítésekor a fórum

PistiSan
Válaszok: 1
Megtekintve: 593
Sziasztok!
Olyan problémám van hogy csináltam egy fórumot a host56.com-os ingyenes tárhelyre, remekül megy rajta, ajánlom a tárhelyet.
A probléma a következő lenne, regisztráltam egy co.cc-s dns

Téma: Regisztrációs szabályzat átírása

PistiSan
Válaszok: 8
Megtekintve: 2248
HozzászólásFórum: 2.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2009.06.13. 23:55   Téma: Regisztrációs szabályzat átírása
Jelezném hogy nekem is ilyen problémám volt, részben segített a dolog, de mar máshol van ez a szabályzat.
Én a phpbb3.0.5-ös verzióban itt találtam meg: language\hu\ucp.php
És most erre kell

Téma: Megjelenés akadozva működik.

PistiSan
Válaszok: 4
Megtekintve: 1724
HozzászólásFórum: phpBB tárgyaló   Elküldve: 2009.06.04. 01:13   Téma: Megjelenés akadozva működik.
Nekem a 3.0-ás firefox óta van olyan problémám hogy az olyan weboldalakon ahol van egy háttérkép vagy több kép egy helyen, annál szaggatva megy a görgetés, a gépre nem fognám, ugyanis az internet

Téma: SQL hiba: "Unknown column 'f.field_show_profile'"

PistiSan
Válaszok: 5
Megtekintve: 1067
Ezer köszönet, ki gondolta volna hogy az adatbázist is frissítsem. :)
Az a durva ebben a hibában hogy nekem a saját profilnál jött elő, és csak a felhasználóknál, admin létemre nekem nem írta ki a
Hirdetés
Hirdetés