Időzóna: (GMT +1 óra)

9 találat

Szerző
Üzenet

Téma: Random betűméretváltozás!

Vega
Válaszok: 9
Megtekintve: 1234
HozzászólásFórum: 3.0.x Megjelenések   Elküldve: 2009.01.07. 23:01   Téma: Random betűméretváltozás!
Megpróbálok egy teljes firefox reinstall-t.
Én is arra tippelek, hogy talán a 3.x-ben van valami olyen új css funkció, amit valamiért nem kezel rendesen a böngészőm.
Csak tényleg az a furcsa,

Téma: Random betűméretváltozás!

Vega
Válaszok: 9
Megtekintve: 1234
HozzászólásFórum: 3.0.x Megjelenések   Elküldve: 2009.01.07. 20:00   Téma: Random betűméretváltozás!
Meg tudnád adni a fórum címét?

Szia,

Nem konkrét fórummal csinálja -pl. az általam telepítettekkel-, hanem pl. a http://www.topkert.com/text_normal.jpg

http://www.topkert.com/text_big.jpg

Téma: Külső hivatkozások megnyitása

Vega
Válaszok: 4
Megtekintve: 692
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2009.01.07. 15:12   Téma: Külső hivatkozások megnyitása
Köszönöm mindenkinek a segítséget!
Több nagyszerű megoldás is van a linkek között, mégegyszer thanks!

Téma: Random betűméretváltozás!

Vega
Válaszok: 9
Megtekintve: 1234
HozzászólásFórum: 3.0.x Megjelenések   Elküldve: 2009.01.07. 15:01   Téma: Random betűméretváltozás!
Nekem egy ideig az Opera 9.5 csinálta, aztán elmúlt. Azt elég hamar követte a frissítés, lehet, hogy az új verziónál tűnt el a jelenség. Ja, és nálam csak a "kenyérszöveg" (tehát ami nem

Téma: Random betűméretváltozás!

Vega
Válaszok: 9
Megtekintve: 1234
HozzászólásFórum: 3.0.x Megjelenések   Elküldve: 2009.01.06. 23:23   Téma: Random betűméretváltozás!
Szia,

Nem tudok róla, a Firefoxom szinte alap, csak néhány biztonsági add-on van telepítve hozzá (AdBlock, ilyesmi).
Csak Firefox-szal tapasztalható a jelenség, pl. Netscape-el nem csinálja.

Téma: Külső hivatkozások megnyitása

Vega
Válaszok: 4
Megtekintve: 692
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2009.01.06. 23:13   Téma: Külső hivatkozások megnyitása
Sziasztok,

Egy apró kérdést engedjetek meg:

A 3.x motor, a hozzászólásba linkelt külső hivatkozásokat sajnos nem új ablakban nyitja meg, ahogyan azt a 2.x-nél megszoktuk. Természetesen csak

Téma: Random betűméretváltozás!

Vega
Válaszok: 9
Megtekintve: 1234
HozzászólásFórum: 3.0.x Megjelenések   Elküldve: 2009.01.06. 22:01   Téma: Random betűméretváltozás!
Sziasztok,

Az alábbi problémával találkoztam. Ha Firefox alól nézek egy telepített sablont, akkor a fórumban használt betűtípus mérete véletlenszerűen változhat. A főoldal általában helyesen

Téma: Konvert hiba 2.x - 3.04

Vega
Válaszok: 8
Megtekintve: 989
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2009.01.06. 17:12   Téma: Konvert hiba 2.x - 3.04
A konvertálásnál nem biztos, hogy jó döntés volt az utf-8-ra való átállítás, az nem egy olyan dolog, amit mindenképp meg kell változtatni, csak akkor, ha szükséges. Ebből kifolyólag én azt ajánlanám

Téma: Konvert hiba 2.x - 3.04

Vega
Válaszok: 8
Megtekintve: 989
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2009.01.05. 15:37   Téma: Konvert hiba 2.x - 3.04
Sziasztok,

Egy viszonylag terjedelmes v2.23 fórumot szeretnék átkonvertálni 3.04-re. Már a konvertálás kezdetén hibaüzenetet kaptam, melynek utánanéztem, de nem igazán találtam az okát. Olvastam
Hirdetés
Hirdetés