Időzóna: (GMT +1 óra)

46 találat

Szerző
Üzenet

Téma: Vírus?

beatbandit
Válaszok: 9
Megtekintve: 719
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2010.02.28. 13:40   Téma: Vírus?
Ilyen többet nem fog előfordulni. :)

Téma: Vírus?

beatbandit
Válaszok: 9
Megtekintve: 719
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2010.02.28. 13:13   Téma: Vírus?
Akkor az sem kizárt, hogy azt már azóta kitöröltem. Ugyebár a total commander mutatja a dátumot, hogy mikor végeztek változtatásokat a fileokon, így ez alapján könnyen ki tudtam szűrni a fertőzött

Téma: Vírus?

beatbandit
Válaszok: 9
Megtekintve: 719
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2010.02.27. 23:31   Téma: Vírus?
Köszi, holnap kipróbálom.
Amúgy az nem lehet, hogy ezt a PHP scriptet egy már létező file-ba illesztette bele, és ezért nem találok semmi ilyen gyanús php filet?

Téma: Vírus?

beatbandit
Válaszok: 9
Megtekintve: 719
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2010.02.27. 14:02   Téma: Vírus?
Köszönöm a segítséget, nagy nehezen sikerült megtisztítanom az összes fertőzött filet, és helyre állt a rend a fórumon.

Viszont én nem találtam ilyen image.php filet, ill. más gyanús filet sem.

Téma: Vírus?

beatbandit
Válaszok: 9
Megtekintve: 719
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2010.02.26. 20:35   Téma: Vírus?
Ma amikor hazaértem, és bekapcsoltam a gépem a kíndóz betöltésénél kékhalál fogadott. Na jó, gondoltam újratelepítem a kíndózt, biztos az a baj. Ez sikeresen meg is történt, és nem volt többé

Téma: Freemailes gondok

beatbandit
Válaszok: 1
Megtekintve: 518
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2009.12.22. 20:41   Téma: Freemailes gondok
Valamiért a fórumomra szinte egyáltalán nem lehet freemailes címmel regelni (meg néha citromaillel és vipmaillel sem). Ez miért van? Illetve ha köremailt küldök, azokat sem tudja kipostázni oda a

Téma: Felhasználói adatok középre zárva

beatbandit
Válaszok: 10
Megtekintve: 722
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2009.11.22. 14:50   Téma: Felhasználói adatok középre zárva
Ügyelj arra, hogy az online állapotot jelző képet külön kell kezelned benne, mert ha az egész div-nek adsz text-align: center-t, akkor az a képecske is bedzsalik a susnyásba. ;)
(Elég szakszerű

Téma: Felhasználói adatok középre zárva

beatbandit
Válaszok: 10
Megtekintve: 722
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2009.11.22. 13:43   Téma: Felhasználói adatok középre zárva
Tudna valaki segíteni, hogy a prosilver stílusban, hogy lehetne a felhasználói adatokat középre zárni/helyezni? Természetesen az avatart is ideértve.

Téma: Két kategória közé egy banner elhelyezése.

beatbandit
Válaszok: 0
Megtekintve: 892
Sziasztok!

A leginkább látogatott kategóriám fölé szeretnék egy reklámot elhelyezni. Ez valahol a fórum közepén helyezkedik el, tehát két kategória közé szeretném beilleszteni a bannert.
Tudna

Téma: Umil probléma

beatbandit
Válaszok: 1
Megtekintve: 556
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2009.11.07. 22:11   Téma: Umil probléma
Elmagyarázná valaki, hogy ez az umil-es dolog, hogyan működik? Pontosabban azt nem értem, hogy ha egy új MOD-ot akarok telepíteni, és fel akarom tölteni a szerverre az umil könyvtárát, de nekem már

Téma: Ultimate Point System

beatbandit
Válaszok: 50
Megtekintve: 9016
HozzászólásFórum: 3.0.x MOD-ok   Elküldve: 2009.10.29. 15:43   Téma: Ultimate Point System
Sziasztok!

Valaki esetleg nem fordította le magának ezt a MOD-ot magyarra? Mert angol tudás nélkül nem könnyű rajta kiigazodni. :roll:

Téma: IP összevetése a DNSBL feketelistával

beatbandit
Válaszok: 5
Megtekintve: 649
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2009.10.20. 11:47   Téma: IP összevetése a DNSBL feketelistával
Volt/van egy problémás userem, akit már többször kitiltottam a fórumomról, de mindig visszatért(meséltem is már erről). Az IP-je alapján egy ideig ki tudtam őt szűrni, viszont aztán elkezdett ilyen

Téma: IP összevetése a DNSBL feketelistával

beatbandit
Válaszok: 5
Megtekintve: 649
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2009.10.20. 11:20   Téma: IP összevetése a DNSBL feketelistával
Sziasztok!

Ugyebár a ACP-n belül a biztonsági beállításoknál van egy ilyen opció, ami az IP-ket leellenőrzi néhány olyan oldalon, ahol a spam IP-ket összegyűjtik.
Használja ezt az opciót valaki?

Téma: A legjobb tarhely

beatbandit
Válaszok: 29
Megtekintve: 4715
HozzászólásFórum: Off   Elküldve: 2009.09.09. 10:57   Téma: A legjobb tarhely
Megtudná mondani valaki, hogy a cpanelweb-nél mekkora lehet az adatbázis mérete? Korlátlan? Mert én sehol nem látom feltüntetve, még az adminisztrációs felületen sem.

Téma: Élő, írásos közvetítés sporteseményekről

beatbandit
Válaszok: 1
Megtekintve: 1149
HozzászólásFórum: 3.0.x MOD-ok   Elküldve: 2009.08.22. 19:27   Téma: Élő, írásos közvetítés sporteseményekről
Egy ehhez hasonló dolgot szeretnék én is kivitelezni a fórumomon:

http://live.soccers.fr/match.php?id_match=156

Tehát a felhasználók írásos formában közvetíthetnének meccseket, vagy bármilyen
Hirdetés
Hirdetés