Időzóna: (GMT +1 óra)

16 találat

Szerző
Üzenet

Téma: template váltás után nem jön be az oldal + biztonsági kérdés

cac
Válaszok: 6
Megtekintve: 2481
Elnézést, nem voltam elég pontos!
A fórum defaultra gondoltam.

Téma: template váltás után nem jön be az oldal + biztonsági kérdés

cac
Válaszok: 6
Megtekintve: 2481
Köszi a válaszokat! Megfogadtam a tanácsotokat.
Érdekességképp azért tudnátok válaszolni az eredeti kérdésemre? Nevezetesen, hogy hol tárolódik az éppen használt sablonra való hivatkozás a phpBB

Téma: allow_url_fopen vs tűzfal

cac
Válaszok: 6
Megtekintve: 1005
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2009.12.18. 13:50   Téma: allow_url_fopen vs tűzfal
Lehetséges. Nem tudom, hogy működik php-ben egész pontosan, de egy mezei tűzfalon ugyebár a tcp (vagy épp udp) portot nyitod meg egy adott ip-jű vagy az összes gépnek.
A port itt a standard 80-as

Téma: allow_url_fopen vs tűzfal

cac
Válaszok: 6
Megtekintve: 1005
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2009.12.17. 22:05   Téma: allow_url_fopen vs tűzfal
Értem. Nos, már ez is sokat segített, hogy megtudtam, hogy egész pontosan mely funkciókat érinti a dolog. Szerintem sem a port lehetett a kérdés, de ip-re egyszerűen nem tudok mit mondani, hisz egy

Téma: allow_url_fopen vs tűzfal

cac
Válaszok: 6
Megtekintve: 1005
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2009.12.17. 21:22   Téma: allow_url_fopen vs tűzfal
Köszi a választ!
Ennek a hiánya nem fog bizonyos szolgáltatásokat befolyásolni? Az installnál konkrétan az avatárokat említi a phpBB. Ezek Nálad normálisan működnek?

Téma: Adatbázis visszaállítása után hibás ékezetes karakterek

cac
Válaszok: 7
Megtekintve: 1140
Igen, ez tipikusan kódlap probléma. Ha editorral megnézed, akkor a lementett adatbázis fájlban normálisan megjelennek az ékezetek?
Esetleg próbaképp ha regelsz egy ingyenes szolgáltatóhoz, ott

Téma: allow_url_fopen vs tűzfal

cac
Válaszok: 6
Megtekintve: 1005
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2009.12.17. 18:52   Téma: allow_url_fopen vs tűzfal
Sziasztok!

Fórumtelepítés közben láttam, hogy a fórummotor installja kifogásolta az allow_url_fopen kikapcsolt állapotát. Tudom, hogy nem létszükségletű a dolog, de mivel akinek csinálom a

Téma: template váltás után nem jön be az oldal + biztonsági kérdés

cac
Válaszok: 6
Megtekintve: 2481
Hmm...tovább viszem a dolgot: felraktam a phpBB 2.0.10-est, és miután átállítom az adminban a default theme-et, vagy kiválasztom a user-nél az argenBlue template-et, rögtön megadja magát az oldal.

Téma: template váltás után nem jön be az oldal + biztonsági kérdés

cac
Válaszok: 6
Megtekintve: 2481
Sziasztok!

Akinek készítem a fórumot ragaszkodott az ArgenBlue template-hez, így kénytelen voltam 2-es phpBB-t felrakni, abból is a legújabbat. Miután feltelepítettem a template-et, a nagy üres

Téma: E-mail küldés nem megy

cac
Válaszok: 16
Megtekintve: 2353
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2008.11.25. 01:15   Téma: E-mail küldés nem megy
Öööö, a fejléceken nem hiszem, hogy változtatni kéne, az nem fog semmit se meggyógyítani. :wink:

Ez a script - ha jól látom - mindössze egy gányul megírt SMTP-s e-mailküldő. A phpBB viszont

Téma: E-mail küldés nem megy

cac
Válaszok: 16
Megtekintve: 2353
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2008.11.24. 17:00   Téma: E-mail küldés nem megy
Okés. Köszi!

Téma: E-mail küldés nem megy

cac
Válaszok: 16
Megtekintve: 2353
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2008.11.24. 15:36   Téma: E-mail küldés nem megy
Először én kipróbálnám, hogyha a smtp.adatpark.hu-t állátim be SMTP szervernek úgy megy-e. Amúgy ha így nem jó, akkor megint csak állíts be mindent AVP-n, és módosítsd a

Téma: E-mail küldés nem megy

cac
Válaszok: 16
Megtekintve: 2353
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2008.11.24. 14:42   Téma: E-mail küldés nem megy
No a T-online szerint a beépített php mail nem működik, helyette ezt kell használnom: https://honlap.t-online.hu/docs/mailer.phps
A kérdés már csak az, hogy miképp vegyem rá a phpBB fórumot, hogy

Téma: E-mail küldés nem megy

cac
Válaszok: 16
Megtekintve: 2353
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2008.11.20. 19:27   Téma: E-mail küldés nem megy
Köszi a válaszokat! Mint ahogy írtam, nem ingyenes szerveren van a fórum. Először a mail() függvénnyel próbálkoztam, de ott is hibát írt ki:
E-mail hiba
»

Téma: E-mail küldés nem megy

cac
Válaszok: 16
Megtekintve: 2353
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2008.11.18. 15:19   Téma: E-mail küldés nem megy
Köszi a válaszokat! Mint ahogy írtam, nem ingyenes szerveren van a fórum. Először a mail() függvénnyel próbálkoztam, de ott is hibát írt ki:
E-mail hiba
»
Hirdetés
Hirdetés