Időzóna: (GMT +1 óra)

5 találat

Szerző
Üzenet

Téma: Szerkeszthetőség blokkolva

foltika
Válaszok: 5
Megtekintve: 1882
HozzászólásFórum: 3.2.x Kiterjesztések   Elküldve: 2017.05.11. 03:48   Téma: Szerkeszthetőség blokkolva
Szia, sajnos már nem tudok képernyőképet küldeni, mert újraépítem a szabályrendszert és ez egyelőre nem produkálja a hibát.
Egyébként a "szabálykategóriánál" azt lehetett látni a

Téma: Szerkeszthetőség blokkolva

foltika
Válaszok: 5
Megtekintve: 1882
HozzászólásFórum: 3.2.x Kiterjesztések   Elküldve: 2017.05.07. 20:27   Téma: Szerkeszthetőség blokkolva
Bocsi, a fórum technikai fejlesztés alatt áll (ami azt jelenti, hogy a funkcióival kísérletezek), a tartalom kialakítását a jövőhét végére tervezem.

A fórumot [url=http://cax.hu]itt találod. A

Téma: Szerkeszthetőség blokkolva

foltika
Válaszok: 5
Megtekintve: 1882
HozzászólásFórum: 3.2.x Kiterjesztések   Elküldve: 2017.05.07. 20:14   Téma: Szerkeszthetőség blokkolva
Kösz a választ.
A kiterjesztés egy "phpBB Official Extension", a Board Rules, amelyet 100%-ban lefordítottam és átalakítottam az elnevezéseit úgy, hogy az a fórum tartalmára vonatkozó

Téma: Szerkeszthetőség blokkolva

foltika
Válaszok: 5
Megtekintve: 1882
HozzászólásFórum: 3.2.x Kiterjesztések   Elküldve: 2017.05.06. 08:33   Téma: Szerkeszthetőség blokkolva
Szevasztok! phpBB3.2-t használok. Telepítettem egy kiterjesztést, amelyen belül különböző szövegeket, fórumszabályokat lehet létrehozni, szerkeszteni.
Most szeretném ismét szerkeszteni az egyik

Téma: Kategória láthatóvá tétele

foltika
Válaszok: 0
Megtekintve: 1726
HozzászólásFórum: 3.2.x Megjelenések   Elküldve: 2017.04.08. 09:06   Téma: Kategória láthatóvá tétele
Szevasztok,

Gond nélkül tudok Fórumot, Linket létrehozni, megjeleníteni, kezelni, de ugyan ez a Kategória esetében nem megy. :oops:
Másként kell eljárni, mint a normál fórum, alfórum
Hirdetés
Hirdetés