Időzóna: (GMT +1 óra)

143 találat

Szerző
Üzenet

Téma: Az automatikus frissítő csomag

haniboy
Válaszok: 12
Megtekintve: 991
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2008.03.21. 10:52   Téma: Az automatikus frissítő csomag
Köszönöm szépen.

Téma: Az automatikus frissítő csomag

haniboy
Válaszok: 12
Megtekintve: 991
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2008.03.21. 10:45   Téma: Az automatikus frissítő csomag
Köszönöm. Semmi változtatást nem csináltam. Tehát simán minden filét írjak felül (a config.php-n kívül) a full phpbb3-csomag fájljaival, majd futtassak le egy adatbázisfrissítést?

Téma: Az automatikus frissítő csomag

haniboy
Válaszok: 12
Megtekintve: 991
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2008.03.21. 10:32   Téma: Az automatikus frissítő csomag
Sziasztok

Nem találok RC3-ról 3-ra frissítő csomagot. Sőt semilyet. Segítsetek légyszives. És a születésnapomat se írja ki. Vicces, mert enyém a fórum, és most krepált be.

Köszi előre is a

Téma: Feltörték a fórumomat

haniboy
Válaszok: 14
Megtekintve: 1551
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2008.02.05. 22:51   Téma: Feltörték a fórumomat
Az url-em haniboy.hu. :-) Nekem a config.php-t írta át a phpbb-ben is, és a joomlában is. Más kárt egyelőre úgy vettem észre nem csinált.

Téma: Feltörték a fórumomat

haniboy
Válaszok: 14
Megtekintve: 1551
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2008.02.05. 22:14   Téma: Feltörték a fórumomat
Valóban az én két oldalam ugyanannál a szolgáltatónál van. Az egyik egy phpbb3 a másik egy joomla portál. Speciel melyik tárhelyszolgáltatót nézted? Nyugodtan megnevezheted, hiszen mindenkinek

Téma: Feltörték a fórumomat

haniboy
Válaszok: 14
Megtekintve: 1551
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2008.02.05. 17:05   Téma: Feltörték a fórumomat
Joomlás oldalamat is feltörték, szinte ugyanez a jelenség. Török hack csoport. Ennyit tudok. Most meg hajkurászom a config.php mentésemet, ami persze pont most nincs meg.

Téma: Feltörték a fórumomat

haniboy
Válaszok: 14
Megtekintve: 1551
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2008.02.05. 10:43   Téma: Feltörték a fórumomat
Az alábbi szöveg található a config.php-ban.
SnL_ayaz_ OWNZ YOU

Hacked By SnL_ayaz_

------------------------------------
Hiç Bir Zaman Kral Biziz Demedik , Çünkü Bunu Zaten Biliyorsunuz .

Téma: BBcode - gyűjtemény

haniboy
Válaszok: 447
Megtekintve: 81437
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2007.10.12. 12:37   Téma: BBcode - gyűjtemény
Sziasztok

Tud valaki ehhez az oldalhoz való bbcod-ot? http://www.ifilm.com/ Hasonló, mint a youtube, de nem tudom mit kéne módosítani.

Meg pld a google videóhoz.

köszi: haniboy

Téma: Kezdőoldalon a napi látogatók

haniboy
Válaszok: 22
Megtekintve: 4154
HozzászólásFórum: 3.0.x MOD-ok   Elküldve: 2007.10.11. 08:10   Téma: Kezdőoldalon a napi látogatók
Keresgéltem és ezt találtam:

Igen ezaz. Többféle beállítási lehetősége van máramennyire ki tudtam silabizálni, de a telepítés mikéntjére nem jöttem rá. De pl a magyarítását meg tudnám csinálni,

Téma: Kezdőoldalon a napi látogatók

haniboy
Válaszok: 22
Megtekintve: 4154
HozzászólásFórum: 3.0.x MOD-ok   Elküldve: 2007.10.10. 17:33   Téma: Kezdőoldalon a napi látogatók
A phpbb oldalán találtam egyet, de mivel full angol az egész, lövésem sincs mit kezdjek vele. Ugyanis semmi leírás nincs hozzá. Illetve én nem találtam. Ha megtalálom megint akkor belinkelem.

Téma: Kezdőoldalon a napi látogatók

haniboy
Válaszok: 22
Megtekintve: 4154
HozzászólásFórum: 3.0.x MOD-ok   Elküldve: 2007.10.10. 12:54   Téma: Kezdőoldalon a napi látogatók
Remélem jó helyre írom.

A phpbb2-höz volt egy olyanmod ami kiírta az oldal aljára, hogy ki mikor volt ma jelen a fórumban. A phpbb3-hoz nincs valami hasonló?

Üdv

haniboy

Téma: Connection refused hiba frissítések keresésénél

haniboy
Válaszok: 2
Megtekintve: 1457
Oks köszönöm. Már betojtam, hogy bekrepált a fórumom magától :)

Téma: Connection refused hiba frissítések keresésénél

haniboy
Válaszok: 2
Megtekintve: 1457
Sziasztok

A frissítések ellenőrzésénél azt írja, hogy Connection refused

Mi a bánat lehet vele?

Téma: Magyar nyelvi fájlok

haniboy
Válaszok: 42
Megtekintve: 3569
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2007.07.03. 22:16   Téma: Magyar nyelvi fájlok
Sörözés? Nők? Najó, elfogadom az érveket. :D

Téma: Magyar nyelvi fájlok

haniboy
Válaszok: 42
Megtekintve: 3569
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2007.07.03. 21:49   Téma: Magyar nyelvi fájlok
Vagyis halvány lila gőzötök sincs róla, igaz? :lol:
Hirdetés
Hirdetés