Időzóna: (GMT +1 óra)

5 találat

Szerző
Üzenet

Téma: fórum jogosultság

morpheus64
Válaszok: 1
Megtekintve: 217
HozzászólásFórum: 3.2.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2019.06.30. 15:19   Téma: fórum jogosultság
Az admin felületen egy ideje a jogosultságok fülre kattintva nem jön be semmi HTTP error 500-at ír ki. Ha jól emlékszem 2 frissítéssel ezelőtt szűnt meg ez a funkció.
Ha fórumok fülre lépek át és

Téma: belépési probléma

morpheus64
Válaszok: 1
Megtekintve: 449
HozzászólásFórum: 3.2.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2018.07.11. 08:24   Téma: belépési probléma
SZiasztok !
3.2.2-es rendszeren megy illetve menne egy fórumom www.moziverzum2.gazdagret.net és tegnap egyszer csak működés közben, Az ACP felületről léptem volna a Board felületre, és csak egy

Téma: BBcode - gyűjtemény

morpheus64
Válaszok: 447
Megtekintve: 81432
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2018.07.05. 19:23   Téma: BBcode - gyűjtemény
Az a "mega" igazából melyik? :)
Mega.co.nz Filmek
Megamozi
Megafilm
Megafilmek - Inda
Megafilmek - Videa
stb, stb, ...

A mega.co.nz amire szükségem lenne, és ha lehetek annyira

Téma: BBcode - gyűjtemény

morpheus64
Válaszok: 447
Megtekintve: 81432
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2018.07.04. 10:41   Téma: Mega.nz BB kód
Sziasztok !
A megára feltett mp4 formátumú filmeket online is le lehet játszani, nem csak letölteni. ezt szeretném beilleszteni az oldalamra. Tudnátok ehhez BB kódot.
Amennyiben a mega által

Téma: magyar nyelv beállítása az admin felületen

morpheus64
Válaszok: 1
Megtekintve: 1229
Sziasztok. Feltelepítettem pár órája a webtárhelyemre a phpbb és beraktam a language mappába a leszedett magyar nyelvi csomagot, viszont belépve a fórum felületre, azon belül is az admin részbe, a
Hirdetés
Hirdetés