Időzóna: (GMT +2 óra)

11 találat

Szerző
Üzenet

Téma: Hosszú magyar ékezetes topic név hiba

vasbeton
Válaszok: 5
Megtekintve: 1415
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2014.02.06. 08:09   Téma: Hosszú magyar ékezetes topic név hiba
phpMyAdminban először nézd meg azt, hogy a táblák illesztése (lesz a tábla listában egy ilyen oszlop) utf8_bin-e. Ezután nézd meg, hogy a phpbb3_posts tábla szerkezeténél (a táblák listájában az

Téma: Hosszú magyar ékezetes topic név hiba

vasbeton
Válaszok: 5
Megtekintve: 1415
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2014.02.04. 08:45   Téma: Hosszú magyar ékezetes topic név hiba
Üdv!
A szolgáltatóm frissítette a php veriót a szerverén, ezért mikor frissítettem a phpbb-t, szenvednem kellett az adatbázissal. Sajnos most az a hiba, hogy ha egy hosszú magyar ékezetes topicot

Téma: 3.0.11-re frissítés utáni gond

vasbeton
Válaszok: 2
Megtekintve: 1151
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2013.09.03. 18:28   Téma: 3.0.11-re frissítés utáni gond
Bocsánat, hogy a saját kérdésemhez írok folyton, de haladnak a dolgok.
Sikerült többnyire helyretennem a dolgokat, de sajnos maradt némi hiba. A régi hozzászólásoknál az összes ékezetes karakter

Téma: 3.0.11-re frissítés utáni gond

vasbeton
Válaszok: 2
Megtekintve: 1151
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2013.09.03. 07:59   Téma: 3.0.11-re frissítés utáni gond
Sajnos valószínűleg újra kell raknom a fórumot, mert a fenti problémán felül új hozzászólás írásánál a következő hibaüzenet fogad:

Általános hiba
SQL ERROR [ mysql4 ]

Field

Téma: 3.0.11-re frissítés utáni gond

vasbeton
Válaszok: 2
Megtekintve: 1151
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2013.09.02. 22:09   Téma: 3.0.11-re frissítés utáni gond
Üdv!
Megcsináltam a frissítést 3.08-ról 3.0.11-re, de konvertálnom kellett a mysql adatbázist, amit a phpbb leírása alapján csináltam. Most friss, minden megvan, de a karakter kódolás elszállt az

Téma: Cache probléma

vasbeton
Válaszok: 2
Megtekintve: 668
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2009.08.20. 16:04   Téma: Cache probléma
Köszi, megpróbálom. Remélem segít.

Téma: Cache probléma

vasbeton
Válaszok: 2
Megtekintve: 668
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2009.08.19. 12:17   Téma: Cache probléma
Üdv!

A következő a problémám:
adott egy phpBB 3-as fórum. Már több hónapja minden gond nélkül üzemel, több ezer hozzászólással és kb 50 taggal. Pár napja egyszerűen nem töltődik be az oldal egyik

Téma: Fórumot nem lehet megnyitni

vasbeton
Válaszok: 5
Megtekintve: 839
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2008.08.26. 22:22   Téma: Fórumot nem lehet megnyitni
Úgynéz ki, hogy magától megoldódott a dolog. Valami az adatbázissal lehetett. Bár van egy php-s galériám ami ugyanezt az adatbázist használja, és az működött akkor is, amikor a fórum nem.

Azért,

Téma: Fórumot nem lehet megnyitni

vasbeton
Válaszok: 5
Megtekintve: 839
HozzászólásFórum: 3.0.x Általános kérdések és válaszok   Elküldve: 2008.08.26. 21:11   Téma: Fórumot nem lehet megnyitni
Üdv!
Nekem is hasonló a gondom. Eddig minden gond nélkül működött a fórum már hónapok óta, de most ez fogad:

Általános hiba
SQL ERROR [ mysql4 ]

Got error 28 from table handler

Téma: Konvertálás már átkonvertált phpBB3-as fórumra

vasbeton
Válaszok: 2
Megtekintve: 906
Köszönöm!

Téma: Konvertálás már átkonvertált phpBB3-as fórumra

vasbeton
Válaszok: 2
Megtekintve: 906
Üdv mindenkinek!

Egy kis ideje már foglakozom phpbb-vel, eddig „megéltem” az itt olvasottakból, de most lenne egy kérdésem:
a phpBB 2-es fórumom gond nélkül konvertáltam 3-asra. Ez
Hirdetés
Hirdetés