Időzóna: (GMT +1 óra)

10 találat

Szerző
Üzenet

Téma: Fórum böngészése saját számítógépen

wattafakk
Válaszok: 19
Megtekintve: 391
HozzászólásFórum: phpBB tárgyaló   Elküldve: 2022.11.28. 22:33   Téma: Fórum böngészése saját számítógépen
Sikerült, működik!
Köszönöm a segítséget! :)

Téma: Fórum böngészése saját számítógépen

wattafakk
Válaszok: 19
Megtekintve: 391
HozzászólásFórum: phpBB tárgyaló   Elküldve: 2022.11.28. 14:49   Téma: Fórum böngészése saját számítógépen
A hibaüzenet megszűnt.

A HeidiSQL-ben átírtam a forum_config értékeket.
cookie_domain: .forum.localhost
script_path: /
server_name: forum.localhost
és az admin jelszavát

Téma: Fórum böngészése saját számítógépen

wattafakk
Válaszok: 19
Megtekintve: 391
HozzászólásFórum: phpBB tárgyaló   Elküldve: 2022.11.26. 00:25   Téma: Fórum böngészése saját számítógépen
Ez még fennáll:
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements

Téma: Fórum böngészése saját számítógépen

wattafakk
Válaszok: 19
Megtekintve: 391
HozzászólásFórum: phpBB tárgyaló   Elküldve: 2022.11.23. 23:15   Téma: Fórum böngészése saját számítógépen
A fórum milyen verziójú lenne?
Jelenlegi verzió
3.2.0


Bár igazából ez az ékezetes dolog ami nagyon zavaró
Ha megnézed az SQL fájlt valamilyen szerkesztővel, akkor abban jól jelennek meg

Téma: Fórum böngészése saját számítógépen

wattafakk
Válaszok: 19
Megtekintve: 391
HozzászólásFórum: phpBB tárgyaló   Elküldve: 2022.11.21. 01:53   Téma: Fórum böngészése saját számítógépen
Ha megnézed a fórum adatbázisában* például a phpbb_posts táblát, abban is hibásan szerepelnek az ékezetek?Igen

Megcsináltam amit írtál, de sajnos a másik hibakód is megvan még.

Bár igazából ez

Téma: Fórum böngészése saját számítógépen

wattafakk
Válaszok: 19
Megtekintve: 391
HozzászólásFórum: phpBB tárgyaló   Elküldve: 2022.11.19. 00:08   Téma: Fórum böngészése saját számítógépen
Nagyjából sikerült behozni a fórumot, de még van mit csiszolni rajta.

[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must

Téma: Fórum böngészése saját számítógépen

wattafakk
Válaszok: 19
Megtekintve: 391
HozzászólásFórum: phpBB tárgyaló   Elküldve: 2022.11.18. 21:32   Téma: Fórum böngészése saját számítógépen
Ha ennyire nagy az adatbázis mentése, akkor próbáld meg a következőket is beállítani:
Wamp.NET-ben a Status menüpontban a php 7.4 sorában kattints a kék Browse gomb lenyíló nyilára, majd ott a

Téma: Fórum böngészése saját számítógépen

wattafakk
Válaszok: 19
Megtekintve: 391
HozzászólásFórum: phpBB tárgyaló   Elküldve: 2022.11.16. 04:47   Téma: Fórum böngészése saját számítógépen
Kattints a felső menüsorban található Importálás fülre, majd a Fájl kiválasztása feliratnál tallózd ki a fórum adatbázis mentését. A betöltés az oldal alján lévő Indítás gombbal kezdődik

Téma: Fórum böngészése saját számítógépen

wattafakk
Válaszok: 19
Megtekintve: 391
HozzászólásFórum: phpBB tárgyaló   Elküldve: 2022.11.14. 02:06   Téma: Fórum böngészése saját számítógépen
hát odáig jutottam, hogy a WAMP.NET ről letöltöttem a programot.


"Miután a fájlokat a megfelelő könyvtárba bemásoltad és az adatbázis fájlt visszatöltötted"

Egyelőre egy böngészőben

Téma: Fórum böngészése saját számítógépen

wattafakk
Válaszok: 19
Megtekintve: 391
HozzászólásFórum: phpBB tárgyaló   Elküldve: 2022.11.10. 03:45   Téma: Fórum böngészése saját számítógépen
sziasztok,
Hozzám került egy régebbi fórum mentése.
Ebben benne van egy SQL fájl és a fórum teljes mentése.

Azt szeretném megoldani, hogy a fórum tartalmát tudjam böngészni itthon.
Hogyan tudom
Hirdetés
Hirdetés