Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

Antivirus

Szerző
Üzenet
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2006.12.19. 19:16    Hozzászólás témája: Antivirus
Hozzászólás az előzmény idézésével
Abban kérném a segítséget hogy hogyan érdemes beállítani a NOD 32 nevezetű vírusirtót. Mivel sajnos angol nyelvű ezért nem t'om hogy miket kéne rajta kipipálni, stb. Szóval ha valakinek NOD 32-je van akkor az legyen szíves és írja le hogy miket állított rajt.

Illetve jöhetnek még ide az is hogy ki milyen vírusirtót használ, hátha találok jobbat a NOD-nál

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2006.12.20. 09:34    Hozzászólás témája: Re: Antivirus

Thomas RC írta:

Abban kérném a segítséget hogy hogyan érdemes beállítani a NOD 32 nevezetű vírusirtót. Mivel sajnos angol nyelvű ezért nem t'om hogy miket kéne rajta kipipálni, stb. Szóval ha valakinek NOD 32-je van akkor az legyen szíves és írja le hogy miket állított rajt.

Illetve jöhetnek még ide az is hogy ki milyen vírusirtót használ, hátha találok jobbat a NOD-nál
A NOD32 magyar is.
HONLAP

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2006.12.20. 13:26    Hozzászólás témája: Re: Antivirus

_zso2 írta:

Thomas RC írta:

A NOD32 magyar is.
HONLAP
Erről nem tudtam. De evvel meg az a gond hogy 30 napos.

_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2006.12.20. 13:32    Hozzászólás témája:
30 naponta UnInstall / Install :)

Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2006.12.20. 13:37    Hozzászólás témája:

_zso2 írta:

30 naponta UnInstall / Install :)
Jó ötlet. Legalábbis jobb hónaponta mint félhavonta (15 naponta) :) . De a gépbe nem marad benn valami fájl uninstallkor amiben bennvan hogy egyszer már lejárt az a 30 nap? Ugyanis tudok olyan programokat amik szintén próbaverziók, és hogyha az uninstall/install-al próbálkoznál akkor bennmarad egy olyan log fájl ami feljegyzi hogy eyszer lejárt az az idő, aztán újratelepítés után amikor beakarsz lépni kiírja hogy serial number: ; lejárt az x napos próba, stb.

_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2006.12.20. 13:38    Hozzászólás témája:
Nekem eddig működött...

Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2006.12.20. 13:40    Hozzászólás témája:

_zso2 írta:

Nekem eddig működött...
Akkor kipróbálom.

Egyébként akkor átérhetnénk a másik fő "al"témába: Ki milyen vírusirtót tud ajánli?

Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2006.12.20. 13:46    Hozzászólás témája:
És az NOD 32 az legalább tölt le magának vírusfrissítéseket?

BiharyG
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Hozzászólás Elküldve: 2006.12.20. 13:49    Hozzászólás témája: Re: Antivirus

Thomas RC írta:

Én évek óta az AVG-t használom. Otthoni felhasználásra ingyenes, naponta frissített adatbázis.
Letölthető innen

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése ICQ
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2006.12.20. 13:52    Hozzászólás témája: Re: Antivirus

BiharyG írta:

Thomas RC írta:

Én évek óta az AVG-t használom. Otthoni felhasználásra ingyenes, naponta frissített adatbázis.
Letölthető innen
Kösz, majd kipróbálom azt is.

_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2006.12.20. 13:53    Hozzászólás témája:
Én régebben a Kaspersky Antivirust, annak is a Personal Edition-jét használtam. Előtte a Norton Security Suite volt a gépemen.
A Nortontól azért szabadultam meg, mert ugyan hivatalos volt (a gépemhez kaptam, gyárilag telepítve, 1 éves licenszet), de iszonyatosan sok erőforrást fogyasztott. A Kasperskyt 3 éven keresztül használtam, a legnagyobb megelégedéssel. Nem is emlékszem már, asszem, tám a 3-as verzióval kezdtem, és folyamatos volt a frissítés (mind a vírusadatbázis, mind a keresőprogram vonatkozásában). Az nem volt ugyan legális, de "kaptam" hozzá kulcsot egy haveromtól, akit astalavista.box.sk-nak hívnak :)
Még ma is ezt használnám, ha nem került volna "feketelistára" az összes közkézen forgó key.

Mikor ez megtörtént, tértem át a NOD32-re. Ezzel sem volt még semmi gondom, de a 3 hónapos "futamidő" még talán nem elég arra, hogy hosszútávú következtetést vonjak le belőle.

Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2006.12.20. 13:57    Hozzászólás témája:

_zso2 írta:

de "kaptam" hozzá kulcsot egy haveromtól, akit astalavista.box.sk-nak hívnak :)
legjobb "haverom" a program ügyekben.

_zso2 írta:

Mikor ez megtörtént, tértem át a NOD32-re. Ezzel sem volt még semmi gondom, de a 3 hónapos "futamidő" még talán nem elég arra, hogy hosszútávú következtetést vonjak le belőle.
Ha lenne majd rossz következtetésed, kérlek oszd meg velünk

Dj_JocEe
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2006.12.20. 19:06    Hozzászólás témája:
Én AVG-t használok már évek óta :) Most éppen a legújabbat a 7.1-et :)
Előtte NOd32-t hazsnáltam énis de egy kicsit elegem lett a frissítéséből, mivel nem a legegyszerűbb :? Az AVG egyik előnye hogy magát frissíti!Csak annyit csinál hogy kidobja az éppeni frissítésekről az ablakot, hogy letöltöd-e vagy sem :D Jah és más előnye (főleg rendszergazdáknak) hogy nemcsak netről hanem mappából is tudfja magát frissíteni!Szal a frissítéseket elég hozzá leszedni egyszer, és azt egy mappába begyűjteni, aztán mehget a többi gépre is, mivel meglehet határozni hogy netről vagy egy bizonyos helyről (a sajátgépből) frissítsen-e :)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2006.12.20. 19:16    Hozzászólás témája:

Dj_JocEe írta:

Én AVG-t használok már évek óta :) Most éppen a legújabbat a 7.1-et :)
Előtte NOd32-t hazsnáltam énis de egy kicsit elegem lett a frissítéséből, mivel nem a legegyszerűbb :? Az AVG egyik előnye hogy magát frissíti!Csak annyit csinál hogy kidobja az éppeni frissítésekről az ablakot, hogy letöltöd-e vagy sem :D Jah és más előnye (főleg rendszergazdáknak) hogy nemcsak netről hanem mappából is tudfja magát frissíteni!Szal a frissítéseket elég hozzá leszedni egyszer, és azt egy mappába begyűjteni, aztán mehget a többi gépre is, mivel meglehet határozni hogy netről vagy egy bizonyos helyről (a sajátgépből) frissítsen-e :)
Mindezt tudja a NOD32 is. Sőt... az összes "modernebb" vírusírtó.
A NOD32-t ráadásul lehet teljesen "silent-mode"-ba rakni, amikor MINDENT magától csinál, még a rendszeres egész-rendszert-ellenőrző cuccot is.
Ilyent pl. a Nortonnál nem találtam, a Kaspersky ismerte. AVG-ről nem tudok nyilatkozni :)

Dj_JocEe
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s

Hozzászólás Elküldve: 2006.12.20. 19:47    Hozzászólás témája:

_zso2 írta:

Mindezt tudja a NOD32 is. Sőt... az összes "modernebb" vírusírtó.
A NOD32-t ráadásul lehet teljesen "silent-mode"-ba rakni, amikor MINDENT magától csinál, még a rendszeres egész-rendszert-ellenőrző cuccot is.
Ilyent pl. a Nortonnál nem találtam, a Kaspersky ismerte. AVG-ről nem tudok nyilatkozni :)
Mondom nemhasználo a nod-ot!Egy jóideje használtam, és akkormeg még foggalmam sem volt mi micsoda benne :D

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés