GyIK Szerkesztő mod - eltűnik a GyIK

Szerző
Üzenet
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 2:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2006.12.26. 21:44    Hozzászólás témája: GyIK Szerkesztő mod - eltűnik a GyIK
Hozzászólás az előzmény idézésével
Segítséget kérek a következőben (amilyen hamar csak lehet. Bármilyen megoldás érdekel):

Akarok csinálni egy új blokkot a mod-al a GyIK-be, erre mit csinál az a hülye mód!? Letörli a háromnegyed GyIK - et Kép! Na már most ezt hogy állítsam vissza az eredetire (azt hiszem ezt a mod-ot se fogom többé használni)? Próbáltam az eredeti phpbb fórum faq.php-jét felülírni, de nem történt változás; próbáltam a sablon/faq_body.tpl-t is felülírni, ugyanaz.

Aki élőben megakarja nézni az nézze meg: http://modellrc.extra.hu/forum/faq.php

A gond az hogy a látogatók nem fogják tudni mi hogy van.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 2:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2006.12.26. 22:11    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Megpróbáltam kézzel újraírogatni, de nem engedni a mod: Amikor elakarom küldeni a kédést és a választ visszadob az admin kezdőlapra :? . Ez normális?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Dj_JocEe
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.07.24. Hétfő 2:00
Hozzászólások: 245
Hozzászólás Elküldve: 2006.12.27. 02:58    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Hát ez egyáltalán nem normális viselkedése :? Én mondom már rengeteget módosítottam a gyik-en és nekem nemtörölt semmi eredeti tartalmat belőle!Nemértem miért törölte neked a naggyát a mod :S Nemlehet hogy véletlenül te törölted vhogy?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.25. Kedd 2:00
Hozzászólások: 2029
Hozzászólás Elküldve: 2006.12.27. 08:02    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem írtál valami olyan utasítást a GYIK kérdésbe / válaszba, ami HTML kód, és mivel olyasmi, eltünteti az utána következő részt?

Nézz bele a language/lang_hungarian/lang_faq.php file-ba! Abban tárolja a GYIK-ot, és keress benne HTML utasításokat.
_________________
Tapasztalást pénzért venni vagy hagyományképpen kapni nem lehet - fizetni kell azért mindég és mindegyiknek.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 2:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2006.12.27. 13:05    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

_zso2 írta:

Nem írtál valami olyan utasítást a GYIK kérdésbe / válaszba, ami HTML kód, és mivel olyasmi, eltünteti az utána következő részt?

Nézz bele a language/lang_hungarian/lang_faq.php file-ba! Abban tárolja a GYIK-ot, és keress benne HTML utasításokat.
Nem, semmi html; csak egy szimpla szöveg lett volna, a szabályzat x pontjai, de abba nincs html (illetve vannak benne linkek; mint például: keresőre egy link, stb.) Vagy a linkek zavarhattak be?
Nem is tudom, megpróbálom újra feltölteni a language/lang_hungarian/lang_faq.php - t, azt még nem próbáltam.

Dj_JocEe írta:

Hát ez egyáltalán nem normális viselkedése Én mondom már rengeteget módosítottam a gyik-en és nekem nemtörölt semmi eredeti tartalmat belőle!Nemértem miért törölte neked a naggyát a mod :S Nemlehet hogy véletlenül te törölted vhogy?
Nem, biztos hogy nem törölötem ki semmit.
Csak azt nem értem most, hogy ha lehet úgymondani leblokkolta magát az egész mod (nem tudok újakat írni).

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 2:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2006.12.27. 13:13    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sikerült helyreállatani :D !

Egyszerűen visszaállítottam a language/lang_hungarian/lang_faq.php - t, és jó lett. A mod-nak még egy eséjt adok, aztán ha megint ilyen lesz kampec a GyIK Szerkesztőnek :)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
KTomi
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2006.09.26. Kedd 2:00
Hozzászólások: 11
Hozzászólás Elküldve: 2007.06.25. 20:51    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
MOD nélkül nem is lehet szerkeszteni a GYIK-et?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.25. Kedd 2:00
Hozzászólások: 2029
Hozzászólás Elküldve: 2007.06.26. 08:52    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Már hogyne lehetne? A fent említett file-t kell szerkeszteni egyszerű text-editorral.
_________________
Tapasztalást pénzért venni vagy hagyományképpen kapni nem lehet - fizetni kell azért mindég és mindegyiknek.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés