téma megjelenítése + értesítés

Szerző
Üzenet
dszabo
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2005.10.04. Kedd 2:00
Hozzászólások: 3
Hozzászólás Elküldve: 2005.10.04. 20:24    Hozzászólás témája: téma megjelenítése + értesítés
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!

Talán tudtok segíteni. Azt szeretném beállítani a 2.0.17-es phpbb fórumomon, hogy amikor valaki rákattint egy témára, akkor annak ne az első oldala, hanem az utolsó, tehát a legfrissebb oldala jelenjen meg.

A másik dolog pedig, hogy szeretném ha feliratkoztam egy témára, és jön róla értesítés emailben, akkor az tartalmazza az új hozzászólást is. Melyik fájlba kellene belenyúlni?

Előre is kösz a válaszokat!

Dávid

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 2:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2005.10.04. 20:29    Hozzászólás témája: Re: téma megjelenítése + értesítés
Hozzászólás az előzmény idézésével

dszabo írta:

Talán tudtok segíteni. Azt szeretném beállítani a 2.0.17-es phpbb fórumomon, hogy amikor valaki rákattint egy témára, akkor annak ne az első oldala, hanem az utolsó, tehát a legfrissebb oldala jelenjen meg.
GYIK, telepítési kézikönyv, fórum, letöltések - csupán négy hely ahol megoldás van a problémádra, csupán a keresést kéne használni, és körül nézni a nagyobb menüpontoknál.

dszabo írta:

A másik dolog pedig, hogy szeretném ha feliratkoztam egy témára, és jön róla értesítés emailben, akkor az tartalmazza az új hozzászólást is. Melyik fájlba kellene belenyúlni?
A posting.php-hez és a és a az egyik nyelvi tpl-hez kell hozzányúlni (a languages/lang_hungarian/email/-ben asszem a topic_notify.tpl).
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
dszabo
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2005.10.04. Kedd 2:00
Hozzászólások: 3
Hozzászólás Elküldve: 2005.10.04. 20:38    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Köszönöm a segítséget!

Dávid

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
dszabo
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2005.10.04. Kedd 2:00
Hozzászólások: 3
Hozzászólás Elküldve: 2005.10.04. 20:53    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Megtaláltam a GYIK-ben a megfelelő részt, de nem pontosan erre gondoltam. A hozzászólások legyenek növekvő sorrendben, tehát mondjuk az 1. oldalon a legregebbiek es mondjuk a 38.-on a legújabbak, és ha vki a témára kattint akkor ne az 1. oldal jelenjen meg, hanem a 38-ik.
Vagy ez ugyanaz?!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 2:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2005.10.04. 20:56    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

dszabo írta:

Megtaláltam a GYIK-ben a megfelelő részt, de nem pontosan erre gondoltam. A hozzászólások legyenek növekvő sorrendben, tehát mondjuk az 1. oldalon a legregebbiek es mondjuk a 38.-on a legújabbak, és ha vki a témára kattint akkor ne az 1. oldal jelenjen meg, hanem a 38-ik.
Vagy ez ugyanaz?!
Arra a téma mellett lévő olvasatlan hozzászólások gomb a megfelelő.
De ezzel az első oldalon lesznek a legújabb hozzászólások, így tulajdonképpen lényegében ugyanazt éred el.
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés