Időzóna: (GMT +2 óra) RSS - hozzászólások

Csak Domain reg

Szerző
Üzenet
avataros
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.05.20. Vasárnap 17:42
Hozzászólások: 153
Hozzászólás Elküldve: 2007.05.27. 18:57    Hozzászólás témája: Csak Domain reg
Hozzászólás az előzmény idézésével
Valaki meg tudja mondani, hogy ha csak domain regeltetek valahol, akkor alapból lesz lehetőségem nevem##kukac##cegem.hu e-mail címhez, illetve szabadon kitalálhatok, használhatok akármennyit, vagy csak akkor, ha tárhelyet is rendelek. Több tucat helyet megnéztem, domain reg 2000 Ft -10000 Ft ig is van, van ahol dns-1-2 kezelés is benne van az árban, van ahol nincs, meg parkoltatás külön, Szinte már nem is lehet követni, ki mit ad és miért kell plusz pénzt fizetni.

Nekem olyan kell, ami nem drága, tudok-email címet használni egy ingyenes szolgáltatónál, ahol a tárhelyem is lesz, és semmi plusz havidíj. Ja, és az átirányítást az ingyenesre meg tudjam csinálni magam, ne kelljen azért fizetni és olyan e-mail aldomaint adhassak, amit és amikor csak akarok.

Nos? :-)

Szívesen elküldöm a táblázatot közfelhasználásra, amiben összegyűjtöttem több tucat cég domainreg árait, stb.

Rendszerkérdés: visszajöttem szerkeszteni, hogy kijavítsam az elírásokat és az első probálkozásra várt a rendszer majd a nem találom honlap üzenet jött, aztán másodszorra ment. Ilyenkor mi van, a szerver elfoglalt, vagy?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 2:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2007.05.27. 19:32    Hozzászólás témája: Re: Csak Domain reg
Hozzászólás az előzmény idézésével

avataros írta:

Nekem olyan kell, ami nem drága, tudok-email címet használni egy ingyenes szolgáltatónál, ahol a tárhelyem is lesz, és semmi plusz havidíj. Ja, és az átirányítást az ingyenesre meg tudjam csinálni magam, ne kelljen azért fizetni és olyan e-mail aldomaint adhassak, amit és amikor csak akarok.

Nos? :-)
Ezt úgy érted, hogy egyszer megveszed mondjuk 2000 forintért, és utána nem fizetsz havidíjat érte ?

avataros írta:

Szívesen elküldöm a táblázatot közfelhasználásra, amiben összegyűjtöttem több tucat cég domainreg árait, stb.

Rendszerkérdés: visszajöttem szerkeszteni, hogy kijavítsam az elírásokat és az első probálkozásra várt a rendszer majd a nem találom honlap üzenet jött, aztán másodszorra ment. Ilyenkor mi van, a szerver elfoglalt, vagy?
A táblázat érdekelne :)

Egyébként a "nem találom a holnapot" nekem akkor szokott kijönni, amikor a routeremhez egyszerre hárman, vagy ketten vagyunk csatlakozva. Illetve akkor is, amikor véletlenül elírom a címet.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Szoles
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.12.18. Hétfő 18:05
Hozzászólások: 378
Hozzászólás Elküldve: 2007.05.28. 15:32    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Szerintem ezt a tárhelyed szolgáltatója fogja adni neked, a domain reg az kevés, úgy tudom. Talán megoldás lehet ez a srác, aki ingyenes tárhelyet ad. Nézz körül nála, jól hangzik, amit ígér:

http://www.hostingabc.hu/

Ha esetleg működik a dolog, számolj be róla, talán engem is érdekelne!



A hozzászólás legutóbb Szoles által 2007.06.05. 14:49-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Szoles
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.12.18. Hétfő 18:05
Hozzászólások: 378
Hozzászólás Elküldve: 2007.05.30. 15:17    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Fberci!

Nézelődtem az előző hozzászólásomban belinkelt helyen, és érdekeset találtam :) :

www.phpbb3.hu hostolva: május 29-én.

Ezek szerint talán pont Te lennél a legkompetensebb, hogy valamit megtudjunk erről a lehetőségről. Ha van valami tapasztalatod, vagy megérzésed, akkor lécci oszd meg velünk!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 2:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2007.05.30. 15:22    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem jön be nekem semmi, de tényleg ott a listán :shock: :shock: :shock:

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.25. Kedd 2:00
Hozzászólások: 2029
Hozzászólás Elküldve: 2007.05.30. 15:23    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
A phpbb3.hu domain név még nincs regisztrálva.

forrás: domain.hu
_________________
Tapasztalást pénzért venni vagy hagyományképpen kapni nem lehet - fizetni kell azért mindég és mindegyiknek.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Szoles
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.12.18. Hétfő 18:05
Hozzászólások: 378
Hozzászólás Elküldve: 2007.05.30. 15:54    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

_zso2 írta:

A phpbb3.hu domain név még nincs regisztrálva.

forrás: domain.hu
OK, de akkor ez itt mi a túró???

http://www.hostingabc.hu/hosteddomains.aspx

Egyébként az nem a tiétek lesz? Csak gondoltam, mert elég logikusnak tűnt. Vagy valaki más bizniszt sejt az új fórumban?

Közben megnéztem. (Nem azért mert nem bízom benned, ne értsd félre!) Tényleg nincs regisztrálva, és még várólistán sincs. Érdekes, és elgondolkoztató...

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 2:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2007.05.30. 16:00    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Szoles írta:

Egyébként az nem a tiétek lesz? Csak gondoltam, mert elég logikusnak tűnt. Vagy valaki más bizniszt sejt az új fórumban?
Nem, nem a miénk lesz. Sajnos nincs pénzünk. De ha valaki lehetőséget lát benne, és felajánlásként regisztrálja nekünk, szívesen elfogadjuk (még szabad). :D
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
moszinet
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2007.05.30. Szerda 16:08
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Elküldve: 2007.05.30. 16:13    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Szoles írta:

_zso2 írta:

A phpbb3.hu domain név még nincs regisztrálva.

forrás: domain.hu
OK, de akkor ez itt mi a túró???

http://www.hostingabc.hu/hosteddomains.aspx

Egyébként az nem a tiétek lesz? Csak gondoltam, mert elég logikusnak tűnt. Vagy valaki más bizniszt sejt az új fórumban?

Közben megnéztem. (Nem azért mert nem bízom benned, ne értsd félre!) Tényleg nincs regisztrálva, és még várólistán sincs. Érdekes, és elgondolkoztató...
No. Észrevettem, hogy referenciáznak erről a forum-rol :) ... Nincs beregisztralva a donoden.de es a phpbb3.hu sem. Ugy latom, hogy vannak olyan felhasznaloim is akik azt hiszik, hogy ez automatikusan megy :) ...

ps. az enyim az http://www.hostingabc.hu :)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Szoles
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.12.18. Hétfő 18:05
Hozzászólások: 378
Hozzászólás Elküldve: 2007.05.31. 00:26    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

fberci írta:

Szoles írta:

Egyébként az nem a tiétek lesz? Csak gondoltam, mert elég logikusnak tűnt. Vagy valaki más bizniszt sejt az új fórumban?
Nem, nem a miénk lesz. Sajnos nincs pénzünk. De ha valaki lehetőséget lát benne, és felajánlásként regisztrálja nekünk, szívesen elfogadjuk (még szabad). :D
Ezt pontosan hogy is érted??? (Lehet, hogy van kétféle ötletem is.) Ha gondolod, akkor persze privátban is írhatsz.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Szoles
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.12.18. Hétfő 18:05
Hozzászólások: 378
Hozzászólás Elküldve: 2007.05.31. 00:32    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
moszinet!

Ha már idekeveredtél! :) Fórumot is lehet nálad hosztolni? Tehát pl. az oldalam marad ott, ahol van (ki van fizetve, és nincs velük semmi gond), de a fórumom esetleg nálad lenne. Vagy csak ha az oldalam is nálad van?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
moszinet
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2007.05.30. Szerda 16:08
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Elküldve: 2007.06.05. 18:30    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Hat ... elméletileg subdomain-t sem engedek hostingolni, csak sajat domain-t.
Viszont, hogyha ugy gondolod, hogy nagy a forgalma a forumodnak, akkor megegyezhetjuk :) ...

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
avataros
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.05.20. Vasárnap 17:42
Hozzászólások: 153
Hozzászólás Elküldve: 2007.06.05. 19:08    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

fberci írta:

Nem, nem a miénk lesz. Sajnos nincs pénzünk. De ha valaki lehetőséget lát benne, és felajánlásként regisztrálja nekünk, szívesen elfogadjuk (még szabad). :D
2-3 ezer egy hu domain. Nincs annyi bevétel ebből a fórumból? Ez elég szomorú lenne... :-(

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 2:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2007.06.05. 19:20    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

avataros írta:

2-3 ezer egy hu domain. Nincs annyi bevétel ebből a fórumból? Ez elég szomorú lenne... :-(
Semmi bevételünk nincs. Ez egy nonprofit oldal.
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
avataros
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.05.20. Vasárnap 17:42
Hozzászólások: 153
Hozzászólás Elküldve: 2007.06.05. 19:26    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Hát a reklámcsíkok miatt gondoltam és nem is értem, ha van itt 3000 ezer regelt, akkor miért nem hirdet valaki. Ez azért már mennyiség!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +2 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés