elveszett néhány téma magától. Miért?!!!

Szerző
Üzenet
sutam
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2007.06.06. Szerda 8:37
Hozzászólások: 7
Hozzászólás Elküldve: 2007.08.05. 14:37    Hozzászólás témája: elveszett néhány téma magától. Miért?!!!
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!

Néhány téma magától elveszett a fórumomról, értékes hozzászólásokkal együtt. Viszont a tartalomjegyzékben ki van írva, hogy "8" téma van (ennyi is volt), de a fórumba belépve már csak 4 van. A hsz-számok sem passzolnak (a 4 meglévő fórum kb. 200 hsz-t tartalmaz), amíg 390-et ír ki a tartalomjegyzéknél a honlap.
Hogyan hozhatók vissza a témák?!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2007.08.05. 15:07    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Nemrég beszéltünk egy hasonló problémáról, de már több ilyenről is volt szó itt. Először nézd meg ezt, és írd le mit tapasztalsz a te fórumodon, utána lehet a továbbiakról gondolkodni.
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
sutam
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2007.06.06. Szerda 8:37
Hozzászólások: 7
Hozzászólás Elküldve: 2007.08.05. 16:33    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

fberci írta:

Nemrég beszéltünk egy hasonló problémáról, de már több ilyenről is volt szó itt. Először nézd meg ezt, és írd le mit tapasztalsz a te fórumodon, utána lehet a továbbiakról gondolkodni.
Hasonló a probléma, mint az általad belinkelt téma szerdán 10:44-kor feladott hsz-ében, csak az én esetemben nem a hsz-ek száma, hanem a témák száma nem egyezik meg a tartalomjegyzéknél kiírt számmal. A tartalomjegyzék 8 témát ír ki (nemrég még annyi volt), de ha belépek az adott fórumba, akkor már csak 4 témát találok (és a másik 4 megléte nagyon fontos lenne).
Lehet az probléma, hogy én az adott fórumba minden héten áthelyeztem egy témát? (van egy topic, amin egy előre megbeszélt időpontban találkozunk másokkal, 2 óráig beszélgetünk egy témáról, majd az adott téma átkerül az archivumba, ahol van a bibi).
Lehet hogy úgy érthetőbb, ha megnézed magát a honlapot is: www.ifibibliakor.extra.hu. Itt elég könnyen eljutsz a fórumba, ahol - mint írtam - az "archivum" -al van a baj.

Köszi szépen!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2007.08.05. 19:04    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Az adatbázisban (phpMyAdmin) mi a helyzet? A phpbb_topics táblában megvan az összes téma? Ír ki egyéb hibaüzenetet.

Egyébként nagy valószínűséggel az extra felé (is) jelezned kéne a hibát, lehet, hogy ők többet tudnak tenni, mint mi.
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
sutam
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2007.06.06. Szerda 8:37
Hozzászólások: 7
Hozzászólás Elküldve: 2007.08.25. 19:37    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

fberci írta:

Az adatbázisban (phpMyAdmin) mi a helyzet? A phpbb_topics táblában megvan az összes téma? Ír ki egyéb hibaüzenetet.

Egyébként nagy valószínűséggel az extra felé (is) jelezned kéne a hibát, lehet, hogy ők többet tudnak tenni, mint mi.
Kerestem a phpbb_topics-ot, (a wwwroot-ban kutakodtam) de nem találtam. Hol van az?

Köszi szépen!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 1:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2007.08.25. 19:42    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
phpmyadmin -ban van.

Egyébként fberci leírta:

Idézet:

Az adatbázisban (phpMyAdmin) mi a helyzet?
Szolgáltatásaink > Tárhely > Adatbázis (SQL) > MySQL Manager

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
sutam
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2007.06.06. Szerda 8:37
Hozzászólások: 7
Hozzászólás Elküldve: 2007.08.25. 19:53    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Köszi Thomas RC a felvilágosítást!

Megnéztem, nem ír ki hibaüzenetet, viszont a hiányzó 3 topic ott is hiányzik. Visszahozhatók, vagy végérvényesen eltűntek?

Az extra ilyen esetben tud valamit tenni?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kislab
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.03.23. Péntek 16:52
Hozzászólások: 574
Hozzászólás Elküldve: 2007.08.25. 20:29    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Egy adatbázis kimentés kell akkorról, amikor még megvolt az a 3 téma. Az extra szokott ilyen kimentéseket csinálni.
_________________
Üdv: KisLab - Kísérleti Laboratórium

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
HoremWeb
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.06.18. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 2400
Hozzászólás Elküldve: 2007.08.25. 22:29    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem állítottad be véletlenül a téma automatikus karbantartását? (Vagy az csak a hozzászólásokat irtja ki, a témákat nem?)
_________________
Élet, üdv, egészség! - HoremWeb

Kép KEMET = Az Ókori Egyiptom

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kislab
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.03.23. Péntek 16:52
Hozzászólások: 574
Hozzászólás Elküldve: 2007.08.26. 09:06    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
HoremWeb!

A phpbb admin felülete írta:

Témák törlése, amibe nem érkezett válasz már x napja

_________________
Üdv: KisLab - Kísérleti Laboratórium

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
sutam
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2007.06.06. Szerda 8:37
Hozzászólások: 7
Hozzászólás Elküldve: 2007.08.26. 09:33    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Hmm, valaki sajna bekapcsolta az automatikus karbantartást (mivel nem csak én kezeltem a forumot, mikor nem voltam netközelben, mást is megkértem).

Most kikapcsoltam, így legalább több téma nem vész el.

Hol tudom megnézni az extra által kimentett biztonsági mentést? És hogy tudom visszarakni?

Illetve valahogy ki tudom lőni a phpbb-ből az automatikus karbntartást, hogy nehogy valaki véletlen (akár én) újra bekapcsolja?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 1:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2007.08.26. 10:56    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Keresd fel az extra supportot ( support##kukac##extra.hu . Illetve ott a chatjük is, de az elmúlt 2hónapban szinte soha nem láttam fenn admint ). Kérdezd meg tőlük, hogy van-e mentésük az adott időpontról ( amikor még megvolt a téma ). Ha van mentésük, akkor kérd meg tőlük, hogy rakják fel.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
sutam
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2007.06.06. Szerda 8:37
Hozzászólások: 7
Hozzászólás Elküldve: 2007.08.26. 11:47    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Köszi szépen!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.25. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2029
Hozzászólás Elküldve: 2007.08.27. 12:32    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Azért én óvatosabban bánnék az ilyen "rakjuk fel a 2-3-5 hetes / napos mentést" c. dolgokkal.
Ha el is veszett téma / hozzászólás, és felteszik a régi mentést, akkor meg el fognak veszni az AZÓTA SZÜLETETT témák / hozzászólások!
Szóval, csak óvatosan az ilyenekkel!
_________________
Tapasztalást pénzért venni vagy hagyományképpen kapni nem lehet - fizetni kell azért mindég és mindegyiknek.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bambusz16
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2006.11.13. Hétfő 22:22
Hozzászólások: 9
Hozzászólás Elküldve: 2009.02.16. 18:25    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Hello srácok!

Olyan problémám van, mint amit az alább is említ a kollega. Az egyik fórumból eltűnt az egyik topicom. A főmenüben írja, hogy 14 topic van, de csak 13 látható ha belépek. Megnéztem a MySQL-t, ott meg megvan a topic, meg minden egyes hozzászólás is, csak egyszerűen nem lehet a rendes fórumon előcsalogatni. Tud valaki erre megoldást? (phpbb 2.0.22)

Köszi!

Tommi

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés