Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

meghivásos

Szerző
Üzenet
_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.25. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2029
Hozzászólás Elküldve: 2007.01.09. 16:47    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

_zso2 írta:

OK, akkor majd hozzád viszem csiptuningra a Subaru WRC-met. :)

A kérdés az: mi nevezhető "nagyobb dolog"-nak? Van, akinek egy MOD telepítése nagy dolog már, van, akinek egy fórum adminisztrálása is játszi könnyedséggel megy. Sosem magadhoz kell mérni az ilyen dolgokat, hanem a felhasználóhoz! Különben előbbutóbb felkopik az állad ;)
Egy csiptuning nem nagy dolog... de ha mindenkinek ingyen csinálod, előbbutóbb pénz nélkül maradsz :)

Thomas RC írta:

Mivel én jól tudok grafikát csinálni (kivétel a külföldi szövegű gombok újrarestaurálást) ezért szerintem az nekem nagyobb dolog (mert a szép grafikához kell idő is, ami nem ingyen van). Illetve egy hosszas mod telepítés is több időbe telik, vagyis az is nagyobb dolog nekem (mert félórán keresztül a sok kódot nézni... valamikor még pihennem os kell pár percet, mert annyira elszédülök a sok-sok kódsortól)
Akkor azért már nem lenne gázos pénzt kérni? :roll: :roll: :roll:

**** Egyébként ez már annyira OFFTOPIC, hogy szerintem fejezzük be. :) ****
_________________
Tapasztalást pénzért venni vagy hagyományképpen kapni nem lehet - fizetni kell azért mindég és mindegyiknek.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 1:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2007.01.09. 16:55    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

_zso2 írta:

Thomas RC írta:

Mivel én jól tudok grafikát csinálni (kivétel a külföldi szövegű gombok újrarestaurálást) ezért szerintem az nekem nagyobb dolog (mert a szép grafikához kell idő is, ami nem ingyen van). Illetve egy hosszas mod telepítés is több időbe telik, vagyis az is nagyobb dolog nekem (mert félórán keresztül a sok kódot nézni... valamikor még pihennem os kell pár percet, mert annyira elszédülök a sok-sok kódsortól)
Akkor azért már nem lenne gázos pénzt kérni? :roll: :roll: :roll:

**** Egyébként ez már annyira OFFTOPIC, hogy szerintem fejezzük be. :) ****
De azért tényleg gázos lenne pénzt kérni :) , de ha kell érte a pénz... .Összezavartatok, már azt se tudom hogy mit mondjak arre a pénzes dologra :) .

És tényleg fejezzük be, nem kell az off. Esetleg törölhetnék az adminok a hozzászólásokat és mintha le sem zajlott az offolás......

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Mattafix
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2006.10.05. Csütörtök 1:00
Hozzászólások: 21
Hozzászólás Elküldve: 2007.01.09. 22:19    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Nekem amint az előbbiekben leirtam megy rendesen a mod. De lenne egy kérdésem! Meg lehet azt oldani hogyha valakinek nincs meghívója akkor rákkattint mondjuk egy olyan gombra hogy: "meghívó igénylése és akkor én mint admin kapok egy pü, vagy egy mailt hogy valaki meghívót igényel?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.25. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2029
Hozzászólás Elküldve: 2007.01.10. 06:54    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Szúrd be valahova a fórumodba:

Kód:

<a href="mailto:emailcimed@host.hu?Meghívó igénylése?Kérnékszépenegymeghívót!>Meghívó igénylése</a>

_________________
Tapasztalást pénzért venni vagy hagyományképpen kapni nem lehet - fizetni kell azért mindég és mindegyiknek.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Marcee
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.17. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2921
Hozzászólás Elküldve: 2007.01.10. 14:10    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
A kód szerintem így nézne ki:

Kód:

<a href="mailto:emailcimed@host.hu?subject=Meghívó igénylése&body=Kérnékszépenegymeghívót!">Meghívó igénylése</a>

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 1:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2007.01.10. 14:17    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Csak egy kérdés: Ha jól értelmezem egy az email címemre küldi az igénylést igaz? De mi fog szerepelni az emailbe?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.25. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2029
Hozzászólás Elküldve: 2007.01.10. 14:32    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Thomas RC írta:

Csak egy kérdés: Ha jól értelmezem egy az email címemre küldi az igénylést igaz? De mi fog szerepelni az emailbe?

Kód:

<a href="mailto:emailcimed@host.hu?subject=IDEÍRDMILEGYENAZEMAILTÁRGYA&body=IDEÍRDMI LEGYENALEVÉLBEN">IDEÍRDMILEGYENALINKNEVE</a>

_________________
Tapasztalást pénzért venni vagy hagyományképpen kapni nem lehet - fizetni kell azért mindég és mindegyiknek.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Mattafix
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2006.10.05. Csütörtök 1:00
Hozzászólások: 21
Hozzászólás Elküldve: 2007.01.10. 15:27    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

_zso2 írta:

Thomas RC írta:

Csak egy kérdés: Ha jól értelmezem egy az email címemre küldi az igénylést igaz? De mi fog szerepelni az emailbe?

Kód:

<a href="mailto:emailcimed@host.hu?subject=IDEÍRDMILEGYENAZEMAILTÁRGYA&body=IDEÍRDMI LEGYENALEVÉLBEN">IDEÍRDMILEGYENALINKNEVE</a>
De ekkor megnyilik a levelezője és kell neki irni, ugye?
Köszi az eddigi segítséget!!!!
Ugy nem lehet megoldani hogy kattint és automatikusan küldi a mailt nekem? szoval hogy neki nem nyilik meg a levelező, csak nyugtázza az oldalt hogy: a meghívó igénylésed továbbitottuk az Adminisztrátornak?
Tudom kicsit nagyravágyó vagyok dehát ez van. :) Illeteve még annyit szeretnék hogy amikor nincs meghívoja valakinek akkor az jelenjen meg a "meghívó( nincs meghívód)" helyett hogy Nincs meghívód meghívó igénylése és utána következne a folyamat amikor rákkattint amit az imént leirtam.
Tudom kicsit kusza a dolog, de ha tudtok segítsetek légyszi.
Még egyszer köszi az eddigi segítséget is!!!
Üdv

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
picsu
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.10.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 106
Hozzászólás Elküldve: 2007.01.10. 20:09    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Srácok megint egy kis segítségre lenne szükségem!

Kaptam egy hibakódot ha a meghívott regisztrálni próbál:

Kód:

Could not insert/update private message sent info.

DEBUG MODE

SQL Error : 1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ')' at line 2

INSERT INTO phpbb_privmsgs (privmsgs_type, privmsgs_subject, privmsgs_from_userid, privmsgs_to_userid, privmsgs_date, privmsgs_ip, privmsgs_enable_html, privmsgs_enable_bbcode, privmsgs_enable_smilies, privmsgs_attach_sig) VALUES (1, 'A meghívást elfogadták', 172, 9, 1168455551, '5665fb6e', 0, 1, 0, )

Line : 1035
File : functions_invite.php


Mi a baj?

Üdv.Picsu

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.25. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2029
Hozzászólás Elküldve: 2007.01.10. 23:35    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Mattafix írta:

Ugy nem lehet megoldani hogy kattint és automatikusan küldi a mailt nekem? szoval hogy neki nem nyilik meg a levelező, csak nyugtázza az oldalt hogy: a meghívó igénylésed továbbitottuk az Adminisztrátornak?
És akkor honnan tudná az a nyamvadt fórum, hogy HOVA kell küldenie a meghívót? :roll:
_________________
Tapasztalást pénzért venni vagy hagyományképpen kapni nem lehet - fizetni kell azért mindég és mindegyiknek.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Mattafix
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2006.10.05. Csütörtök 1:00
Hozzászólások: 21
Hozzászólás Elküldve: 2007.01.11. 12:18    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

_zso2 írta:

Mattafix írta:

Ugy nem lehet megoldani hogy kattint és automatikusan küldi a mailt nekem? szoval hogy neki nem nyilik meg a levelező, csak nyugtázza az oldalt hogy: a meghívó igénylésed továbbitottuk az Adminisztrátornak?
És akkor honnan tudná az a nyamvadt fórum, hogy HOVA kell küldenie a meghívót? :roll:
Szerintem most egy kicsit elbeszéltünk egymás mellet. A forumnak ebben az esetben nem a meghívót kellene küldeni hanem nekem egy automatikus malt amiben az van hogy "X" nevű felhasználű igényelt meghívót.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.25. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2029
Hozzászólás Elküldve: 2007.01.11. 12:24    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Mattafix írta:

_zso2 írta:

Mattafix írta:

Ugy nem lehet megoldani hogy kattint és automatikusan küldi a mailt nekem? szoval hogy neki nem nyilik meg a levelező, csak nyugtázza az oldalt hogy: a meghívó igénylésed továbbitottuk az Adminisztrátornak?
És akkor honnan tudná az a nyamvadt fórum, hogy HOVA kell küldenie a meghívót? :roll:
Szerintem most egy kicsit elbeszéltünk egymás mellet. A forumnak ebben az esetben nem a meghívót kellene küldeni hanem nekem egy automatikus malt amiben az van hogy "X" nevű felhasználű igényelt meghívót.
Ha már felhasználó, miért akarna meghívót?
_________________
Tapasztalást pénzért venni vagy hagyományképpen kapni nem lehet - fizetni kell azért mindég és mindegyiknek.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Marcee
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.17. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2921
Hozzászólás Elküldve: 2007.01.11. 16:07    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

picsu írta:

Mi a baj?
A legutolsó nulla után kellene még egy érték, a kelleténél eggyel kevesebbet akar beilleszteni az sql parancs. Próbáld meg a fájlban megkeresni a parancsot és kibővíteni egy nullával.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Mattafix
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2006.10.05. Csütörtök 1:00
Hozzászólások: 21
Hozzászólás Elküldve: 2007.01.12. 09:45    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

_zso2 írta:

Mattafix írta:

_zso2 írta:

Mattafix írta:

Ugy nem lehet megoldani hogy kattint és automatikusan küldi a mailt nekem? szoval hogy neki nem nyilik meg a levelező, csak nyugtázza az oldalt hogy: a meghívó igénylésed továbbitottuk az Adminisztrátornak?
És akkor honnan tudná az a nyamvadt fórum, hogy HOVA kell küldenie a meghívót? :roll:
Szerintem most egy kicsit elbeszéltünk egymás mellet. A forumnak ebben az esetben nem a meghívót kellene küldeni hanem nekem egy automatikus malt amiben az van hogy "X" nevű felhasználű igényelt meghívót.
Ha már felhasználó, miért akarna meghívót?
Hogy meg tudjon mást is hivni.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Geri993
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2007.03.25. Vasárnap 16:32
Hozzászólások: 19
Hozzászólás Elküldve: 2007.08.17. 08:24    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Lenne egy kérdésem

Kód:

Általános hiba
Could not count invites

DEBUG MODE

SQL Error : 1146 Table 'sevenforum.INVITATION_TABLE' doesn't exist

SELECT count(invitation_id) as total FROM INVITATION_TABLE

Line : 400
File : admin_invites.php



Ezt irja de hogy futtassam le a sql-t ha nincs sql file Edit:na valahogy vmit irtam a mysql adm felületen

Ez a hiba a profilnál

Kód:

Parse error: syntax error, unexpected T_INCLUDE in /mnt/users/s/e/sevenforum/includes/usercp_register.php on line 89

S ez van a 89/90. sorban

Kód:

   show_coppa($invite_code, $email)
   
   include($phpbb_root_path . 'includes/page_tail.'.$phpEx);
}


Ez van a 79. sorban

Kód:

// The user is no more; we do no longer need his/her invitation info. We couldn't use it anyway
         $sql = "DELETE FROM " . INVITATION_USER_TABLE . "
            WHERE (user_id = $user_id)";
         if( !$db->sql_query($sql) )
         {

Ez a hiba az adm menüben

Kód:

Parse error: syntax error, unexpected T_STRING in /mnt/users/s/e/sevenforum/admin/admin_users.php on line 79

elöre is köszi

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés