Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

Sablon módosítása

Szerző
Üzenet
_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.25. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2029
Hozzászólás Elküldve: 2006.10.15. 12:55    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Dj_JocEe írta:

_zso2 írta:

Dj_JocEe írta:

_zso2 írta:

Akkor a linked szine bizony "LINK_COLOR" lesz, akármi is legyen az.
És ez működik a táblázat szélességére is. Tehát hiába van a CSS-ben 780 szélesség definiálva, ha a HTML doksi azt felülírja.
Magyarul: a dokumentumban kell állítani, nem pedig a CSS-ben.
De én abban a css-ben írtam át, és nekem olyan szélesen jelenik meg ahogy azt átírtam!Szal nincs gond sztem!Vasgy mégis lehet valami gond?
Ha a HEADER-ben és a doksiban nincs olyan formázó utasíts, ami felülírná a CSS-ben levőt, akkor működik.
Hát nekem működik úgy hogy csak azt írtam át, szal sztem nincs gond!Mármint merem remélni :D
Vannak sablonok, amiknél ez működik, és vannak amiknél nem. Az a megoldás, amit én mondtam, működik jobbára mindenhol :)
_________________
Tapasztalást pénzért venni vagy hagyományképpen kapni nem lehet - fizetni kell azért mindég és mindegyiknek.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
gnagy
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2005.07.19. Kedd 1:00
Hozzászólások: 33
Hozzászólás Elküldve: 2006.10.31. 23:11    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!

Van egy úgy nevezett Nose Bleed témám, módosítottam mindent rajta, a színeket, de van egy olyan gondolom, hogy ha a szövegszínt beállítom pl. kékre, akkor nem csak a hozzászólások meg ezek színei lesznek ugyanazok, hanem felül is a szövegek, pl. hogy Gy.I.K. Keresés Taglista Csoportok Profil Nincsen új privát üzeneted

stb...

Az lenne a kérdésem, hogy van-e rá mód, hogy ennek a kettő szövegnek külön adjuk meg a színkódjait?

Remélem érthető a kérdésem és azt is remélem, hogy tudtok segíteni, köszönöm előre is!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2006.10.31. 23:14    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

gnagy írta:

Van egy úgy nevezett Nose Bleed témám, módosítottam mindent rajta, a színeket, de van egy olyan gondolom, hogy ha a szövegszínt beállítom pl. kékre, akkor nem csak a hozzászólások meg ezek színei lesznek ugyanazok, hanem felül is a szövegek, pl. hogy Gy.I.K. Keresés Taglista Csoportok Profil Nincsen új privát üzeneted

stb...

Az lenne a kérdésem, hogy van-e rá mód, hogy ennek a kettő szövegnek külön adjuk meg a színkódjait?
Csak a css-ben tudod átállítani a színeket ily módon (ehhez ismerned kell a css-t).
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Moderátor
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2006.05.17. Szerda 14:56
Hozzászólások: 0
Hozzászólás Elküldve: 2006.11.10. 22:36    Hozzászólás témája: Téma lezárva fórum átszervezése miatt
Hozzászólás az előzmény idézésével
A téma a fórum szerkezetének átszervezése miatt le lett zárva.
Ezentúl kérünk minden problémának nyiss egy új témát.

_________________
Magyar phpBB Közösség - Moderátorok
Szabályzat | Útmutatók | Keresés a fórumban | Fórum telepítése

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés