Véleményezd a tagok fórumát!

Szerző
Üzenet
Christian
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2008.01.02. Szerda 2:49
Hozzászólások: 110
Hozzászólás Elküldve: 2008.06.03. 21:22    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Na új sablont tettem fel. Kicsit tettem bele magyar gombokat. A bannert nem tudtam megoldani, mert mindig valami hibát csinált. Állítólag nagyon jó. Legalábbis aki már látta annak tetszet:
fórum

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Vesta
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.05.15. Kedd 22:29
Hozzászólások: 266
Hozzászólás Elküldve: 2008.06.16. 22:35    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
nu, csak nem ez lett a legsikeresebb topic? ;-)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
syska
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.11.20. Kedd 14:52
Hozzászólások: 1484
Hozzászólás Elküldve: 2008.10.31. 10:28    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
http://vizipipafan.hu/forum/index.php
A fórumról szeretnék véleményeket kérni, esetleg tanácsokat, ötleteket.

Fórumról információk:
-phpBB 3.0.2
-Mod-ok: 24hour Activity, Post per Day, Simple RSS 1.0.4, NV Recent topics, th23 Error Pages, NV Advenced last topic title
-Sablon: 90%-osan módosított (eredeti: acidtech yellow )

Vélemények? Jó lett?

Szerintem már 'kezd' fórum kinézetet ölteni. :)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.25. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2029
Hozzászólás Elküldve: 2008.11.06. 12:19    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
syska:
Bár a vizipipa elég messze áll tőlem (mint minden, ami füst szervezetbe jutását, majd kifújását próbálja közvetíteni... najó, majdnem minden ;) ) így a tartalomra nem tudok igazán sokat mondani, DE!!! az azért látszik elsőre, hogy igen sok, és nagyon jó témával van felszerelve a fórumod.

Amiről viszont szólnék az a téma és a dizájn összhangja.
Kevés olyan jól eltalált fórumot láttam, mint a tiéd. A téma (egyértelműen keleti beütés) és a kinézet teljes összhangot mutat. A betűvűlasztás, a színek, a kis grafikai elemek mind mind összhangban, egymást erősítve képviselik magukat, és szinte érezni lehet a füst illatát, ha a fórumot böngészi valaki.
A felhasznált kiegészítők, MOD-ok jól illeszkednek az oldalba, bár szerintem nem pont azok kerültek fel, amiket én tettem volna fel :)

Egyszóval: a fórumod az egyik legkellemesebb fórum, amit ismerek.

((Mindezek mellett tudom, hogy sosem hagyod abba a fejlesztést, és szerintem ez így is van jól. Bízva abban, hogy továbbra is olyan alapossággal viseltetsz a fórumod iránt, mint eddig, úgy hiszem, hogy bármikor a jövőben felnézek hozzád, mindig az a szép, letisztultan összeillő benyomás fog elérni hozzám, mint most.))
_________________
Tapasztalást pénzért venni vagy hagyományképpen kapni nem lehet - fizetni kell azért mindég és mindegyiknek.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
syska
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.11.20. Kedd 14:52
Hozzászólások: 1484
Hozzászólás Elküldve: 2008.11.06. 14:18    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

_zso2 írta:

syska:
Bár a vizipipa elég messze áll tőlem (mint minden, ami füst szervezetbe jutását, majd kifújását próbálja közvetíteni... najó, majdnem minden ;) ) így a tartalomra nem tudok igazán sokat mondani, DE!!! az azért látszik elsőre, hogy igen sok, és nagyon jó témával van felszerelve a fórumod.

Amiről viszont szólnék az a téma és a dizájn összhangja.
Kevés olyan jól eltalált fórumot láttam, mint a tiéd. A téma (egyértelműen keleti beütés) és a kinézet teljes összhangot mutat. A betűvűlasztás, a színek, a kis grafikai elemek mind mind összhangban, egymást erősítve képviselik magukat, és szinte érezni lehet a füst illatát, ha a fórumot böngészi valaki.
A felhasznált kiegészítők, MOD-ok jól illeszkednek az oldalba, bár szerintem nem pont azok kerültek fel, amiket én tettem volna fel :)

Egyszóval: a fórumod az egyik legkellemesebb fórum, amit ismerek.

((Mindezek mellett tudom, hogy sosem hagyod abba a fejlesztést, és szerintem ez így is van jól. Bízva abban, hogy továbbra is olyan alapossággal viseltetsz a fórumod iránt, mint eddig, úgy hiszem, hogy bármikor a jövőben felnézek hozzád, mindig az a szép, letisztultan összeillő benyomás fog elérni hozzám, mint most.))
Owww. :lol: Köszönöm. :)
Milyen módokat hiányolsz? Én egy köszöntő üzenetes módon gondolkodom még, de előtte az alfórumok rendezgetését még be kell fejeznem.

(most majd úgy is belefogok pár közkedvelt phpbb mód fordításába és a telepítési útmutatók fordításába - angolból gyenge vagyok, de szótár és logika rulez... :) nem atomfizika ez!)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.25. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2029
Hozzászólás Elküldve: 2008.11.06. 19:15    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Amiket én fel fogok tenni magamnál (egy része már fent is van :) ):
FAQ Manager
Rules page
Instant Post Redirect
Auto ACP redirection
Unread Items Color Change
Universal No Avatar
Quote Remover
Prime Links
First post on every page
Colored background messages for admins and mods

Persze, ezek közül nem mindet tenném fel egy olyan fórumra, mint a tiéd, De azért lenne a sorból jópár, amit ott is el tudnék képzelni :)

A MOD-ok telepítési útmutatója meg (az ellenőrzött és elfogadott MOD-oké legalábbis) elérhető magyarul is.
_________________
Tapasztalást pénzért venni vagy hagyományképpen kapni nem lehet - fizetni kell azért mindég és mindegyiknek.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
syska
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.11.20. Kedd 14:52
Hozzászólások: 1484
Hozzászólás Elküldve: 2008.11.06. 21:05    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Pontosítanál, hogy egyes módok miket csinálnak, milyen funkciót adnak pluszba?

pl. minek FAQ manager ?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.25. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2029
Hozzászólás Elküldve: 2008.11.06. 22:03    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Íme a lista:
  • FAQ Manager*
    Az oldalon található FAQ (GyIK) file-okat szerkeszheted vele. Ilyen pl. maga fórum GyIK, a BBCode GyIK, de lehetnek egyéb, a faq.php-t használó file-ok is, pl. a fórumszabályzatnak. Nálam ilyen lesz pl. a fórumom keretrendszerét (fórumos RPG) leíró "szabáyzat".
  • Rules page*
    Ezzel tudok újabb és újabb GyIK állományokat létrehozni, amit aztán a FAQ Managerrel szerekesztek.
  • Instant Post Redirect*
    Ez a MOD a hozzászólás utáni átirányítós oldalt szünteti meg.
  • Auto ACP redirection*
    Ez a MOD az admin-panelba lépéskori átirányítós oldalt szünteti meg.
  • Unread Items Color Change*
    Ezt használva nincs szükségem fórum ikonokra, mert a fórum sorának a színét változtatja meg, amennyiben olvasatlan hozzászólás található benne. Nem tudom még, mennyire lesz használható, még nem telepítettem. Gondolom megfelelő CSS-el nem csak színt, de hátteret is adhatok a forum-sornak, énnekem ez lesz vele a célom.
  • Universal No Avatar*
    Ezt csak a fórumom teszt fázisában fogom feltenni, míg el nem készül a saját bejáratú avatar-galériám, hogy ne legyen mindenféle, a fórum megjelenésével össze-nem-egyeztethető avatar a rendszerben.
  • Quote Remover*
    Ez a MOD nemcsak figyelmezteti a felhasználót, hogy X mélységnél nem lehet többet idézni, de ki is veszi azokat az idézéseket, amelyek X szintnél mélyebbek. Nálam az X 1 lesz :)
  • Prime Links*
    Ezzel tudom megkülönböztetni a fórumomba kerülő linkeket (ahogy azok meg vannak különböztetve ezen a fórumon is) - oldalon belüli illetve onnan kimutató linkekre. A két különböző linknek teljesen különböző tulajdonságokat adhatsz meg (szín, target, stb.).
  • First post on every page*
    Amikor témát nyitsz, ezzel a MOD-dal lehetővé teheted, hogy a téma kezdő hozzászólása a téma többoldalra nyúlása esetén is, minden oldalon olvasható lesz.
  • Colored background messages for admins and mods *
    Ezzel a MOD-al az Adminisztrátorok illetve a Moderátorok hozzászólásai más hátteret kapnak a fórumban. Alapvetően csak színezéssel oldja meg a dolgot, szándékom szerint azonban grafikát fogok alkalmazni itt is, akárcsak feljebb az Unread Items Color Change MOD-nál is.
Remélem, segített :)
_________________
Tapasztalást pénzért venni vagy hagyományképpen kapni nem lehet - fizetni kell azért mindég és mindegyiknek.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
syska
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.11.20. Kedd 14:52
Hozzászólások: 1484
Hozzászólás Elküldve: 2008.11.06. 22:23    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Köszönöm!
Pár tényleg jól jönne. Ezt aa listát vizslatom majd. ;)

Szép kidolgozás és részletes, ezért külön kösz! :)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 1:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2009.02.08. 20:03    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem szorosan ide, de valamennyire ide is tartozik:

Szeretnék gratulálni HoremWebnek! Már 1-2hónapja figyelem az oldaladat (főleg a fórumot) vendégként és azt kell hogy mondjam az egész úgy jó ahogy van. Ez azért nagy szó tőlem, mert alapjában véve nem szeretem a "túlnagyított", ronda grafikájú oldalakat, főleg azokat nem amiken mindenféle külső szolgáltatás baromságok is vannak.

Ennek ellenére (hogy az oldalra mindez igaz az én szemszögemből nézve) nagyon megkedveltem az egész KEMETet (weboldalt és a fórumot is), mert az alapszín az melegséget sugároz (nem pedig hidegséget) és a színösszeállítás sincsen eltúlozva. A fórumban lévő nagy betűk sem zavarnak, mert valamiért olyan érzésem van, hogy a hagyományos, kisméretű betűk valahogy nagyon nem illenének oda. Visszatérve a színekhez még annyit, hogy egyiptomi érzetet keltenek bennem :D.

Örömmel regisztrálnák a fórumba, de mivel a témákhoz nem tudnék hozzászólni (a fórum témájából kifolyólag), ezért inkább maradok vendég :).

Ui.: A legfontosabba pont sikerült kihagynom, pedig pont ezt akartam megemlíteni a legjobban :oops:. Szóval nekem a fórumon lévő fix helyen lévő háttérkép nem tetszik, mert a Firefoxom görgetés közben picit szaggatja az oldalt. Jól néz ki, a mellékhatása az nem jön be nekem. Talán ha a kép méretét (ami alapban is kicsi, ahogy nézem :?) sikerülne csökkenteni nagyobb minőségromlás nélkül, akkor talán nem szaggatna, de ebben nem vagyok teljesen biztos.

Egy megjegyzést még: Vendégeknél a fórum nyári időszámításban van (a jelzés alapján). Ez direkt van így, vagy csak elfelejtettétek beállítani?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
HoremWeb
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.06.18. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 2400
Hozzászólás Elküldve: 2009.02.09. 22:28    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Köszi, Thomas RC!

Kezdem a... hol is? Próbáljuk meg a végén... :) A nyári időszámítás természetesen úgy felejtődött. Van valahol fent egy leírás, hogyan kell átváltani, és mindenkire rá van bízva, hogy állítgassa - ettől aztán elfelejtettem, hogy a vendégnek is át kell. :)

A háttérkép tesztmódban van fent, várom a régi törzstagoktól a visszajelzéseket azzal, és a ma felkerült effekttel kapcsolatban is. Az utóbbi nagyon tetszett, mint ötlet, de most már egy kicsit el vagyok bizonytalanodva - a végszót azonban meghagyom a többieknek, mert az elsődleges cél, hogy nekik tetsszen. Az eredmény majd 22-én kiderül... :)
A szaggatására nem nagyon tudok mit mondani, sok gépről és sok böngészővel tesztelek, de még nem tapasztaltam, ezért arra kell gyanakodjak, hogy hardverfüggő. A látogatók között sokan vannak öreg, kis teljesítményűnek számító gépekkel, úgyhogy valószínűleg ez is ki fog ütközni a visszajelzéseken. Ha így lesz, leszedem a hátteret, mert kisebb méretben már öncélú lenne (igaz, most is az), és nem mutatna. Szívem szerint nagyobban akartam feltenni, de nagyon nem szeretném, hogy megabyte-os mennyiségeket kelljen az oldal első megnyitásakor letölteni.

A nagy betűméret is a fórum látogatóinak kívánsága volt. Többekről tudok, akiknek gondot okozott a kisméretű szöveg, és a sok idegen szó, és még idegenebb név miatt fokozottan figyelembe kellett vennem az olvashatóságot. Éppen e miatt elképzelhető, hogy a háttérkép akkor is lekerül, ha csak kis többség mondja, hogy maradjon.
Az e-mailben kapott visszajelzések alapján tudom, hogy rendszeresen van / volt legalább két olyan látássérült látogatónk, akik felolvasóprogrammal szokták nézni a honlapot, úgyhogy még arra is kell figyelnem, hogy nekik is jó legyen minden. És akkor még ott van nagyhatalmú, de gyakorlatilag vak barátunk, a Google... :)

Van egy-két dolog (nem túl sok), amit csak a regisztráltak láthatnak, úgyhogy úgy is érdemes regelni, de persze nem kötelező. :D Hál'istennek egyébként van néhány ismerős, aki hasonlóan indított, mint te, és most már elég rendesen megfertőztük őket... :D

A színvilággal éppen azt akartuk elérni, hogy Egyiptomot idézze meg, és elég rendesen sikerült is (még követőnk is akadt vele, de nem bántásból mondom, mert nagyon jól összedolgozunk, jó a kapcsolat). A tervezési fázisban elég sokat nyünnyögtem azon, hogy ne legyen túlságosan homokszín az egész, de ezek szerint sikerült is :D

A "külső szolgáltatás baromságok" alatt mire gondolsz? Azért kérdezem, mert töröm a fejem, hogy valahová szépen meghúzódva, de azért hatékonyságra is törekedve teszek fel Google hirdetéseket. Lassan tíz éve főleg viszi a pénzt az oldal, úgyhogy most már hozhatna is valamit. :D (Azért nem panaszkodom, elég jelentős része van abban, hogy idén is ki tudok menni "haza", és még valamennyi kedvezményt is kapok - ami összegszerűen nem látszik soknak, de tudom, hogy az alapítványnak, amelyik adja, igen jelentős tétel.)

A honlap egy nehéz örökség! :) Tíz éve ezen kezdtem ismerkedni a HTML-lel, webbel, stb., és egy csomó dolog megmaradt azokból az időkből, amikor még a Frontpage jobban tudta, hogy mit csinálok, mint én. :) Egyszer már elkezdtem nekiállni, hogy az egészet áttegyem CSS + DHTML alapokra, aztán konstatáltam, hogy mekkora anyag gyűlt össze, és... szóval ennyiben maradtunk. Megpróbáltam kiváncsiságból pdf-be nyomtatni a honlapot, 870+ oldal lett, és ez is évekkel ezelőtt volt... :) Mostanában arról győzködöm magam, hogy akkor legalább egy rendes CMS-re kéne átültetni, de tartok attól, hogy annyi időm sose lesz. Szóval nyüglődöm a hajdani magammal, és próbálom legalább a legfrissebb dolgokat valid módon feltenni, hátha egyszer majd az lesz többségben :D

Már csak azért is nagyon jól esik tőled a dicséret, mert tudom, hogy az ízlésünkben elég komoly különbségek vannak (ami nem jelenti, hogy egyikünké jobb lenne a másikénál, csak azt, hogy más), és így még nagyobb megtiszteltetésnek vettem, amiket írtál.
_________________
Élet, üdv, egészség! - HoremWeb

Kép KEMET = Az Ókori Egyiptom

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 1:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2009.02.10. 12:07    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
"külső szolgáltatás baromságok" alatt az ilyen látogatottság kiíró képekre meg hasonlókra. Több olyan weboldalt is láttam ami szép volt meg minden, de alul tele volt rakva látogatottság számláló képpel, bannerekkel (hogy benne legyenek a "top100"-ban) ami kapásból elrondított mindent. Legalább ha egyforma lett volna a magasságuk...

Kivételesen a KEMET-en az a látogatottság számláló nem zavaró.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
HoremWeb
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.06.18. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 2400
Hozzászólás Elküldve: 2009.02.11. 22:44    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Thomas RC írta:

Szóval nekem a fórumon lévő fix helyen lévő háttérkép nem tetszik, mert a Firefoxom görgetés közben picit szaggatja az oldalt.
Hoppá, látom már, miről van szó! Először úgy értelmeztem, hogy a háttér bemozog nálad, és arra írod, hogy szaggatja az oldalt, de már látom, mi a pálya: a háttér szép stabil, ténylegesen a szöveg, képek, keretek, és minden más, ami nem háttér, ugrálva görög. Hát erre csak azt tudom mondani, hogy "That's FF3 for you"... Egyetlen másik böngészőnél sem csinálja nálam, még az IE7 se. Nem hinném, hogy a kép lenne az oka. Amúgy meg mihez képest kicsi a kép? A legtöbb látogató, akivel erről beszélni tudtam, 1024×768-ban, vagy legfeljebb 1280×1024-ben nézi az oldalt, és a kép mérete akkora, hogy a szükséges átmenetek, stb. számára még minimális hely maradjon.
Amúgy a honlap "túlnagyítottságáról": sajnos romlik a szemem nekem is, ez az egyik dolog - másik pedig, hogy ha elolvasol egy 2-es betűméretű szövegből úgy tíz A4-es oldalnyit, azt már igencsak megérzi a szem, ha nem is jelzi. A kisebb betűméretű folyamatos szöveg olvasásakor kevesebbet pislogunk, mert "erősebben nézünk", és ez a szem túlzott kiszáradásához vezet. De ha csak azt veszem, hogy a sorok között is könnyebb téveszteni, már az is egy jó ok arra, hogy nagyobb méretű szöveg legyen. Számos rész a honlapon ilyen terjedelmes cucc, a "témáink" rovatban például az átlag hossza a cikkeknek úgy 7 A4-es oldal körül van (elég régen néztem, hogy pontosan mennyi). Azt meg nagyon el akartam kerülni, hogy az egyik rovat ekkora, a másik rovat akkora betűkkel írjon :D

Mindezeket nem vitatkozásként írtam be, csak meg akartam mutatni, hogy mi vezetett engem ehhez a kialakításhoz. A fórum betűméretét pedig többen kérték, és végül a végleges méretet szavazás döntötte el - igaz, elég szoros, de a két méret között, ami a végére maradt, nem volt nagy különbség.

Természetesen nem állítom, hogy minden fórumra ez az egyedüli üdvözítő méret. Sokkal inkább azt, hogy minden adminnak a látogatói igényeihez kell szabni a méretet. Ahol az átlagéletkor magasabb, ott célszerű nagyobbra, fiataloknak akár az 1-es (HTML) betűméret is mehet, ha nem a nagy mennyiségű szöveg a lényeg.
_________________
Élet, üdv, egészség! - HoremWeb

Kép KEMET = Az Ókori Egyiptom

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 1:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2009.02.11. 22:57    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Kép méretet, mint maga a fájl méretet értettem. De egyébként érdekes, hogy a szerény processzorom (picit meghúzva 1,64GHz) még a kis méretű fix képekkel sem tud megbirkózni rendesen. De mint említettem, az érdekesség az, hogy CSAK a fix képekkel van gondja a processzoromnak :D. Egyébként minden böngészőnél ezt csinálja nálam.

A szaggatás inkább akkor zavaró jobban, amikor az "egér középső gomb, kurzor képernyő aljára" módszerrel akarok görgetni. Ezt a módszert sokszor használom, valami miatt sikerült rászoknom.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
HoremWeb
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.06.18. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 2400
Hozzászólás Elküldve: 2009.02.12. 22:14    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Ez tényleg fura. Nálam egy mostanában kifutó gép ketyeg, amikor vettem, akkoriban még abba a kategóriába tartozott, amit ha bekapcsolsz, a szomszédban elmegy az áram :) de most már mutatkoznak a jelei, hogy nem a legfrissebb. Ennek ellenére a FF3-nál nálam is szaggat, a többi böngészőnél nem. Lehet, hogy az FF3 megjelenítéséhez már valami PCI-Express-es csoda grafikus kari kell?
Amúgy a görgetést én is így szoktam. Valószínűleg azért, mert így nincs útban a kurzor, és a legkényelmesebb módja (nekünk) a lapozásnak. ;) Ez éppen olyan, mint az, hogy levélolvasás közben a jobbik kezét az egéren tartja az ember, a másikat a billentyűzeten: ez afféle "standby állapot" e-mail nézéshez. :)
_________________
Élet, üdv, egészség! - HoremWeb

Kép KEMET = Az Ókori Egyiptom

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés