A MOD-ok melyik megjelenéshez készülnek?

Szerző
Üzenet
Szoles
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.12.18. Hétfő 18:05
Hozzászólások: 378
Hozzászólás Elküldve: 2007.08.31. 23:10    Hozzászólás témája: A MOD-ok melyik megjelenéshez készülnek?
Hozzászólás az előzmény idézésével
Azt szeretném megtudni, hogy a két alapsablon közül melyiket érdemes használni, ha később MOD-okat is szeretnék fel felrakni?
A prosilver megjelenés nekem sajnos nem tetszik, ezért inkább a subsilver2-t alakítanám át. Viszont nem tudom, hogy a leendő MOD-ok melyik megjelenéshez készülnek majd. Esetleg mindkettőhöz? Vagy nagyon megszivatom magam, ha subsilver2-t használok? Erre nehezebb lesz felrakni a MOD-okat?
Köszönöm.
_________________
carvingski.hu

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 2:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2007.08.31. 23:53    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
A MOD-ok alapból prosilverhez készülnek - ez a kötelező. A subsilver2 választható, mint ahogy bármilyen más sablon is az (csak ez kicsit elterjedtebb azoknál). Tehát a prosilver ilyen szempontból jobb választás (meg más szempontból is, mondjuk nekem személy szerint jobban is tetszik).

Azt tudni kell, hogy a subsilver2 és a prosilver HTML kódja teljesen más. A subsilver2 tábláz atalapú, míg a prosilver a CSS-en alapszik. Ez utóbbi modernebb és használhatóbb technika.
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!



A hozzászólás legutóbb fberci által 2007.09.01. 01:29-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Szoles
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.12.18. Hétfő 18:05
Hozzászólások: 378
Hozzászólás Elküldve: 2007.09.01. 00:52    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Kösz, akkor megismerkedem a prosilverrel is. Hátha a végén megtetszik. :)
_________________
carvingski.hu

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 2:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2007.09.01. 11:32    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Megjegyzés: Énnekem az utóbbi időben megtetszett a prosilver. Egyszerűen megszoktam, hogy az user adatai a hozzászólásoknál nem bal, hanem jobb oldalt vannak. És bármi furcsán is hangzik, szerintem jobb oldalt szebben néz ki !

Ja, a másik: a kódja ( főleg a css ! ) egész jól átláthetó, nem kell össze-vissza keresgélni mindent. Ha meg nem tetszik, hogy teljes képernyős a prosilver, pár sort beszúrsz ( netán átírsz ), és kész is a sablon, ami már nem teljes képernyős :).

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés