Attachment MOD probléma

Szerző
Üzenet
megyo
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2005.11.01. Kedd 1:00
Hozzászólások: 11
Hozzászólás Elküldve: 2005.11.13. 01:39    Hozzászólás témája: Attachment MOD probléma
Hozzászólás az előzmény idézésével
Felraktam a MOD szerint kért összes file-t, átírtam a PHP file-okat, ahogy az a leírásban állt, aztán indítottam volna a mod_table_inst.php-t, mire ezt írta ki:

Warning: mysql_connect(): Access denied for user: 'szofiforum@193.202.82.29' (Using password: NO) in /disk/raid3/s/z/szofiforum/db/mysql4.php on line 48

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /disk/raid3/s/z/szofiforum/db/mysql4.php on line 330

Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /disk/raid3/s/z/szofiforum/db/mysql4.php on line 331
phpBB : Critical Error

Could not connect to the database


Valaki tudja, mi ez?

Freewebes vagyok...

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
megyo
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2005.11.01. Kedd 1:00
Hozzászólások: 11
Hozzászólás Elküldve: 2005.11.13. 03:57    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Az előző gond megoldódott, hosszas keresgélésre a phpbbhacks.com-on megtaláltam a megoldást.

Működik a MOD, de van egy nagy gondom:

A nagyméretű (>50 kByte) file-ok feltöltésekor ezt írja ki:

Tried to upload empty file

Valahogy ugyanolyan érzésem van, mint az avatar feltöltési hibánál, a pár kByte-osnál nagyobb file-okat nem hajlandó feltölteni, pedig a feltölthető file-ok maximális méretét felvettem 1000 Kbyte-ra, de így se megy!

Valaki kérem segítsen, mert határidőre kész kell lennem a fórummal, és már csak ez az utolsó dolog, ami hátravan!!!!!!!!!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2005.11.13. 11:12    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Először is nem itt van ennek a témának a helye (átmozgatva).

Valószínűleg a php beállításaiddal lesz a gond, nézd meg mekkor a fájlt enged feltölteni max.
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
DAYTRADER
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2005.11.24. Csütörtök 1:00
Hozzászólások: 19
Hozzászólás Elküldve: 2005.11.29. 21:12    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

megyo írta:

Az előző gond megoldódott, hosszas keresgélésre a phpbbhacks.com-on megtaláltam a megoldást.

Működik a MOD, de van egy nagy gondom:

A nagyméretű (>50 kByte) file-ok feltöltésekor ezt írja ki:

Tried to upload empty file

Valahogy ugyanolyan érzésem van, mint az avatar feltöltési hibánál, a pár kByte-osnál nagyobb file-okat nem hajlandó feltölteni, pedig a feltölthető file-ok maximális méretét felvettem 1000 Kbyte-ra, de így se megy!

Valaki kérem segítsen, mert határidőre kész kell lennem a fórummal, és már csak ez az utolsó dolog, ami hátravan!!!!!!!!!
Azért a megoldást elmondhattad volna! Nekem is ugyanez a problémám!
_________________
üdv.
DAYTRADER

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
DAYTRADER
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2005.11.24. Csütörtök 1:00
Hozzászólások: 19
Hozzászólás Elküldve: 2005.12.02. 22:06    Hozzászólás témája: Re: Attachment MOD probléma
Hozzászólás az előzmény idézésével

megyo írta:

Felraktam a MOD szerint kért összes file-t, átírtam a PHP file-okat, ahogy az a leírásban állt, aztán indítottam volna a mod_table_inst.php-t, mire ezt írta ki:

Warning: mysql_connect(): Access denied for user: 'szofiforum@193.202.82.29' (Using password: NO) in /disk/raid3/s/z/szofiforum/db/mysql4.php on line 48

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /disk/raid3/s/z/szofiforum/db/mysql4.php on line 330

Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /disk/raid3/s/z/szofiforum/db/mysql4.php on line 331
phpBB : Critical Error

Could not connect to the database


Valaki tudja, mi ez?

Freewebes vagyok...
Valaki ismeri erre a megoldást? Vagy tudna e-mailt írni megyonak, hogy mondja el Ő hogyan oldotta meg?
_________________
üdv.
DAYTRADER

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
DAYTRADER
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2005.11.24. Csütörtök 1:00
Hozzászólások: 19
Hozzászólás Elküldve: 2005.12.03. 19:32    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Légyszi valaki segítsen!!! :-(
_________________
üdv.
DAYTRADER

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés