Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

phpBB Arcade 3.1.1

Szerző
Üzenet
Dragonheart
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2012.11.06. Kedd 10:39
Hozzászólások: 44
Hozzászólás Elküldve: 2016.01.20. 23:05    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

KillBill írta:

Dragonheart írta:

KillBill írta:

Melyik verziót használod?
Szia, most tettem fel a 3.0.8-at és az Arcade rc10-et, mert elvileg összepasszol. De így sem működik sajna. Felteszi a játékot, de telepítésnél fehér lap. Ha nincsen fent játék,akk azt írja ki, ha beteszek akár manuálisan, onnantól fehér lap. Tanácstalan vagyok...
Az a verzió régen nem támogatott!

A phpBB 3.0.x-hez a legutolsó támogatót Arcade verzió 3.1.0, de ez is hamarosan megszünik és már csak a phpBB 3.1 ill. a 3.2 lesz támogatva!
A 3.0.14-es volt fent és kipróbáltam pár Arcade verziót is, de mindegyikkel ez volt, igaz mind régebbi verzió volt. Ki szerettem volna próbálni a 3.0.8-as Arcadot, de bevallom őszintén a telepítésem elakadt a telepítő kulcsnál vagy ilyesmi. Kérte a Game Introt, leszedtem,feltettem és ott megállt a tudományom. Sajna 3 éve nem foglalkoztam ilyen dolgokkal,most meg nagy a változás és csak pislogok. Tudnál vmit javasolni nekem?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
KillBill
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.03.26. Hétfő 5:42
Hozzászólások: 2258
Hozzászólás Elküldve: 2016.01.20. 23:13    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Na amikor "ott megállt a tudomány" akkor kellett volna segítséget kérni :)

Amúgy a fehér lapra az a válaszom, hogy számos oka lehet, ebben az esetben be kéne kapcsolni a hiba kijelzését.

1. a szerveren nem a megfelelő PHP fút.
2. A mappák jogosultságai nem megfelelőek.
3. Nem kompatibilis játék telepítőfájl használat.
4. és még sok más és más ok lehet...


Amúgy meg miért nem az új phpBB használod?

1,2 klikk a kiterjesztések telepítése, és már majdnem minden MOD megtalálható Kiterjesztésként is.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Dragonheart
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2012.11.06. Kedd 10:39
Hozzászólások: 44
Hozzászólás Elküldve: 2016.01.20. 23:17    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Mivel kb egy órája tettem újra, így üres minden. Nem gond, kezdem elölről csak áruld el kérlek, hogy melyik motort és Arcadot tegyem fel, illetve,h mit tegyek ott ahol elakadok.Másfél hete küzdök,kiolvastam a komplett fórumot és még mindig az elején vagyok. Segítenél nekem léci?
Elolvastam a Game Intronál ami írva van, de már azt se értem amit olvasok, mert nem jutok sehova. :(

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
KillBill
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.03.26. Hétfő 5:42
Hozzászólások: 2258
Hozzászólás Elküldve: 2016.01.21. 11:20    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Dragonheart írta:

Mivel kb egy órája tettem újra, így üres minden. Nem gond, kezdem elölről csak áruld el kérlek, hogy melyik motort és Arcadot tegyem fel, illetve,h mit tegyek ott ahol elakadok.Másfél hete küzdök,kiolvastam a komplett fórumot és még mindig az elején vagyok. Segítenél nekem léci?
Elolvastam a Game Intronál ami írva van, de már azt se értem amit olvasok, mert nem jutok sehova. :(
Elsőnek nézd meg, hogy a szerver ahol vagy megfelel-e követelményeknek. pl: PHP verzió.

Ha minden ok, akkor természetesen én a phpBB 3.1.7-pl1 telepíteném és hozzá a phpBB Arcade 4.0.RC4 verzióját.

Ha viszont ragaszkodsz a régi phpBB-hez Akkor meg a phpBB 3.0.14-et és hozzá a phpBB Arcade 3.1.1

Ha megvan az egyik és elakadsz akkor kérdez nyugodtan.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Dragonheart
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2012.11.06. Kedd 10:39
Hozzászólások: 44
Hozzászólás Elküldve: 2016.01.21. 22:41    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Szia, feltettem ma a 3.0.14-est de a 3.0.8-as Arcaddal,bár látom frissítenem kell. Hála az égnek minden működik, tudok játékot feltenni. Amivel küzdök az a style, ugyanis azok közül ami nekem tetszik, találtam olyat amiben nincsen index_body és így abban nem tudok szerkeszteni, illetve a subsilver2 nincsen támogatva és nekem a gyengém a Tecarcade. Amit pedig nem találok,az az, hogy hol tudom beállítani, hogy a játék feltöltést a Fórumba is betegye illetve az üzifalon kiírja
(mchat 1.3 8), pedig ezeket már megtaláltam itt a fórumon egy hete.
Köszi a segítséget, ha Te nem lennél, már lehet feladtam volna . :)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
KillBill
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.03.26. Hétfő 5:42
Hozzászólások: 2258
Hozzászólás Elküldve: 2016.01.22. 10:03    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Dragonheart írta:

Szia, feltettem ma a 3.0.14-est de a 3.0.8-as Arcaddal,bár látom frissítenem kell. Hála az égnek minden működik, tudok játékot feltenni. Amivel küzdök az a style, ugyanis azok közül ami nekem tetszik, találtam olyat amiben nincsen index_body és így abban nem tudok szerkeszteni, illetve a subsilver2 nincsen támogatva és nekem a gyengém a Tecarcade. Amit pedig nem találok,az az, hogy hol tudom beállítani, hogy a játék feltöltést a Fórumba is betegye illetve az üzifalon kiírja
(mchat 1.3 8), pedig ezeket már megtaláltam itt a fórumon egy hete.
Köszi a segítséget, ha Te nem lennél, már lehet feladtam volna . :)
A telepített játékok akkor jelenek meg a fórumba, ha bekapcsolód ezt az opciót az AVP-be.

AVP/Játékterem/Közlemények kezelése/ Itt válaszd ki a játék közleményt és állítsd be tetszés szerint.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Dragonheart
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2012.11.06. Kedd 10:39
Hozzászólások: 44
Hozzászólás Elküldve: 2016.01.22. 16:55    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

KillBill írta:

Dragonheart írta:

Szia, feltettem ma a 3.0.14-est de a 3.0.8-as Arcaddal,bár látom frissítenem kell. Hála az égnek minden működik, tudok játékot feltenni. Amivel küzdök az a style, ugyanis azok közül ami nekem tetszik, találtam olyat amiben nincsen index_body és így abban nem tudok szerkeszteni, illetve a subsilver2 nincsen támogatva és nekem a gyengém a Tecarcade. Amit pedig nem találok,az az, hogy hol tudom beállítani, hogy a játék feltöltést a Fórumba is betegye illetve az üzifalon kiírja
(mchat 1.3 8), pedig ezeket már megtaláltam itt a fórumon egy hete.
Köszi a segítséget, ha Te nem lennél, már lehet feladtam volna . :)
A telepített játékok akkor jelenek meg a fórumba, ha bekapcsolód ezt az opciót az AVP-be.

AVP/Játékterem/Közlemények kezelése/ Itt válaszd ki a játék közleményt és állítsd be tetszés szerint.
Köszönöm megvan, erre nem is gondoltam. :)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Dragonheart
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2012.11.06. Kedd 10:39
Hozzászólások: 44
Hozzászólás Elküldve: 2016.01.23. 15:49    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Dragonheart írta:

KillBill írta:

Dragonheart írta:

Szia, feltettem ma a 3.0.14-est de a 3.0.8-as Arcaddal,bár látom frissítenem kell. Hála az égnek minden működik, tudok játékot feltenni. Amivel küzdök az a style, ugyanis azok közül ami nekem tetszik, találtam olyat amiben nincsen index_body és így abban nem tudok szerkeszteni, illetve a subsilver2 nincsen támogatva és nekem a gyengém a Tecarcade. Amit pedig nem találok,az az, hogy hol tudom beállítani, hogy a játék feltöltést a Fórumba is betegye illetve az üzifalon kiírja
(mchat 1.3 8), pedig ezeket már megtaláltam itt a fórumon egy hete.
Köszi a segítséget, ha Te nem lennél, már lehet feladtam volna . :)
A telepített játékok akkor jelenek meg a fórumba, ha bekapcsolód ezt az opciót az AVP-be.

AVP/Játékterem/Közlemények kezelése/ Itt válaszd ki a játék közleményt és állítsd be tetszés szerint.
Köszönöm megvan, erre nem is gondoltam. :)
Szia, szeretném a segítségedet kérni, hogy az Arcade modot hogyan tudom frissíteni a mostani legfrissebre? Láttam, h lépésről lépésre lehet, de nekem 3.0. nyolcas van és csak a 3.1.0-ról 3.1.1-re van leírva benne. 3.0.9 és 3.1.0 modot meg nem talizok sehol. A másik amiben a segítségedet kérném,h anno vhol itt a fórumon leírtál egy bővített taglistát és nem találom,ha jól emlékszem,akk a játéktermi pontokat is látni lehett, meg volt még vmi,de nem találom sehol sajna.
Előre is köszönöm válaszod. Dragonheart

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
KillBill
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.03.26. Hétfő 5:42
Hozzászólások: 2258
Hozzászólás Elküldve: 2016.01.23. 16:15    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
A 3.0.8-ról egyszerű a frissítés. Egyszerűen másold fel a 3.1.1 összes fájlját ezzel felülírva az összes régi fájlt.
A phpBB fájljai nem került további módosításra így nincs szükség szerkesztésre.

Ha elkészült az összes 3.1.1 fájl felmásolása akkor futtasd az install/index.php és kattints a frissítésre.
Ha elkészültél akkor töröld az install mappát.

Ha egyedi stílust használsz, akkor ne felejtsd el oda is feltölteni a 3.1.1 html ill. css fájljait.

Megjegyzés: Nem tudom ezt a verziót meddig tudod majd használni mert a hírek szerint a FLASH plugin tiltásra fog kerülni, és onnantól kezdve csak az új html5-ős játékok fognak futni. A html5-ős játékokat meg csak az új phpBB Arcade fogja majd támogatni ill. futtatni.

Tehát még egyszer, nem érdemes ezzel a régi elavult phpBB ill. phpBB Arcade-vel bibelödni. Persze te tudod.
Mondjuk én nem örülnék, ha megszűnne a flash :roll:

A taglistához nincs arcade MOD, maximum egy pontrendszerhez.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Dragonheart
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2012.11.06. Kedd 10:39
Hozzászólások: 44
Hozzászólás Elküldve: 2016.01.23. 19:54    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Szia,köszönöm sikeres a frissítés.
Azt a memberlist kiegészítést meg előkerítem, itt van az még vhol a fórumon :D

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés