Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

Hogy készítsünk témát?

Szerző
Üzenet
elburo
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2005.06.25. Szombat 1:00
Hozzászólások: 15
Hozzászólás Elküldve: 2005.06.25. 14:54    Hozzászólás témája: Hogy készítsünk témát?
Hozzászólás az előzmény idézésével
Lehet hogy többeknek egyszerû egy téma szerkesztése, de vannak olyanok is akik ehez nem értenek. Na itt a fórumban ezt megdumálhatjuk. Ja és valamelyik admintól szerretném megkérdezni, hogy ha csinálok egy témát/sablont akkor azt be lehet küldeni? Mert lenne pár. Na szóval írjatok ide.
_________________
Üdv, El Buro!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2005.06.25. 15:38    Hozzászólás témája: Re: Hogy készítsünk témát?
Hozzászólás az előzmény idézésével

elburo írta:

Ja és valamelyik admintól szerretném megkérdezni, hogy ha csinálok egy témát/sablont akkor azt be lehet küldeni? Mert lenne pár.
Kíváncsian várjuk õket :D
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
elburo
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2005.06.25. Szombat 1:00
Hozzászólások: 15
Hozzászólás Elküldve: 2005.06.26. 20:54    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Okké, skkor majd küldök. MOD-okat is lehet, hogy fogok csinálgatni és akkor azt is tudok adni. Jelenleg a 2-es verzióval akarok valami jót csinálni, de lehet hogy kipróbálom a hármasat is. Érdemes? Csak hogy teszteljem.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ceriak
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.06.14. Kedd 1:00
Hozzászólások: 1080
Hozzászólás Elküldve: 2005.06.26. 22:49    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
elburo: Nincs kedved indítani egy mini tanfolyamot? :) Érdekelne a téma készítés, de azt sem tudom, hogy kezdjek neki.


C.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2005.06.27. 08:50    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

elburo írta:

Jelenleg a 2-es verzióval akarok valami jót csinálni, de lehet hogy kipróbálom a hármasat is. Érdemes? Csak hogy teszteljem.
Elõbb-utóbb biztosan kijön a 3-as verzió is, amin még egy kicsit javítgatnak. Néhányan át fognak térni néhányan nem. De szerintem érdemes lenne, mert abból még kisebb a választék (én nem tudok egy sablonról se :) ). Bár a végleges verzió megjelenéséig nem ajánlom, hogy kezdj el egy témát csinálni, max. a designt találd ki :D .
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
elburo
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2005.06.25. Szombat 1:00
Hozzászólások: 15
Hozzászólás Elküldve: 2005.06.27. 15:31    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Ceriak írta:

elburo: Nincs kedved indítani egy mini tanfolyamot? :) Érdekelne a téma készítés, de azt sem tudom, hogy kezdjek neki.
Hát szívesen elmondok pár dolgot, hogy kell elkezdeni ilyenket csak itt hosszú lenne. Nincs vléetlenül MSN címd mert akkor ott könyebben meg tudnánk beszélni. Ja és fberci ha van kedved akkor beszélhetünk néha MSN-en mert lehet h van olyan dolog amit tudunk egymásnak ajánlani mint oldal szinten imnt a tartalmo szinten. Várom jelentekzéseteket.

ui: MSN címem: gyalogkakukk133##kukac##hotamil.com

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2005.06.27. 17:46    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

elburo írta:

és fberci ha van kedved akkor beszélhetünk néha MSN-en mert lehet h van olyan dolog amit tudunk egymásnak ajánlani mint oldal szinten imnt a tartalmo szinten.
Nincs MSN címem :D (de van Skype :wink: )
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
elburo
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2005.06.25. Szombat 1:00
Hozzászólások: 15
Hozzászólás Elküldve: 2005.06.27. 20:37    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Skype-om nekem is van. Holnap mikor leszel rajta? Én egész nap vagyok nagyábból, majd akkor tudunk chatelni, vagy tellázni. a neved ott fberci nem? Mert találtam olyan nevü embert, csak nem csatlakozott. Nekem asszem a nevem gyalogkakukk188
ez az. csak mert a 133 foglalt volt. Na várom, válaszod

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Blueberry
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s


Csatlakozott: 2005.08.07. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 90
Hozzászólás Elküldve: 2005.08.22. 08:07    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Valaki nem tudná nekem röviden elmagyarázni, hogy hogy is kell egy sablont csinálni?Én arra gondoltam, hogy egy már meglévőt alakítok!Kicserélgetem benne a képeket, és az admin menüben pedig átszinezgetem a táblázatokat...! :wink:

de arra lennék kíváncsi, hogy nincs-e valami eccerübb módja?Valami program? :roll:

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2005.08.22. 09:28    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Blueberry írta:

de arra lennék kíváncsi, hogy nincs-e valami eccerübb módja?Valami program? :roll:
Csak az ami az admin menüben is van, ahol ki tudod cserélni a színeket, és néhányképet.

Egyébként a legegyszerűbb tényleg az, hogy már egy meglévőt írsz át. Elég csak a css-t megváltoztatnod, ott kicserélni a színeket, és az összes oldalon látszódni fog. Az admin menühöz meg szvsz nem érdemes hozzányúlni, mert azt úgyis fórumonként csak-egy két ember látja, és az se sokszor - nem éri meg a belefektett munkát (az elég sok sablonban subSilveren van hagyva).
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Blueberry
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s


Csatlakozott: 2005.08.07. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 90
Hozzászólás Elküldve: 2005.08.22. 09:32    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
köszi

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
elburo
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2005.06.25. Szombat 1:00
Hozzászólások: 15
Hozzászólás Elküldve: 2005.08.22. 15:15    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Csá fberci. Most egy ideig nemleszek skyxpon. Készítem első dsignemet. Nézd meg még nem 100%-os mert nagyon sok dolgot átalakítottam benne és az a baj. Nah szóval, akor majd nézd meg. De mindenkinek ajánlom a fórum megnézését mert nem lett olyan rossz pedig még kész sincsen.
De bluebery én tudok segíteni majd.

a cínme: http://hun-ordogok.atw.hu/forum/

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zsul
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2007.06.27. Szerda 14:32
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Elküldve: 2007.06.27. 14:39    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
[quote="fberci"]

Blueberry írta:

Egyébként a legegyszerűbb tényleg az, hogy már egy meglévőt írsz át.
Sziasztok!

"Érdekes kérdéssel" kezdenék :) Szeretnék csinálni egy template-et, amit saját célra használnánk, tehát utánna nem szeretném "közösségi" célra felajánlani, közzétenni.

Így viszont nagyon nem lenne korrekt, ha valakinek a templatejét szétturkálnám, majd sajátként tüntetném fel. A kérdés: Nincs valami olyan template, ami csak az alap rutinokat, elrendezést tartalmazza, ami direkt a módosításokhoz készült gerincnek? Mi ilyenkor a szokás, hogy "ne lopjon" az ember, de ne is kelljen fájlonként, rutinonként létrehozni egy templatet?

Előre is köszi :)

Zsül

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.25. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2029
Hozzászólás Elküldve: 2007.06.27. 15:02    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Nem értem a kérdést... miért lenne baj, ha mondjuk egy subSilvert módosítasz, a módosított változatot megtartod, nem teszed közzé, de a copyright-ban megjegyzed, hogy az bizony a subSilver módosítása?
_________________
Tapasztalást pénzért venni vagy hagyományképpen kapni nem lehet - fizetni kell azért mindég és mindegyiknek.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
zsul
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2007.06.27. Szerda 14:32
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Elküldve: 2007.06.27. 17:55    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

_zso2 írta:

Nem értem a kérdést... miért lenne baj, ha mondjuk egy subSilvert módosítasz, a módosított változatot megtartod, nem teszed közzé, de a copyright-ban megjegyzed, hogy az bizony a subSilver módosítása?
Akkor úgy kérdezem: Akik templateket csinálnak, és magukat tüntetik fel mint készítők, azok az egész kódot is maguk írják? Vagy csak a kinézetet módosítják át teljesen és nem tüntetik fel, hogy módosítottak valamit?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés