Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

Kezdőlap alá hang

Szerző
Üzenet
Lajko
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.18. Szerda 1:00
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Elküldve: 2006.01.19. 18:09    Hozzászólás témája: Kezdőlap alá hang
Hozzászólás az előzmény idézésével
Hy!

Az lenne a problémám,hogy csináltam egy kezdőlapot Front Page-val és tettem alá háttér zenét,de sajnos az mp3 nem támogatja és átkellet konvertálni wav-ba és a 3mb fájból lett egy 34mb fájl! Az lenne a kérdésem,hogy milyen progival,vagy hogyan tudom megcsinálni h ne keljen átkonvertálni wav-ba és vagy legalább ne ilyen nagy legyen! Elég egy olyna progi mellyel megtudom nyitni a már elkészűlt kezdőlapomat és betudom alá tenni a zenét!
Előre is köszi!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2006.01.19. 18:45    Hozzászólás témája: Re: Kezdőlap alá hang
Hozzászólás az előzmény idézésével

Lajko írta:

Hy!

Az lenne a problémám,hogy csináltam egy kezdőlapot Front Page-val és tettem alá háttér zenét,de sajnos az mp3 nem támogatja és átkellet konvertálni wav-ba és a 3mb fájból lett egy 34mb fájl! Az lenne a kérdésem,hogy milyen progival,vagy hogyan tudom megcsinálni h ne keljen átkonvertálni wav-ba és vagy legalább ne ilyen nagy legyen! Elég egy olyna progi mellyel megtudom nyitni a már elkészűlt kezdőlapomat és betudom alá tenni a zenét!
Előre is köszi!
Az mp3-at nem tudják felsimerni a böngészők, nem véletlelenül nem erre specifikálódtak:

Idézet:

A web nem TV.
Én pl. utálom ha megszólal egy háttérzene a weboldalon, amikor én éppen más zenét hallgatok, arról nem is beszélve, hogy egy 3 megás fájlt se töltök le szívesen a beleegyezésem nélkül, főleg akkor ha semmi szükségem nincs rá. Még ADSL-lel is sok, nemhogy modemmel.
De a lényeg,h ogy egy weblap nem a háttérzenéről szól, és pont ezért legjobb tudomásom szerint nem lehet máshogy lejátszatni (max media player pluginnel, vagy valamilyen program beépített használatával).

De ennek mi köze a phpBB-hez?
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Ceriak
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.06.14. Kedd 1:00
Hozzászólások: 1080
Hozzászólás Elküldve: 2006.01.19. 19:34    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Esetleg készíthetsz egy flash-t, ami zenét játszik. Nem, nem értek hozzá. Keress flash fórumot.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés