[img] BBCode tag használata

Szerző
Üzenet
karak
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.25. Szerda 1:00
Hozzászólások: 9
Hozzászólás Elküldve: 2006.01.25. 15:00    Hozzászólás témája: [img] BBCode tag használata
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok.

Szerintem nem vagyok normális, de csak tépem a hajam, miután mindent kipróbáltam: hogy lehet ez?
Nem jelennek meg a hsz-ekben a képek!

http://karakwap.atw.hu/forum/index.php
csatolmány mod nincs fenn, csak az alap phpbb2 hun - ugye nem ez a gond?

kösz amelót, iszonyat sok lehetett, meg a nice fordítást
profi az oldal - és a phpbb2 is:) :D

Az előző hsz.-ből lemaradt :
Itt az alábbi menűben láthatók a próbálkozásaim:
http://karakwap.atw.hu/forum/index.php
viccek -> képek

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2006.01.25. 15:43    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
A hozzászólás elküdésekor mindig kijelzi a fórum, hogy a BBCode be van-e kapcsolva. Itt a BBCode felirat egy link. Tehát a saját fórumodon is le van írva az img BBCode tag használata, a hozzászólás feletti rövid segítségen kívül.
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
karak
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.25. Szerda 1:00
Hozzászólások: 9
Hozzászólás Elküldve: 2006.01.27. 14:09    Hozzászólás témája: A gondom pontosítva!
Hozzászólás az előzmény idézésével
Helló,
azt hiszem, nem voltam egyértelmű...
elnézést...
-az alábbi kódra:

Kód:

[img]http://www.phpbb.com/images/mainlogo.gif[/img]


ez a fórum ezt csinálja:
Kép
(bocs a képért)
az enyém meg csak egy piros ixet tesz a kép helyére...
az atw-n van a fórum
http://karakwap.atw.hu/
Tartalomjegyzék -> Vicces -> képek

A másik gondom, hogy lefordítottam egy képgaléria mod-ot, ami az usereknek hagy képet feltölteni...
Otthon megy a rendszer (localhost), nálam is beindult az atw-n -de nem hagy képet feltenni, "bad upload" hibával tér vissza - ez lehet azért, mert a szerver nem hagy file-t feltenni magára?
http://karakwap.atw.hu/ -> főcím alatt Album menü
Ha megosztanám a fordítást,
- a *.mod-ot is le kell fordítanom-e?
- hogy juttathatom el hozzátok?

Kösz!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
karak
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.25. Szerda 1:00
Hozzászólások: 9
Hozzászólás Elküldve: 2006.01.27. 14:11    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Most nálad is piros iksz van... ezek szerint bennem van a hiba - de mi lehet az? :?:

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
karak
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.25. Szerda 1:00
Hozzászólások: 9
Hozzászólás Elküldve: 2006.01.27. 14:13    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Most meg megjelent, mikor leítam, hogy piros iksz van...
akkor jó az előző h.szólásom:)!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2006.01.27. 16:01    Hozzászólás témája: Re: A gondom pontosítva!
Hozzászólás az előzmény idézésével

karak írta:

az enyém meg csak egy piros ixet tesz a kép helyére.
Bizonyára rosszul adatad meg az elérési utat (a te fórumodon ezt történt, a phpbb.com-on phplogo.gif nincsen).

karak írta:

A másik gondom, hogy lefordítottam egy képgaléria mod-ot, ami az usereknek hagy képet feltölteni...
Otthon megy a rendszer (localhost), nálam is beindult az atw-n -de nem hagy képet feltenni, "bad upload" hibával tér vissza - ez lehet azért, mert a szerver nem hagy file-t feltenni magára?
http://karakwap.atw.hu/ -> főcím alatt Album menü
Ha megosztanám a fordítást,
- a *.mod-ot is le kell fordítanom-e?
- hogy juttathatom el hozzátok?
Erre van már egy kiváló mod, mely le van fordítva magyarra is, és még ismerjük is (tehát tudunk benne segíteni) - a neve csatolmány mod (angolul attachment mod).
A .mod-ot természtesen nem kell lefordítani, eljuttatni hozzánk pedig az itt leírt módon tudod.
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
karak
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.25. Szerda 1:00
Hozzászólások: 9
Hozzászólás Elküldve: 2006.01.30. 09:24    Hozzászólás témája: Re: A gondom pontosítva!
Hozzászólás az előzmény idézésével

fberci írta:

Bizonyára rosszul adatad meg az elérési utat (a te fórumodon ezt történt, a phpbb.com-on phplogo.gif nincsen).
Jogos a dolog... én voltam a béna ... időközben eltűnt/áthelyeződött a kép a phpbb.com-ról (mert anno istenbizony kipróbáltam a browserben) ... Kösz!
-No tessék! - most megint megjelent nálam :roll: !
---
A Smartor (http://smartor.is-root.com/) által készített / itt a phpbb.hu-n egyik hsz-edben ajánlott Képalbum managert fordítottam le, fel is töltöm a leírt módon.
A file att. mod-nak meg utánanézek itt a fórumban, mert nem megy nekem.
(Egyik se megy az atw-n - nyilván az Ftp feltöltés tiltása miatt?!)
lehet más szolgáltató kéne, vagy valami php varázslat...
Kösz a segítséget!
---> utánanéztem, s oda írtam a gondom:)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2006.01.30. 15:54    Hozzászólás témája: Re: A gondom pontosítva!
Hozzászólás az előzmény idézésével

karak írta:

A file att. mod-nak meg utánanézek itt a fórumban, mert nem megy nekem.
(Egyik se megy az atw-n - nyilván az Ftp feltöltés tiltása miatt?!)
lehet más szolgáltató kéne, vagy valami php varázslat...
Ez nem egy mod. Chmod kulcsszóra keress az interneten, ki fog jönni egynéhány találat. :wink:
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
MyR
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.02.03. Péntek 1:00
Hozzászólások: 315
Hozzászólás Elküldve: 2006.03.30. 08:37    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Látom, megoldódott ez a képes probléma, de gondoltam megosztom veletek..
Egyszer beágyaztam egy weblapomba egy WMP active-x vezérlőelemet (Amely az UW-en volt rajt.), és a lejátszandó fájlokat az ATW-re pakoltam fel, és semmi hibaüzenet, a WMP eccerűen nem játszott le semmit.
Fogalmam sem volt, hogy mi lehet a baja, mert a link nem volt törött...
Nem sokkal később csináltam egy képalbumot, amely ugyancsak az UW-en volt, és a képek pedig az ATW-n. A képekre mutató link nem volt törött, a képek helyett mégis csak egy piros X jelent meg a bal felső sarokban...
Még a mai napig se tudom, hogy mi lehetett a hiba oka. Szerintem az, hogy az ATW nem szolgál ki olyan fájlokat, amelyek mellé nem tudja odanyomni a reklámsávját... :D
Bocs, hogy a hozzászólásban nem volt semmi PHPBB... :? :D

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés