Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások

Tárhely phpbb3-hoz

Szerző
Üzenet
joco88
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2008.02.27. Szerda 16:19
Hozzászólások: 5
Hozzászólás Elküldve: 2008.04.14. 23:01    Hozzászólás témája: Tárhely phpbb3-hoz
Hozzászólás az előzmény idézésével
Na mégiscsak létrehozok egy új témát. Kérek mindenkit, hogy írja be, hogy: hol működteti a fórumát, jól működik-e ott (lassúság), ill. milyen más tárhelyeken működik jól a dolog.

Én extrán vagyok, minden ok, de botrányosan lassú, használhatatlan.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
HoremWeb
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.06.18. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 2400
Hozzászólás Elküldve: 2008.04.14. 23:09    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Freeweb: a MySQL szerver őrjítően lassú, e miatt igen gyakoriak a Proxy Error hibák (már megint). Amúgy viszont nem lenne rossz.
_________________
Élet, üdv, egészség! - HoremWeb

Kép KEMET = Az Ókori Egyiptom

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
melinda_23
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2008.04.29. Kedd 15:00
Hozzászólások: 138
Hozzászólás Elküldve: 2008.04.30. 18:10    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Én próbáltam az Extrán is a phpBB3-at telepíteni,sőt az ATW-n is és az uw-n is,de nekem az atw-n és az Extrán nem jött össze,az uw-n összejönne,csak ott nálam a telepítésnél a teszt után nem megy sehová,tehá szerintem az uw tárhely elfogadná.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 1:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2008.04.30. 20:26    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Szerintem te csináltál valamit rosszul, mert az atw-re és az extra-ra is fel lehet telepíteni a phpBB3-mat :?.

Szerk.: uw-re is.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
atomjani
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.10.14. Vasárnap 10:35
Hozzászólások: 399
Hozzászólás Elküldve: 2008.04.30. 20:40    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
És a CWI-re is. És ezeken kivül sokmás nem fizetős és fizetős szerverre. 8)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
melinda_23
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2008.04.29. Kedd 15:00
Hozzászólások: 138
Hozzászólás Elküldve: 2008.05.01. 16:35    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Thomas RC: igazad va,valóban én csináltam vmit rosszul,mert most ismét nekilendültem az extra.hu-n és simán elindult a telpítés,csak az utolsó lépésnél volt gubanc.Mikor be akartam lépni ezt írta ki nekem:

Idézet:

fopen(): You are not allowed to open this file (/dev/urandom)! in /nfs/extra/r/re/rethehive/wwwroot/includes/auth.php: login_db on line 784
De nem tudom,hogy miért,pedig tökéletesen csináltam "szerintem" mindent. :?
Amúgy valóban fellehet tölteni az extra.hu-ra is.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2008.05.01. 22:03    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

melinda_23 írta:

Thomas RC: igazad va,valóban én csináltam vmit rosszul,mert most ismét nekilendültem az extra.hu-n és simán elindult a telpítés,csak az utolsó lépésnél volt gubanc.Mikor be akartam lépni ezt írta ki nekem:

Idézet:

fopen(): You are not allowed to open this file (/dev/urandom)! in /nfs/extra/r/re/rethehive/wwwroot/includes/auth.php: login_db on line 784
De nem tudom,hogy miért,pedig tökéletesen csináltam "szerintem" mindent. :?
Amúgy valóban fellehet tölteni az extra.hu-ra is.
Biztos, hogy a legfrissebb 3.0.1-es verzióval próbálkozol?
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
melinda_23
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2008.04.29. Kedd 15:00
Hozzászólások: 138
Hozzászólás Elküldve: 2008.05.02. 14:20    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Igen,azzal probálkozom,erről a fórumról töltöttem le.
Eljutottam a legvégéig,ott van előttem a kész fórum,de ha beírom a felhasználói nevem és jelszavam amit telepítéskor kellett csinálnom (Admin felh.név+jelszó),de nem enged be.Azt az üzenetet írja ki amit fentebb írtam.
De mivel a problémám a "Hiba az extra.hu-n" topikba vagyis témakörbe tartpzik,oda írtam volna le,de az a támakör le van zárva,így nem tudtam oda beírni.Ezért csak ítt tudom a problémát bővebben leírni.
Szóval,a fennt említett "Hiba az extra.hu-n" témakörben láttam 2 kódot is amit beírtál,hogy az talán megoldhatja a problémát (mert szerintem most is az extra.hu-nál van a hiba).Szóval amint említettem,a telepítésnél egészen odáig eljutottam,hogy ott van előttem a kész fórum,csak nem enged be.A kódokat most azért hoztam fel témába,mivel egyetlen nagy problémám van vele,hogy nem tudom,hogy kell betenni,vagy hova kell betenni és nem értem,hogy mit jelent pl.az,hogy a kódrészletben a (2871-2872. sor) és ezt hol találom meg ezt a sort és hogyan?Mire kell lépnem egyeltalán?Bár nagyon ciki,de ehhez még nagyon kezdő vagyok. :?
Azt értem,hogy meg kell nyitni az includes/functions.php-t,de a Total Commander-ben vagy a tárhelyen?Amúgy képzeld,az extra.hu wwwroot-ja mikor ráklikkelek egy fájlra aztán a szerkesztés funkcióra,azt írja ki,hogy "Hiba a fájl letöltése közben".Nem értem,akkor miért sikerült feltelepítenem a fórumot,ami nem enged be.
Azért pont az etra.hu-t választottam,mert sem az uw,sem at atw de még a cwi tárhely sem volt "legalábbis nekem alkalas,lehet,hogy tök bénának tűnök,de azokra a tárhelyekre nem tudom feltölteni,mert amikor az ftp. kliensemben (TC-ben) feltöltöm a tárhelyre,aztán,ahogyan már korábban említetted,úgy beírom a böngészőmbe a webcímet mégsem adja be a telepítő oldalt,hanem error404+hasonló dolgokat ír ki.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
melinda_23
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2008.04.29. Kedd 15:00
Hozzászólások: 138
Hozzászólás Elküldve: 2008.05.02. 18:35    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Mostmár sikerült. :)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
pstvfan
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.30. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1542
Hozzászólás Elküldve: 2008.05.02. 19:51    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Gratulálunk hozzá.
_________________
<M>

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
melinda_23
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2008.04.29. Kedd 15:00
Hozzászólások: 138
Hozzászólás Elküldve: 2008.05.02. 20:30    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Köszike. :)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Karvaly
Regisztrált tag
Regisztrált tag


Csatlakozott: 2008.05.01. Csütörtök 15:51
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Elküldve: 2008.05.04. 22:51    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Én az Extrát ilyen szempontból megfelelőnek tartom. Ott a legegyszerűbb a regisztráció és gond nélkül működik a phpBB 2 és 3 valamint az SMF és a myBB is.
Működik a levélküldés is, de sajnos korlátozva van a naponta küldhető levelek száma (azt hiszem 50-re). A Freewebet nem ajánlom, mostanában sok vele a baj. A TVN használhatatlan fórum üzemeltetésére. Más szolgáltatókat nem próbáltam.

Ja, a napokban végigpróbáltam több portál és egyéb motrot az Extrán. A következő eredménnyel:
Drupalból az 5.7-nél újabbat nem lehet rendesen feltenni. Az 5.7 gond nélkül megy.
Joomla, Mambo, e107, FishBlog, mkPortal, Xoops, EazyPortal tökéletesen megy. Az automata frissítés nem múködik. A phpBB esetében sem.
A PHPNuke és változatai mindig hibaüzeneteket dobtak telepítéskor, amiket nem volt türelmem javítgatni. A WordPress, Nucleus és Textpattern nem akart felmenni.

A többire már nem emlékszem pontosan.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Garudai
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2009.02.04. Szerda 12:25
Hozzászólások: 250
Hozzászólás Elküldve: 2009.02.04. 18:36    Hozzászólás témája: x10host
Hozzászólás az előzmény idézésével
Ajanlom mindenkinek tenyleg minden van ami kell
http://www.x10hosting.com/hosting


FTP, PHP, Mysql, perl, front page, 300 mb de lehet tobb is 5 email, mail(), ssl, ssh stb
gyors megbizhato, angol... :D

es ilyen gyonyoru Cpaneluk van:


Kép


Kép


Kép

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
_zso2
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.25. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2029
Hozzászólás Elküldve: 2009.02.04. 20:45    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Komolyan van náluk SSH is? :o
_________________
Tapasztalást pénzért venni vagy hagyományképpen kapni nem lehet - fizetni kell azért mindég és mindegyiknek.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Garudai
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2009.02.04. Szerda 12:25
Hozzászólások: 250
Hozzászólás Elküldve: 2009.02.05. 00:04    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Startbol nem kapsz, de ha nem probalhozol semmi bolodsaggal, SQL injection, flood stn akkor adnak...

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Időzóna: (GMT +1 óra) RSS - hozzászólások
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés