Regisztráció jóváhagyással...

Szerző
Üzenet
Morpheus RexXx
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2008.04.24. Csütörtök 22:29
Hozzászólások: 9
Hozzászólás Elküldve: 2008.04.25. 00:04    Hozzászólás témája: Regisztráció jóváhagyással...
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok.
Nos én a phpBB 206-ot használom. Hogyan lehetne megoldani, hogy ne autómatikusan tudjanak a fórumon regisztrálni, hanem jóváhagyás pl. enyém kelljen hozzá? Ez egy private fórum lenne nyílvános részekkel amikhez persze nem kell regisztráció...

Más:
Ebben a verzióban sehol a leírtak alapján nem találtam megoldást a rejtve bejelentkezők ellen, pedig egéssz éjszaka olvastam. Ez látszik abból, hogy most 01:02 van. :shock: ;)
Előre is köszönöm a segítségeteket a többi más topikban álltalam írtakra is. :D

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Thomas RC
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s


Csatlakozott: 2006.09.29. Péntek 1:00
Hozzászólások: 4377
Hozzászólás Elküldve: 2008.04.25. 08:23    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Jó lenne ha már a 206-os verziónál tartanánk a phpBB-nél :D.

Ha phpBB 2.x-ről van szó, akkor ha jól emlékszem a Fórum adminisztráció-nál a Fórum beállítások menüpont alatt tudod ezt beállítani.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Marcee
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.17. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2921
Hozzászólás Elküldve: 2008.04.25. 09:26    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Viszont ha phpBB 2.0.6-ra gondolsz, akkor nagyon sürgősen frissíts, mert a te példányod 2003. augusztusi - jelenleg kettes verzióból a 2.0.23-nál tartunk.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Morpheus RexXx
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2008.04.24. Csütörtök 22:29
Hozzászólások: 9
Hozzászólás Elküldve: 2008.04.25. 16:05    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Köszönöm a segítséget. De a fórum adminisztráviónál sajnos csak a fórumokat tudom állítani. :(
Nekem az kellene, hogy magán a fórumon regisztrálókat tudjam így szűkíteni. De itt viszont a fórum jogosultságoknál látok egy privát rejtettet. Nos ott tudok esetleg VIP csoportot létrehozni? Gondolom ez egy csoport... vagy valahol állítani kell a privát posztot is?

Az enyém a 2.0.6... :?
Nem sorban jöbbek a verziószámok? 2.0.23 -> 2.0.6 -> 3.x ...

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2008.04.25. 17:10    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:

Nem sorban jöbbek a verziószámok? 2.0.23 -> 2.0.6 -> 3.x ...
De, sorban. A 23 viszont a 6 után van.

PhpBB 2.0.6-ról nagyon gyorsan ajánlanám, hogy frissíts legalább 2.0.23-ra, mivel csoda, hogy eddig nem törtek fel. Ezen felül, mint azt a főoldalon megjelenő hírben is láthatod, a phpBB2 támogatása lassan megszűnik, így érdemes lenne átkonvertálni phpBB3-ra.

Mindenesetre mind a phpBB2-nél és a phpBB3-nál lehetséges ez, a Thomas RC által leírt helyen (Admin panel -> Általános -> Beállítások).
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Morpheus RexXx
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2008.04.24. Csütörtök 22:29
Hozzászólások: 9
Hozzászólás Elküldve: 2008.04.25. 17:20    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

fberci írta:

Idézet:

Nem sorban jöbbek a verziószámok? 2.0.23 -> 2.0.6 -> 3.x ...
De, sorban. A 23 viszont a 6 után van.

PhpBB 2.0.6-ról nagyon gyorsan ajánlanám, hogy frissíts legalább 2.0.23-ra, mivel csoda, hogy eddig nem törtek fel. Ezen felül, mint azt a főoldalon megjelenő hírben is láthatod, a phpBB2 támogatása lassan megszűnik, így érdemes lenne átkonvertálni phpBB3-ra.

Mindenesetre mind a phpBB2-nél és a phpBB3-nál lehetséges ez, a Thomas RC által leírt helyen (Admin panel -> Általános -> Beállítások).
Bocsi a betűhibáért. :(
A jelenlegi skin (canverRed) a 2.0.23ban is alkalmazható?
Én eddig úgy gondoltam, hogy a x.0.x utánni x alárendelés csak elmarad a pont. :D De ezt is értem akkor...

Azonnal frissítek, már beszereztem a 2.0.23 at is. Sajna így olvasatban nem igazán merem bevállalni a 3ast. :(

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés