Profil mező kötelező kitöltése

Szerző
Üzenet
Halacsos
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.10.25. Csütörtök 16:16
Hozzászólások: 99
Hozzászólás Elküldve: 2008.05.20. 10:12    Hozzászólás témája: Profil mező kötelező kitöltése
Hozzászólás az előzmény idézésével
Sziasztok!

Sok panasz érkezik jogossan, hogy egy-két felhasználó arra sem képes, hogy legalább azt kitöltse, hogy hova valósi. Azt szeretném megoldani, hogy ez regisztrációkor kötelező legyen.
Arra már rájöttem, hogy az egyedi profil mezőket, hogyan kell kötelezővé tenni, viszont az alap profil mezőket nem találom az adminisztrációs vezérlőpultban. Ebben kérném a segítségeteket.
A segítségeket előre is köszönöm.

Üdv -

Csabi

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Pozo
Kezdő phpBB-s
Kezdő phpBB-s


Csatlakozott: 2008.04.06. Vasárnap 14:49
Hozzászólások: 31
Hozzászólás Elküldve: 2008.05.21. 01:21    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Nekem ugyancsak az egyedi profil mezőkhöz lenne kérdésem mégpedig , hol tudom kitörölni azt a sort ami megjeleníti a profil mező nevét , részben ezt megis tudtam oldani , csak a ":" ottmaradt . Valakinek ez sikerült már ?

Halacsos : tudtommal nincs olyan lehetőség hogy későbbi beállítást kötelezővé tudj tenni a fórumon az egyedi profil mezőknél. :)
_________________
Pozo

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Halacsos
Gyakorló phpBB-s
Gyakorló phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.10.25. Csütörtök 16:16
Hozzászólások: 99
Hozzászólás Elküldve: 2008.05.21. 11:03    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Szia Pozo!

Az egyedieknél betudom állítani, hogy kötelező legyen. Csak az alapoknál nem, pl., hogy hova valósi az illető.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés