phpBB mint oldal (nem csak fórum)

Szerző
Üzenet
syska
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.11.20. Kedd 14:52
Hozzászólások: 1484
Hozzászólás Elküldve: 2008.08.12. 09:22    Hozzászólás témája: phpBB mint oldal (nem csak fórum)
Hozzászólás az előzmény idézésével
Miként lehet átalakítani, hogy a phpbb mint különálló weboldal is helytálljon? (Mint itt is.)
Ugyanis semmilyen normális CSM-hez nincs bridge ami használható lenne. :?

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Marcee
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2006.01.17. Kedd 1:00
Hozzászólások: 2921
Hozzászólás Elküldve: 2008.08.12. 15:19    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
A phpBB-ben nem kell semmit átalakítanod, plusz oldalakat így tudsz hozzáadni: Új oldal hozzáadása.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
syska
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.11.20. Kedd 14:52
Hozzászólások: 1484
Hozzászólás Elküldve: 2008.08.12. 16:04    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével

Marcee írta:

A phpBB-ben nem kell semmit átalakítanod, plusz oldalakat így tudsz hozzáadni: Új oldal hozzáadása.
Bocs, nem voltam elég bő. :)
Oly módon, hogy adminból/vagy speciaális (csak admin jogosultaknak) post küldés szerűen oldalt kreállni.

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2008.08.13. 14:28    Hozzászólás témája: Saját rendszer vagy phpBB alapú CMS?
Hozzászólás az előzmény idézésével
Mit keresel pontosan? Van egy-két phpBB-re épülő CMS, de egy ilyen rendszert saját magad is lekódolhatsz.
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
syska
Gyakorlott phpBB-s
Gyakorlott phpBB-s
Avatar

Csatlakozott: 2007.11.20. Kedd 14:52
Hozzászólások: 1484
Hozzászólás Elküldve: 2008.08.13. 14:34    Hozzászólás témája: Re: Saját rendszer vagy phpBB alapú CMS?
Hozzászólás az előzmény idézésével

fberci írta:

Mit keresel pontosan? Van egy-két phpBB-re épülő CMS, de egy ilyen rendszert saját magad is lekódolhatsz.
Hát őőőő lekódolás nekem szerintem meredek lenne. :)
Milyen cms-ek épülnek rá?

(1-ről halottam már, de nemjut eszembe a neve.)

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fberci
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.28. Szombat 1:00
Hozzászólások: 7388
Hozzászólás Elküldve: 2008.08.14. 11:15    Hozzászólás témája:
Hozzászólás az előzmény idézésével
Itt egy lista, ezekből nem mindegyik teljesen használatra kész. Kettő fejlettebbett ajánlanék, amikről halottam: Stargate Portal, phpBB3 Portal
_________________
Üdv.: fberci
Kereső | Szabályzat | phpBB3 telepítés/frissítés/konvertálás | Útmutatók | Olympus - phpBB3 | Kérlek, ne küldj privát üzenetet nem személyes dologgal kapcsolatban!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:  

Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Hirdetés
Hirdetés